Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, ASX napisał:

będą jechać raczej na grach third party dostępnych wszędzie.

 

No te studia third party raczej wydadzą te najbliższe gry na Sony i PC, przynajmniej do tego mitycznego 2025 kiedy studia Sony mają coś wrzucać od siebie.

 

Oznacza to więc, że to "dostępnych wszędzie" o którym piszesz jest dość mocno naciagane. Możliwe że miałeś na myśli to że Xboxa już nie ma w tym równaniu i "wszędzie" do tylko Sony i PC. Jednak proponuje chociażby poczekać do tego podcastu co ma być dzisiaj zanim pochowasz Xboxa, bo jest duża szansa że te plotki z ostatniego tygodnia są bez pokrycia i niewiele się zmieni dla konsoli MS. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, LiŚciu napisał:

 

 jest duża szansa że te plotki z ostatniego tygodnia są bez pokrycia i niewiele się zmieni dla konsoli MS. 

Chyba sam w to nie wierzysz.

Plus Pentiment na start, później już poleci z górki, o czym mówił prezes Microsoftu na spotkaniu z udziałowcami, że chcą wydawać gry na wszystkie konsole.

Odnośnik do komentarza

Raczej, przecież nie powiedzą, hej od dziś wydajemy na wszystkie konsole. Najpierw delikatnie, będą się cieszyć że zostali ciepło przyjęci na innych platformach, gry sprzedały się dobrze, są podekscytowani przyszłość, grają wszyscy, wszyscy wygrywają itp korporacyjne bzdury. Zielone będą się zgadzamy, a później w Halo 6 na premierę zagrany razem, tylko ja będę grał na sonce. No i super.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LiŚciu napisał:

No te studia third party raczej wydadzą te najbliższe gry na Sony i PC, przynajmniej do tego mitycznego 2025 kiedy studia Sony mają coś wrzucać od siebie.

 

Oznacza to więc, że to "dostępnych wszędzie" o którym piszesz jest dość mocno naciagane. Możliwe że miałeś na myśli to że Xboxa już nie ma w tym równaniu i "wszędzie" do tylko Sony i PC. Jednak proponuje chociażby poczekać do tego podcastu co ma być dzisiaj zanim pochowasz Xboxa, bo jest duża szansa że te plotki z ostatniego tygodnia są bez pokrycia i niewiele się zmieni dla konsoli MS. 

Liściu pomyliło ci się  third party z second party :lapka:

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, LiŚciu said:

Ten "masowy odwrót" to też niezła beka. Konsola XsX jest w chuj dobrym sprzętem. Jest też wiele opinii gdzie ludzie dużo bardziej wolą pada od Xboxa (i nie z powodu baterii). Jak ktoś się odrywa z powodu braku Only On Xbox to ...

Jestem z grami na serio od czasów Super Nintendo i miałem w domu każdą późniejszą konsolę z wyjątkiem Saturna, Wii U, Xbox One i PS5. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że XSX to najlepiej wykonana i zaprojektowana konsola z jaką miałem do czynienia. Pomijając gry i całą otoczkę to sam hardware jest po prostu świetny.

  • Plusik 5
  • This 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, ASX napisał:

Liściu pomyliło ci się  third party z second party :lapka:

 

Wyglądało raczej jakbyś to Ty jednak się pomylił całkowicie pomijając gry których nie będzie wszędzie, są dużymi grami singlowymi a z których pierwsza wychodzi za 14 dni. 

 

Pewnie nie pasowało Tobie do narracji

:lapka:

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli to będzie cykanie pojedynczych gier w stylu SoT, Pentiment czy Hi-Fi Rush, to w sumie nic się nie zmieni. Już teraz MS wydaje wszystkie Minecrafty również na PS. Dodatkowo niektóre gry wydaje na Switcha.

 

Mnie natomiast bardziej interesuje czy dzisiaj powiedzą coś o pomyśle na własnego handhelda, o którym ostatnio wszyscy piszą.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, SnoD said:

Jeśli to będzie cykanie pojedynczych gier w stylu SoT, Pentiment czy Hi-Fi Rush, to w sumie nic się nie zmieni. Już teraz MS wydaje wszystkie Minecrafty również na PS. Dodatkowo niektóre gry wydaje na Switcha.

 

Mnie natomiast bardziej interesuje czy dzisiaj powiedzą coś o pomyśle na własnego handhelda, o którym ostatnio wszyscy piszą.

Możliwe, że będą chcieli wejść do pociągu mobilnych komputerów do grania, jest na to zapotrzebowanie i rynek wciąż nie jest nasycony.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, YETI napisał:

Chyba sam w to nie wierzysz.

Plus Pentiment na start, później już poleci z górki, o czym mówił prezes Microsoftu na spotkaniu z udziałowcami, że chcą wydawać gry na wszystkie konsole.

Zły tłit ci się wkleił, już poprawiam:

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, SnoD napisał:

Jeśli to będzie cykanie pojedynczych gier w stylu SoT, Pentiment czy Hi-Fi Rush, to w sumie nic się nie zmieni.

Nikt już im nie ufa, nawet najbardziej zagorzali twitterowi fanboye. Zaczną od mniejszych gier, a potem poleci z górki. Będą gotować żabę powoli. Mnie najbardziej interesuje ich następny hardware, ale na takie oficjalne informacje jest za wcześnie. Jak znowu zrobią skrzynkę za $500 to przeskakuje na pc.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, LiŚciu napisał:

 

Wyglądało raczej jakbyś to Ty jednak się pomylił całkowicie pomijając gry których nie będzie wszędzie, są dużymi grami singlowymi a z których pierwsza wychodzi za 14 dni. 

 

Pewnie nie pasowało Tobie do narracji

:lapka:

 

Samo Sony w swoim ostatnim raporcie   zakłada w następnym roku fiskalnym spadek dochodów z gier first party (i second party) ale dochody z third party wg ich orognoz  bedą dalej rosły. Dlatego napisałem że będą jechać w przyszlym raczej na grach third party dostępnych wszędzie jak np. nastepne GTA, CoD czy FIFA, bo sami o tym mówią.

 

Wiadomo że PS5 wciąż bedzie dostawać gry third party niedostępne wszędzie, ale głównym źródłem dochodu beda dla nich multiplatformy third party.  

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, drozdu7 napisał:

Ehh to już ostatni dzień Xboxa jakiego znamy. Od jutra nic nie będzie już takie samo 

 

Jeśli to prawda co przedstawili na tym spotkaniu wewnętrznym to będą platyny w Gearsach

:)

 

Kiedyś hejtowałem te platyny ale fajnie, że nie trzeba kupować scamowych dlc. W takim razie dlc nie mają trofek? (ostatnia konsola sony jaką miałem to ps2)

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Chewie napisał:

 

Kiedyś hejtowałem te platyny ale fajnie, że nie trzeba kupować scamowych dlc. W takim razie dlc nie mają trofek? (ostatnia konsola sony jaką miałem to ps2)

Mają trofea, ale nie są potrzebne do platyny i są oddzielone od podstawowych trofeów w osobnych podfolderach. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Chewie napisał:

 

Kiedyś hejtowałem te platyny ale fajnie, że nie trzeba kupować scamowych dlc. W takim razie dlc nie mają trofek? (ostatnia konsola sony jaką miałem to ps2)

Ale o co chodzi? Platyna na PSN to zawsze jest tylko za content z pełnej podstawowej gry, troefa DLC są osobno i nie ma za nie "platyny". 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Ale o co chodzi? Platyna na PSN to zawsze jest tylko za content z pełnej podstawowej gry, troefa DLC są osobno i nie ma za nie "platyny". 

To właśnie napisałem :good:

 

10 minut temu, Beelzeboss napisał:

a kto ciebie zmusza do zakupu dlc? xd

Bill Gates mnie zmusza bo na xboxie nie masz 100% bez dlc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...