Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Cena to wg wszystkich badań najważeniejszy czynnik przy wyborze nowej konsoli (szok!). Więc nic dziwnego że obie korporacje wyczekują się nawzajem, aby zostawić sobie możliwość reakcji na cene konkurenta.

 

tego porównania Microsoftu do lidera nie skomentuje xd

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Faktycznie szok. Ale w końcu jedna z firm będzie musiała podać cenę. No chyba, że w dniu premiery się dowiemy. W sumie nie wiem co w tym śmiesznego. Ms sam się stawia w takiej pozycji tj. nie liczy się liczba konsol, promujemy granie na PC i czym popadnie (pass i xcloud). Dobrze zaczął ten rok. Jasna prezentacja nowej konsoli i bebechów. No ale potem był ten nieszczęsny pokaż mocy. I teraz się trochę miotają. Odwołany pokaz w czerwcu. Brak daty kolejnego pokazu. Mogliby pokazać więcej inicjatywy a tak to trochę wygląda jakby mieli wy(pipi)anie na to. 

Odnośnik do komentarza

Sony jednak pokazało kilka tych next genów. Dlatego napisałem, że pokaz był średni ale i tak hype roz(pipi)ał internety. I to samo pewnie będzie przy ich następnej prezentacji. Dlatego myślę, że to dobry czas na jakieś bardziej zdecydowane ruchy ms. No ale oni tam lepiej wiedzą co mają robić (albo i nie patrząc na ostatni materiał df z 2013 ;)

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Soul napisał:

A co ma piernik do wiatraka? mamy 2020 od 2013 wszystko w MS zostało wywrócone do góry nogami. 

Sony zrobiło jeden show MS zrobi dwa i wtedy będzie można oceniać, kto i co pokazał a póki co cały czas czekamy na gry first party.

Niby tak ale co jakiś czas te korpo powtarzają te same błędy. A tutaj bardziej odniosłem się do tego, że mimo pompowania zapewne gigantycznej kasy w badania i marketing to czasem naprawdę kiepskie efekty to daje. 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Troszkę słabo @Soul że odpowiedziałeś na tę zarzutkę. :/ 

 

Co zrobić, silniejsze ode mnie ;)

 

Aczkolwiek dziwie mnie fakt, że ludzie dalej żyją 2013 rokiem, a raczej fakt, że sobie starają wmawiać, że cały czas tak samo jest w MS jak  było 7 lat temu :reggie:

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MYSZa7 napisał:

Przyznał się, że jest alterem. :reggie: Chyba wiem za co poleciał pierwszy ban.

Za spoilerowanie, śmieszne to było bo tutaj w co drugim temacie latają spoilery. Ale wiadomo jeśli jest towarzystwo wzajemnej adoracji to tych banów sobie nie dają. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Ojej, ale wiesz że nie ma przymusu siedzieć na tym forum?

i po co te uwagi? Normalnie sobie dyskutuje a wy jakieś podjazdy macie? Sam obecnie mam tylko xboxa a wy tu się (pipi)ie jakbym wam matkę obraził. 

A ja myślałem, że psychofani to głównie w dziale sony. 

I tak ostatni pokaż ms ssał, even sony był lepszy ale to żadne osiągnięcie. Tak mam obawy bo od co najmniej 3 lat słyszę, że teraz będą bomby no i uj jest. Wię wolę do tego podchodzić na chłodno. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, 20inchDT napisał:

Czarek dał plusa, więc to niemożliwe, że post jest na serio stronniczy :usmiech:

O Panie to wy sprawdźcie kto plusy daje? Ale jak już ktoś posądza mnie o stronniczość to odpowiem. Zgadzam się z pierwszą częścią wypowiedzi, stąd ten plusik. Na konfie Sony było jednak trochę więcej, choć i tak jakiegoś wielkiego szału nie było. Tak czy inaczej nie mamy porównania póki Microsoft nie pokaże tego co ma najlepsze, poprzedni pokaz to był tylko przedsmak, pokaz gier mniejszych zewnętrznych studiów. I nie byłoby to złe gdyby inaczej to przedstawiono. Druga sprawa, że to przez pokaz AC ludzie tak to źle odebrali. W lipcu zobaczymy co tam pichcą w wewnętrznych studiach, niech dadzą do pieca zdrowa konkurencja tylko na plus. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...