Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W nowego Conkera to bym sam zagrał, aż dziwne ,że ta gierka ukazała się na N64. A tak to Kameo 2 chętnie przygarnę bo Banjo to im średnio wychodzi. Przydało by się też w pełni nowe next genowe IP. Xbox miał Halo, 360 GoWa tylko na One zabrakło tego typu gry sprzedającej konsole. 

 

Ja wiem ,że to co zaraz napiszę to jest mega niepopularna opinia na typowo konsolowy forum ale skoro wydają juz wszystkie swoje gry na PC, niektóre w formie czasowych exów to mogli by dać możliwość instalacji Windowsa dla chętnych. Wam to nic nie zmieni a ja chętnie bym pozbył się wtedy blachy z domu i kupił ich nową konsolę. Bebechy i tak nowe konsole mają typowo PCtowe więc nie było by z tym problemu. I tak system Xboxa One bazuje na windowsie, pierwsze wersje na Windows 8 a kilka lat temu była aktualizacja jądra do 10. 

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, funditto napisał:

Jak tak marzymy to ja poproszę o nowego Conkera od Double Fine, PGR 5 od Playground i nowe Midtown Madness od Asobo gdy skończą Flight Simulator 

Jeśli już o Double Fine mówimy to moim zdaniem o wiele lepiej do ich portfolio pasowało by stworzenie sequela, jeśli tak to można nazwać, platformówki VooDoo Vince. Kojarzycie tę pokręconą grę z pierwszego xboxa? IMO większe prawdopodobieństwo odświeżenia tego właśnie IP od Conkera, tym bardziej że Spencer coś tam kiedyś bąknął, że jest wielkim fanem przygód jednookiej kukukiełki.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.06.2020 o 14:21, hitor napisał:

Posiadam konsole tylko PlayStation serii od 26 lat czyli 1994 - 2020.

Nadal nie lubię Xboxa. Bleee...

 

 

Podziwiam takie osoby i jednocześnie współczuję. 

Nikt nie każe kupować konsol na samym początku zaraz po premierze, bo dzisiaj te wojny konsol są bekowe. 90% Gry multi, wszystko i tak chodzi w 30 klatkach ze spadkami do 25 lol.

Te kilka exów co wychodzą raz na rok są do ogrania w miesiac/dwa. Proponuje kupić Xboxa, ograć co interesuję i sprzedać. Zawsze tak robię z konsolami Sony :) Tracę na sprzedaży 200-400zł różnie bywało. Cena premierowej gry albo dwóch. Nic wielkiego, a co ograłem to moje :) A KAŻDA konsola ma kilka gier wartych ogrania.

 

W dniu 27.06.2020 o 14:55, Soul napisał:

I to mówi jasno, że będzie najwcześniej za dwa lata, nie oszukujmy się, ONE dostanie po Halo i Forzy może jeszcze ze 2-3 DUŻE GRY i na tym koniec ;)

 

Właśnie wymieniłeś te 2 duże gry :) MS oleje One jak olał 360 swego czasu :) Będą skupieni na walce z Sony, pompowaniu hajsu w nowe konsole. 

Taki Cyberpunk- ktoś to kupi na obecną generację? Jak miesiąc później wychodzi nowa konsola i będzie update do wersji na nową konsolą i w dodatku za darmo? Nie wiem jak było z Zelda na Switcha, ale kto mógł brał Switcha i Zelde. Wiiu już był w pamięci tylko.  

Odnośnik do komentarza

Zeldy na WiiU poszło między 1,5, a 2 miliony. Niby nienajgorzej, ale patrząc na wyniki na Switcha była to przepaść, a była to gra, która nie miała podciągnięte grafiki na Switchu. Była tylko trochę stabilniejsza animacja. Halo i Forza wystarczy, że dostaną ray tracing i już będzie przepaść 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Tylko że zobacz ile sprzedało się WiiU. Tej konsoli poszło 12 milionów sztuk. Tak swoją drogą, zabawny wynik, w kontekście, że to ponoc Xbox One jest niewypałem. Łączna baza currentgenow to około 150 milionów konsol. Jeśli dostajesz darmowy update, to co za różnica na jaką konsole kupisz, nieważne do której generacji wsadzisz plytke, odpali Ci się Cyberpunk i nikt nie musi drugi raz kupować.

Odnośnik do komentarza

Do WiiU nie ma co porównywać, to była mało popularna konsola. Trochę odpowiednik Dreamcasta. 

 

No Xboxowi to MS podłożył nogę zanim ten się ukazał. Gdyby nie to dzisiaj obecna sytuacja wyglądała by zupełnie inaczej. Także jestem ciekaw co będzie w przyszłej generacji bo liczba konsol na rynku raczej nie będzie większa od obecnej. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Trochę powróżę ale wydaje mi się, że jeżeli ten lipcowy pokaz będzie pod koniec mkesiąca to ms poda cenę i nie będzie czekał na ruch sony. Hype będzie odpowiednio duży i dobra pora na umożliwienie składania preorderów. Cholerna wie czy w ogóle ten lockheart będzie. Poza tym ms może też ją później zapowiedzieć jak sony poda cenę ps5. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, iluck85 napisał:

I tak by przegrał wojnę, ale Sony by AŻ tak mocno nie odpłynęło. 

 

Do dzisiaj nie wiem po co podejmują próby w Japonii. Na 360 wydali jakiegoś RPG, Blue Dragon chyba. Po co na co, niech się skupią na swoim kraju i starym kontynencie. W Japonii kupią chyba tylko jak Ms wyda exa w postaci Final Fantasy. 

Na X360 MS sporo inwestował w jRPG nie tylko BD ale i LO i kilka innych dużych gier/czasowych exów co i tak dało im tylko 1mln sprzedanych konsol. Szkoda kolejny raz marnować kasę na KKW a lepiej te środki przeznaczyć na europejskie rynki. Korea, Chiny, Japonia to jak trafnie napisał ASX szturm xcloud.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Czezare napisał:

NG3 jest może i gorsza od poprzedniczek, ale IMO to cały czas dobra gra. Mam na myśli rzecz ciemna ostatnią iterację, a nie tę "jedno-broniową" spyerdolinę na początku. Seria NioH udowodniła, że Team Ninja nie zapomniało jak się robi dobre gry, a przy odpowiednim wsparciu finansowym M$ następna część mogłaby się naprawdę udać. Ja wciąż wierzę jako wieloletni fan uniwersum na jego triumfalny powrót w takiej czy innej formie. Skoro jedynka debiutowała na pierwszym xboxie przy ogromnym wsparciu Microsoftu to dlaczego nie miało by się to znowu powtórzyć na okoliczność pełnoprawnej części czwartej?

 

Odszedł ojciec jedynki- czyli wielkiego powrotu serii. Dla mnie już dwójka ssała. A trójka to już totalnie poleciała w kosmos, ale to już robiła inna ekipa. Nie liczę na wielki powrót ani dobrą 4 odsłonę. A jak widać po Soulsach, Niohu, Sekiro, trudne gry też są potrzebne. 

A wsparcia wielkiego MS nie będzie. Seria NG trafiła na Ps3, a jedynka nawet była wydana na Vite z trofeami. Czego wersja na konsole MS nie ma (osiągnięcia) NG 3 była na Wiiu. Może i dobrze, bo MS lubi wykańczać studia- PGR np :) Szkoda.

 

1 godzinę temu, lpcl napisał:

Trochę powróżę ale wydaje mi się, że jeżeli ten lipcowy pokaz będzie pod koniec mkesiąca to ms poda cenę i nie będzie czekał na ruch sony. Hype będzie odpowiednio duży i dobra pora na umożliwienie składania preorderów. Cholerna wie czy w ogóle ten lockheart będzie. Poza tym ms może też ją później zapowiedzieć jak sony poda cenę ps5. 

 

Na tym pokazie powinni pokazać zupełnie nowe IP i gameplay, bo inaczej skończą jak Scalebound. Na kolejne Gearsy, Halo i Forze 8 mi nie tryknie.

A znając życie wjedzie filmik z raka branży AC Valhalla z dopiskiem- ulepszone dla Xbox Series X. Kurtryna. Na to wchodzi Spencer i (pipi)nie na odchodne " im so proud of xbox" Tak to mniej więcej wygląda.

 

Edytowane przez iluck85
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...