Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Soul napisał:

Powiedział co wiedział, drugi czarek widzę. 

Niby co ma to znaczyć? Czy ja powiedziałem coś złego o konsoli MS, lub o jej wyglądzie? Druga sprawa, dziwne tu macie zwyczaje, obrażacie ludzi, którzy mogą mieć odmienne zdanie, lub wyrażają swoją opinię. Pomijam takich jak wyżej, którzy piszą bez większej argumentacji, że coś jest brzydkie i kiczowate. Mnie uczono już w podstawówce, iż należy odpowiadać pełnymi zdaniami używając argumentów jeśli konfrontujemy swoje opinie z innym zdaniem. Tak więc nie mialbym nic do użytkownika hitor-a gdyby napisał tak: "Moim zdaniem obudowa xboxa series x jest brzydka i kiczowat ponieważ... (tu jakieś argumenty)". Wiadomo wygląd to indywidualna sprawa i jednemu się spodoba a drugiemu nie. Trzecie, stronę wcześniej zadałem pytanie dotyczące wsparcia dwuletniego dla konsol obecnej generacji, gdyż nie byłem pewny czy tyczy się to również tego pierwszego najsłabszego modelu, czy od modelu s? Zero odpowiedzi, gdzie liczy się że osoby będące w temacie xboxa życzliwie oświecą mnie swoją wiedzą. Wiem że może was to irytować, ale świat nie kręci się wokół jednego sprzętu, nie każdy wie wszystko i po to są takie fora, by uzupełnić te braki. I tak na koniec, to że wybieram konsole Sony nie jest spowodowane fanbojstwem czy jakbyście tego nie nazwali. Wybór ten jest przemyślany i kierowany grami jakie na ten sprzęt wychodzą. Nie znaczy to jednak, że to najlepszy sprzęt świata! On jest dobry dla mnie, dla was wybór to xbox, dla innych Nintendo czy pc, lub wszystko jeśli ma się dużo czasu. Ja go nie mam więc wybieram to co mi najbardziej odpowiada. Jedno z moich hobby to gry, więc staram się nie zamykać na jeden sprzęt i patrzę co się dzieje na rynku bez względu na to na jaki sprzęt coś wychodzi. Jakieś toksyczne podejście że moje jest lepsze niż to co inni mają to nie moje klimaty. W lipcu na 100% będę oglądał inside xbox ponieważ chcę zobaczyć co zaoferuje MS, w jakim kierunku chce iść. Takie wydarzenia to święto dla gracza. Zawsze będę za zdrową konkurencją, gdyż to powoduje że my gracze mamy lepiej jeśli chodzi o sprzęt, usługi czy gry. Dzięki kulturze pracy xboxa nowy sprzęt Sony będzie cichy(mam nadzieję) . Gdyby nie konkurencja kto by się tym przejmował? Więc dajcie sobie już spokój z tym że wszyscy to wrogowie a ich odmienne zdanie to atak na markę. PS czasem myślę, że powinno wprowadzić się szkolenia z radzeniem sobie ze stresem dla wszystkich, mniej wybuchowych ludzi by było. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Soul napisał:

Takie zdanie to nie zdanie gdzie ktoś przegrał z kretesem, wtedy należy przyznać, że drugi zrobił to po prostu lepiej. 

 

ASX Ci to wytłumaczył jak próbowałem ale widzę, że dalej swoje, widać, że nie miałeś iXa w domu i nie wiesz na co stać inżynierów z MS.

Ja widzę, że Ci chodzi o co innego. Ja pisałem o bezawaryjności, a ASX o wielkości sprzętu i tego jaką moc tam upchnęli. Z tym oczywiście się zgadzam, że robi to wrażenie. Na tym polu inżynierowie MS spisali się lepiej. 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, zloto napisał:

tenor.gif

 

Czarek, czasem myślę, że powinno wprowadzić się szkolenia z radzeniem sobie ze stresem dla wszystkich, mniej wybuchowych ludzi by było. Weź sobie do serca swoje zdanie i zobacz co spłodziłes.

 

Taki kurs odbyłem co jest związane ze stanowiskiem jakie obejmuję. Napisałem to co uważałem za słuszne. Można się z tym zgadzać lub nie. Ważne by rozmowy jakie tu toczymy były merytoryczne i na poziomie. Jeśli ktoś mi zarzuca brak obiektywizmu i gloryfikowanie jednego sprzętu, to sorry ale muszę odpowiedzieć. Nigdy nie byłem i nie będę wrogiem żadnej konsoli. Jestem graczem, tak jak każdy z was. 

Odnośnik do komentarza

Plan jest taki, że będą wspierać wszystkie Xbox'y z rodziny One jeszcze dwa lata. Co to znaczy? Ze dwa lata od premiery Series X Microsoft będzie wypuszczał swoje gry od wewnętrznych studiów. Później Matt Booty mówił o wsparciu tylko jeden rok od premiery. Jak MS jest transparentny w wielu kwestiach, tak tutaj moim zdaniem jest zbyt dużo niedopowiedzeń. W teorii wszystkie ich gry mają wychodzić jeszcze dwa lata/rok od premiery nowych xboxow. W praktyce, ja w to nie wierzę, kiedy chociażby takie Hallblade ma być tylko na nextgenach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, 20inchDT napisał:

A gdzie tam, to alter yetiego. Ściga sie z glownym kontem kto wstawi wiecej tweetow wielbiacych sony i ich devow.

To jest alter tego typa diverstigo czy jak on tam miał co pisze 1-2 zdania i kaleczy okrutnie polski  ;) 

 

Co do wspierania XO przez 1-2 lata to po prezentacji dedykowanych gier pod ps5 :ermm: decyzja MSu jest dobra.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, zloto napisał:

Plan jest taki, że będą wspierać wszystkie Xbox'y z rodziny One jeszcze dwa lata. Co to znaczy? Ze dwa lata od premiery Series X Microsoft będzie wypuszczał swoje gry od wewnętrznych studiów. Później Matt Booty mówił o wsparciu tylko jeden rok od premiery. Jak MS jest transparentny w wielu kwestiach, tak tutaj moim zdaniem jest zbyt dużo niedopowiedzeń. W teorii wszystkie ich gry mają wychodzić jeszcze dwa lata/rok od premiery nowych xboxow. W praktyce, ja w to nie wierzę, kiedy chociażby takie Hallblade ma być tylko na nextgenach. 

Czyli przez około 2 lata wspierają podstawową wersję, s, one x, plus nowa generacja lockhart oraz series x. Nie chcę by ktoś źle to odebrał, ale strasznie się rozdrabniają. Tyle różnych sprzętów, każdy o innych parametrach, czy nie wpłynie to negatywnie na jakość danej produkcji? Z jednej strony dobrze, że nie porzucają swoich użytkowników, z drugiej czy nie lepiej wyciągnąć to co najlepsze z next gena? W sumie na pc jest ten sam problem wielu różnych sprzętów i jakoś to tam działa więc może obawy bezpodstawne? Co o tym sądzicie? 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, czarek250885 napisał:

Czyli przez około 2 lata wspierają podstawową wersję, s, one x, plus nowa generacja lockhart oraz series x. Nie chcę by ktoś źle to odebrał, ale strasznie się rozdrabniają. Tyle różnych sprzętów, każdy o innych parametrach, czy nie wpłynie to negatywnie na jakość danej produkcji? Z jednej strony dobrze, że nie porzucają swoich użytkowników, z drugiej czy nie lepiej wyciągnąć to co najlepsze z next gena? W sumie na pc jest ten sam problem wielu różnych sprzętów i jakoś to tam działa więc może obawy bezpodstawne? Co o tym sądzicie? 

 

 

Widać, że raczej siedzisz w korytku Sony. 

Powiem Ci, ale w tajemnicy, MS przygotowuje swoje gry na setki konfiguracji sprzętowych od dobrych kilku lat. Kiedy postanowili wydawać wszystkie swoje gry zarówno na Xboxa, jak i PC. Więc nic się nie zmieni dla MS i jego developerów. Czy to, że Horizon 4 można odpalić na laptopie z biedronki nagle sprawiło iż gra stała się słaba? Albo nowe Ori czy Gearsy 5? 

Mam deja vu i dziwne wrażenie, że któryś raz pisze ten post. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...