Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Beelzeboss napisał:

Zreszta tu nie ma mowy o żadnym xboxie, bo nie zrobia kolejnej

Chłopie ale żeś się ujebal tego Xboxa. Taka plejka fantastyczna, to czemu naparzasz tylko o MS, Spencerze itp. 

 

8 godzin temu, Beelzeboss napisał:

wyglada obrzydliwie

Obrzydliwe to wygląda sprzęt konkurencji akurat

 

Zrobią pc-konsole to zrobią, w świetle tego co się dzieje to nie wiem czy kogokolwiek to aż tak boli, bo kto będzie chciał to zostanie w ich ekosystemie i tyle 

Odnośnik do komentarza

No właśnie teraz to już sam nie wiem, czy to kamilek czy incz - z tego pierwszego pasuje obsesja na punkcie spencera, z tego drugiego bycie toksycznym zjebem co jak raz się czegoś uczepi to już nie puszcza.

 

Tak czy siak, to nie CW2 dla alterów, więc zaleca się wypierdalanie w podskokach do odpowiedniego tematu.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, drozdu7 napisał:

Chłopie ale żeś się ujebal tego Xboxa. Taka plejka fantastyczna, to czemu naparzasz tylko o MS, Spencerze itp. 

No i znowu kolejny nawąchał się oparów. Gdzie tam "ujebałem" się xboxa? Piszę jak jest, tak jak zresztą zrobiłem to na początku lutego. Czas pokazał, że mam rację, a wy nie potraficie połączyć kropek. Spokojnie, prawdopodobnie za jakieś 11 tygodni Spencer wam wszystko wyłoży na tacy, skoro już teraz robi takie wywiady.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem w czym problem, chcesz konsole z napędem bierzesz z napędem, chcesz bez ale, żeby miała inne parametry techniczne jak xsx (oby dysk był większy) to będziesz miał taką możliwość. Widzę jak ktoś daje większy wybór to też źle. Kvrwa, ludziom nie dogodzisz.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, drozdu7 napisał:

Zrobią pc-konsole to zrobią, w świetle tego co się dzieje to nie wiem czy kogokolwiek to aż tak boli, bo kto będzie chciał to zostanie w ich ekosystemie i tyle 

Nie wiem co jeszcze MS musiałby zrobić, żeby zniechęcić do swojej platformy graczy, który dotychczas na niej pozostali. Jest sprzęt, który obsługuje się jak konsolę, jest dostęp do zakupionych gier... Tutaj już nie ma "pola do popisu" w kwestii okrojenia marki Xbox.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bzduras napisał:

No właśnie teraz to już sam nie wiem, czy to kamilek czy incz - z tego pierwszego pasuje obsesja na punkcie spencera, z tego drugiego bycie toksycznym zjebem co jak raz się czegoś uczepi to już nie puszcza

IMO to Inch, któremu zapowiedź wydawania gier MS na Nintendo i PlayStation złamała psyche.

Innych wyzywa od fanboyow, a sam prezentuje najbardziej toksyczne podejście. 

Jednocześnie gardzi graniem na PC, ale jara go myśl że następny Xbox może przypominać komputer. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

On chce żeby powtarzać że MS przegrał. Tak, przegrał na polu konsol. Sprzedał ich mniej, sprzedał mniej gier. Nie liczy się aż tak.

 

Póki co z ostatnich miesięcy to Xbox kojarzy się z totalnym chaosem. Najwięcej wprowadza sam Spencer swoimi wywiadami, kluczeniem itp ;)

 

Rano w podcaście Borys znów poruszył temat Unii europejskiej i tego że może coś się dziać w kierunku nowego prawa i możliwości instalacji innych sklepów/aplikacji. Może 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, drozdu7 napisał:

Rano w podcaście Borys znów poruszył temat Unii europejskiej i tego że może coś się dziać w kierunku nowego prawa i możliwości instalacji innych sklepów/aplikacji. Może 

Sony otworzyło puszkę pandory biegając po urzędach regulacji w sprawie fuzji z AB?

Xbox musiałby zaorać system xboxa, w sumie mają windowsa więc to z perspektywy MS nie takie wielkie halo. Musieliby się dzielić zyskami ze steam i epic, ale uniknęliby kosztów utrzymania i rozwijania os konsoli. Jedynie zapewnienie kompatybilności wstecz dla gier wydanych na xboxa i emulację na windows, a dla nich to zupełnie osiągalne.

Ja nie mam nic przeciwko, jak dostarczą dobry hardware, rozsądnie wyceniony to dla mnie dodanie ikonki steam to tylko zysk. Na PC mam ze cztery razy większą bibliotekę gier niż na xbox. 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, drozdu7 napisał:

On chce żeby powtarzać że MS przegrał.

Nie chcę. Ciągle te same insynuacje o fanbojstwie odkąd w lutym napisałem, że fajnie jakby poszli w kierunku pc. Ja się z tego cieszę, bo chcę takiego "streamlined" windowsa z mozliwoscią odpalania całej biblioteki xboxa aż do series x. Niech sobie wypuszczaja gierki na playstation, ale to na "xboxie" bedą wersje z wyzszymi ustawieniami graficznymi/60fps. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, LukeSpidey napisał:

Mamy pytanie. Chciałem zagrać z córką w kanapowego coopa w któreś LEGO, ale nie nie chcę jej zakładać konta na konsoli. Czy wystarczy, że podepnę drugiego pada i mogę grać na swoim koncie, czy jednak drugi pad wymaga drugiego konta?

Trzy razy przeczytałem tego posta, czy dobrze rozumiem :notsure: 

Tak wystarczy połączyć drugi kontroler. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

A no bo to nie jest tak jak niektórzy myślą że 70 mld to były dla nich grosze, tylko poważna kasa, MS chce już czerpać zyski z ActiBlizz. Nie wiadomo czy to nie przez to chcą zarabiać teraz na sprzęcie konkurencji. Ale jeśli będą dawać wszystko na Playstation nawet z 1rok-2 lata opóźnienia to wydaje mi się że następna generacja będzie ostatnią generacja dla Xboxa - a przynajmiej takiego Xboxa jakiego znamy dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, ale to obecna generacja jest ostatnia jaką znamy. Musiał przyjsc przykaz z gory, bo wszyscy płatni influencerzy w podcastach (jizz corden, ironlords, colt) juz mowia o "konsoli" na windowsie. spencer bawił się w swojej piaskownicy, ale po zakupie acti wszystkie oczy sie na nich skierowały i czas na zarabianie pieniedzy. 

Edytowane przez Beelzeboss
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...