Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Bo teraz ogólnie bieda z abonamentami będzie. Model X jest spoko bo wpadają gry day one, ale co wpada? Bieda. Nie mówię już o sony, który teraz też ma jedno wielkie g.... Nie ma żadnych dobrych gier nawet za 3,5 bomby i ten rok jak dla mnie przespali. Życzę X dobrze bo konkurencja na rynku jest potrzebna, a poza tym lepiej mieć dwóch solidnych graczy, bo każdy normalny człowiek, poza funboyami, zmieni platformę albo dokupi drugą jak ta platforma się obroni dobrymi grami i czy to X czy Ps bez znaczenia mają po prostu dowozić dobre gry. Tylko tyle i aż tyle.

Druga kwestia jest taka, że czasy są jakie są wszystko drożeje to i ludzie oglądają każdą złotówkę. Jak ktoś kupił np, ps extra to od początku wejścia usługi co miał nadrobić to nadrobił i dalej nie przedłuży. Widzę po swoich ziomkach, którzy tak się cieszyli bo jest Morales, Days Gone, Horizon, God of War, Ratchet i jeszcze kilka spoko pozycji, ale teraz ograli i już nie opłacają bo nie dość, że podrożał to dla przeciętnego gracza co ogra trochę gier w roku przestało się opłacać. Bo te starocie, które wrzuca sony kupi za grosze na olx. A model sprzedaży mają jaki mają, że to co dobrego wychodzi nie wrzucają przed upływem jakichś dwóch lat. To te gry kupuje się znów tanio w pudełku lub używki. Chyba, że uwalą pudełka.

Dla graczy z forumka może abo lepsze bo więcej z nich wyciągamy i jakieś perełki zawsze się znajdzie, ale takich graczy zaangażowanych nazwijmy to jest niewielu.
Można pisać o spadku jakości, ale czy to wina abonamentu czy całej branży trzeba by było się solidnie zastanowić.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, messer88 napisał:

 

na szczęście miejsce takich gier nie jest w abonamentach day one :) 

Tak, ale oferty były, za Baldura śmiesznie niska, CEO Larianu się o tym wypowiadał, natomiast bez zastanowienia odrzucili. 

 

 

Chyba 5 mln USD + coś za każde pobranie, były też wycieki dokumentów w zeszłym roku. 

 

https://www.thegamer.com/microsoft-baldurs-gate-3-game-pass-deal-5-million-dollars/

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, drozdu7 napisał:

A ja myślę że nie będzie CoDa w gejpasie. I będzie to pierwszy krok do przemodelowania tego abonamentu, bo chyba już tam wyżej cykneli że w dłuższej perspektywie nic z tego nie będzie 

Bedzie w gamepasssie tak jak diablo, jak juz hype opadnie i wiekszosc graczy spierdoli.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bzduras napisał:

Wyjebane w to, niech ogłoszą full 3rd party i miejmy to już za sobą :)

Dokładnie, szkoda tylko tych studiów i ich pracy, bo jednak nie ma nic gorszego niż bycie trybikiem w korpo, szczególnie w pracy twórczej, jaką są gry komputerowe...

image.thumb.png.4b0a248b7835d4fbd93b5f6c3a618703.pngxD

Odnośnik do komentarza

Ale w sumie zabawne teraz jest wymuszanie na ludziach, żeby kupili gry z GP za full price, nawet jak mają abonament, bo tylko tak deweloper zarobi. lol, GIGANT Z REDMOND już raz im zapłacił, swoją cegiełkę dorzuciłem poprzez abonament, a tu mi jeszcze łapy wyciągają po więcej.

 

Hooya zobaczą a nie więcej, nie kupię ani gry, ani abonamentu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ProstyHeker napisał:

Ale w sumie zabawne teraz jest wymuszanie na ludziach, żeby kupili gry z GP za full price, nawet jak mają abonament, bo tylko tak deweloper zarobi. lol, GIGANT Z REDMOND już raz im zapłacił, swoją cegiełkę dorzuciłem poprzez abonament, a tu mi jeszcze łapy wyciągają po więcej.

 

Hooya zobaczą a nie więcej, nie kupię ani gry, ani abonamentu.

 

Szanuję, ja też wyjebane w tę gierkę, ale odpalę dla graficzki z abo. W ogóle z przyjemnością wsparłbym Microsofta moimi pieniędzmi, ale że zabili pudełka to w sumie sami na siebie bata ukręcili.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Cytat

Before its closure, Arkane had been looking to return to its roots by pitching a new single-player "immersive sim" game, such as a new entry in the Dishonored series, according to the people familiar.

 

Cytat

The closures included Tokyo-based Tango Gameworks, which last year released the critically acclaimed action game Hi-Fi Rush. Tango was in the process of pitching a sequel, said the people, who asked not to be identified discussing nonpublic information.

 

 

 

:)))))))))))

Odnośnik do komentarza

Ja po ostatniej podwyzce za ktora nie poszla jakosc stwierdzilem ze bede placil mocno wybiorczo tylko w miesiace kiedy na pewno bede mial czas na granie. Do wrzesnia pewnie sie to nie wydarzy, nawet jak wrzuca starocie z katalogu AB. Juz duzo mocniej czekam az MS zaora Battle net i wrzuci mi Starcrafta na Stem.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Ja po ostatniej podwyzce za ktora nie poszla jakosc stwierdzilem ze bede placil mocno wybiorczo tylko w miesiace kiedy na pewno bede mial czas na granie. Do wrzesnia pewnie sie to nie wydarzy, nawet jak wrzuca starocie z katalogu AB. Juz duzo mocniej czekam az MS zaora Battle net i wrzuci mi Starcrafta na Stem.

A jak to jest z grami Blizzarda w GP? np. Diablo IV jest bezpośrednio w ich apkce, czy dalej wymaga battle netu? 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Battle.net

dz

3 minuty temu, pawelgr5 napisał:

A nie wiem ale jak jest z jego utrzymaniem zwiazny wiekszy koszt to pewnie z czasem zarobi strzal w tyl glowy od Phila :rayos:

nie no na pewno do zaorania :D 

 

4 minuty temu, Beelzeboss napisał:

Rok 2024 i wciaz aktualne

 

 

Szkoda, ze satya nie wywali całego managementu na ryj. Spender od dekady same faile i wciaz ma posade.

no trochę w punkt, Microsoft never changes

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jak ktoś gra na pc i widzi te wszystkie zalety, korzyści względem konsol ORAZ to jak konsole same się orają umacniając pozycję peceta, oddając swoje dotychczasowe atuty... albo sony i ms naprawdę przemianują się w typowych wydawców gier i na kosolach długoterminowo stawiają krzyżyk, albo to co robią jest niedorzeczne, nawet względem niezależnych od nich trendów. tak, ludzie kupowali konsole dla eksów, a oni je oddają. ok, ale eksy to nie wszystko. ludzie lubią osiągnięcia/trofea, więc po to kupią konsolę. co robi ms i ostatnio sony? oferują swoje systemy osiągnięć na pececie, gdzie znowu pecetowiec będzie mieć wszystko pod ręką (sony dopiero zaczyna, bo Tsushima je dostała niedawno), chociaż nie muszą tego robić i odbierać sobie argumentu, bo pecetowcy wcale się o to nie zabijają i bez tego gry sony by się sprzedawały. co  jeszcze zostaje konsolom? no płyty, bo ludzie lubią zbierać. co robi ms i sony? ms wiadomo, brak gier na płycie, ale i sony zaczyna kombinować z odłączanym napędem, to może coś oznaczać. co jeszcze oferuje konsola? no tak, płatny multiplayer i dryfujące analogi w padach po 300 zł, brak obsługi m+k we wszystkich grach i konieczność grania z pecetowymi cziterami, gdzie często z tego powodu ludzie uciekali do konsol. a może sprzęt, który kupujesz i na lata zapominasz o apgrejdzie? no co ty koleszko, masz tu ps5 pro. nie musisz kupować, ale szkoda tak nie mieć dopieszczonych, lepiej zoptymalizowanych giereczek. na samą konsolę sony daje ci rok gwarancji spokoju, gdzie na kartę graficzną masz minimum te 3 lata, więc ta różnica w cenie też się zaciera, jak zostaniesz ze złomem po gwarancji. konsole nigdy nie będą oferować takiej wstecznej kompatybilności jak pecety, a do tego konsolowcy są zmuszeni czekać na łaskę pańską, vide trylogia arkham z 30 klatkami i rozmazaną papką, czy nie wiem, trylogia mafia w 30 klatkach, gdzie szanse na 60 klatek są minimalne ever.

 

tak, ja też lubię konsole tak po prostu, bo odpalasz i masz wszystko w rękach, dosłownie wszystko obsługujesz tym jednym padem, włączając w to uruchamianie konsoli z pozycji kanapy. ale to już nie te czasy, że odpalasz konsole i masz w dupie dramy, bo najwięcej dram serwują nam producenci tych konsol i zamiast w pełni skupić się na graniu i zakupach na konsoli, zastanawiasz się, jak długo jeszcze ci pozwolą cieszyć się tym stanem. tak, to nie zmieniający się rynek psuje konsole, tylko xbox i sony psują ten rynek i srają pod siebie, bo chcą mieć więcej niż dużo, a zostaną z palcem w dupie

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...