Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, McDrive napisał:

A kiedy z nimi działo się coś na "Tak"?

Przypomnę tylko wejście M$ na rynek telefonów z windowsem i kafelkami. Kupili Nokię, zmienili jej nazwę, następnie sprzedali i teraz już nie ma ich systemu operacyjnego na telefonach. Wszystko w ciągu 10 lat:reggie:

na pc jeszcze było takie gowno Games for Windows czy cos, pamietam jak to mnie wkurwiało, jak grałem w pierwsze soulsy na steam. Same super decyzje.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Figaro napisał:

And that growth has led to, in this Xbox veteran's opinion, increased oversight and meddling from further up the Microsoft food chain. "The reason this seems so inconsistent with previous Xbox leadership team statements is that these decisions probably aren't being made by Phil. This is all getting dictated by [Microsoft CEO] Satya [Nadella] and [Microsoft CFO] Amy Hood, and it all stems from the Activision acquisition."

Czyli pijak Jimbo chciał uchronić Xboxa przed kłopotami? xd

Odnośnik do komentarza

A nawet sobie moze zmarnuje w wieczor w czerwcu zobaczyc jak Spencer wychodzi pierdolic o milosci do gier i wspanialych czasach jakie nadchodza dla GP :pawel: Te pokazy od lat nie sa dla mnie ale komentowanie z forumkiem to najlepsze co moze byc. W tym roku bedzie wyjatkowo pieknie przy calej pogardzie jaka gracze maja dla MS po tej akcji.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, pawelgr5 napisał:

A nawet sobie moze zmarnuje w wieczor w czerwcu zobaczyc jak Spencer wychodzi pierdolic o milosci do gier i wspanialych czasach jakie nadchodza dla GP  Te pokazy od lat nie sa dla mnie ale komentowanie z forumkiem to najlepsze co moze byc. W tym roku bedzie wyjatkowo pieknie przy calej pogardzie jaka gracze maja dla MS po tej akcji.


To tak jak konfy apple. Tego sie nie da dzisiaj oglądać, brakuje Jobsa i wyciągania urządzenia z kieszeni, koperty i dupy. Było to coś. Dzisiaj PR gadka jest amazing i nara. Ale Ci zyski coraz lepsze generują więc…

 

@MaZZeo 

Tru story. Czasy 360 były najlepsze, te online dopiero wchodziło na orbitę. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

na pc jeszcze było takie gowno Games for Windows czy cos, pamietam jak to mnie wkurwiało, jak grałem w pierwsze soulsy na steam. Same super decyzje.

no już wtedy było w tym widać rękę ms, zanim zdążyło się cokolwiek rozkręcić to uśmiercili, wystarczy zobaczyć pełną listę gier obsługujących gfwl xd

Odnośnik do komentarza

ja też tak naprawdę nie oczekuję już nic innego, jak tylko twarde, jasne stanowisko bez mydlenia oczu i tych kretyńskich sloganów dla dzieci do lat 5, które i tak pierdolą waszego xboksa, bo grają w coś tam na tel, a starszych ludzi nie traktujcie bezczelnie jak debili, któzy nie widzą, że coś się nie klei. będzie żył ten xbox, czy nie będzie? jak nie to spoko i życie toczy się dalej, tylko przestańcie kompromitować się i mydlić oczy na litość boską. cały internet widzi co robicie, tego nie da się zatuszować radosnym uśmiechem.

 

5 godzin temu, ASX napisał:

Po zakupie Activision wyraźnie się coś zmieniło, korpo wydało 70 miliardów na Activision, gaming pod względem dochodów przebił Windowsa i  Xbox przestał być mały, ale wiążę się to z tym że teraz uwaga akcjonariuszy zostało skierowane na Xboxa, a oni chcą jak najszybciej jak największych zysków, stąd cięcia wśród studiów, full multiplatformowość, nacisk na blockbustery.

no to jest właśnie fajny paradoks, z jednej strony xbox rośnie i pełne skupienie na inwestycjach w niego, potężne pieniądze, a z drugiej strony wydaje się, jakby całość wisiała na włosku

Odnośnik do komentarza

Mnie bardziej zastanawia co się dzieję, że wychodzi coraz mniej dużych tytułów. Patrząc generację wstecz czy nawet dwie, wybór zawsze był ogromny, a teraz nawet Sony nie rzuca zbyt wielu hitów, wszystko bezpiecznie bez wielkiego ryzyka. Chyba tylko Nintendo trzyma jeszcze poziom, choć i oni zmniejszyli trochę temp. Nie przypominam sobie takiej sytuacji. Gdzie te wielkie gry na kwartał, ba choć raz na pół roku? 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...