Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odbierzcie tego posta jako prowokację, ani motyw do wywołania kłótni, ja mam bardzo prostą prośbę do Was:

 

Napiszcie mi w kilku prostych zdaniach na jakiej zasadzie działa ten cały Game Pass i ile on kosztuje? (legalnie/nielegalnie)

 

Całe życie miałem PS, ale ostatnie zakupy MS oraz fakt, że zagram w Football Managera na TV, przekonują mnie do zakupienia po raz pierwszy w życiu Xboxa.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Sobies said:

Nie odbierzcie tego posta jako prowokację, ani motyw do wywołania kłótni, ja mam bardzo prostą prośbę do Was:

 

Napiszcie mi w kilku prostych zdaniach na jakiej zasadzie działa ten cały Game Pass i ile on kosztuje? (legalnie/nielegalnie)

 

Całe życie miałem PS, ale ostatnie zakupy MS oraz fakt, że zagram w Football Managera na TV, przekonują mnie do zakupienia po raz pierwszy w życiu Xboxa.

https://www.psxextreme.info/topic/121889-xbox-game-pass-cebula-ostateczna/

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, 20inchDT napisał:

Boże, teraz każdy będzie wykorzystywał tematy w tym dziale jako google. Jak to mozliwe, że na forum dla pasjonatów gier ludzie nie potrafią korzystać z internetu. Ewentualnie zajrzeć na poprzednie strony/dedykowany temat, gdzie mysza wszystko ładnie opisał.

 

10 minut temu, Czoperrr napisał:

 

 

Odpowiedź została podana, tematu już nie ma.

 

Dziękuję

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

przypiąłby ktoś ten temat o Cebuli Ostatecznej?

Przypięcie obawiam się, że nic nie da, bo tamten temat i tak póki co ciągle jest u góry. Może warto zmienić nazwę jednak na coś typu: "gamepass - jak kupić najtaniej" (i to najlepiej dużymi literami)? Może to skuteczniej zmniejszy tego typu pytania ciągle powtarzające się w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wesker napisał:

Niby bestia ale ile będziemy czekać na choćby jedną grę z pokazem bestii? Jakiś tytuł next genowy?

 

Patrząc na to, że studia Microsoftu potrzebują czasu na stworzenie gier na XSX/S, to zakładam, że takie porządne, ogromne gry AAA pojawią się pod koniec 2021, albo w 2022 roku. Skoro zieloni rozpoczęli zakupy i przygotowania dopiero od 2017, a bardziej 2018 roku, to dwa lata to zbyt mało na dostarczenie jakichś bomb. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Czoperrr napisał:

Przypomnijcie mi, pojawi się choć jeden tytuł next genowy na premierę? Zastanawiam się czy po odebraniu konsoli na premierę zagram w coś innego niż tytuły startowe z poprzedniej generacji, które chce nadrobić? :D

No nie zagrasz, o to w tej całej zabawie chodzi, prawdziwy next gen :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...