Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy nie sprawdzalem tego. Byc moze lekka arogancja jezykowca ze mnie wylazi. Mlodzi ludzie, z ktorymi mialem/mam do czynienia, to grupa gdzie olbrzymia wiekszosc smieje sie z polskich wersji badz sa im zupelnie obojetne. Podobnie ze znajomkami z friendlisty na XBL. Niewielu ma na nie cisnienie. Bo niby dlaczego? Placic za regres w odbiorze jakosci?

Odnośnik do komentarza

Uczciwie przyznam, że kupiłem dwa lewe konta. Eternala który zagości w XGP i SOTRa który z XGP uciekł. Obie prędzej czy później wyłączały się z informacją, że trzeba być online. Nie sądzę, żeby z innymi grami miało być inaczej.

 

Mówiąc krótko: gra działa offline tylko jak jest własnośćią konta dla którego Twoja konsola jest konsolą domową.

Odnośnik do komentarza
28 minutes ago, ASX said:

https://news.xbox.com/en-us/2019/07/17/how-to-get-the-most-out-of-xbox-game-pass-ultimate/

 

oficjalny wpis Xboxa na swoim blogu w którym instruuje ludzi jak nabić kilka lat gamepassa za 4zł, ale Rozi dalej będzie mówił że Microsoft do tego wcale nie zachęca ;)

 

Nie, ten poradnik instruuje jak nabić kilka lat gamepassa uprzednio wydając kupe kasy na konto gold. Bądźmy precyzyjni. Więc i tak dla nich czysty zarobek.

Odnośnik do komentarza

Lista stworzona przez fana/kogoś z branży (?). Jest bardzo konkretna i szczegółowa i pokazuje potencjalnie, jakie tytuły pojawią się w najbliższych latach na XSX/S. Łącznie 34 zespoły w tym momencie pracują nad grami w Xbox Game Studios, z czego 32 nad grami dla Xboxa (dwie ekipy od Bethesdy robią gry z czasową wyłącznością dla PS5).

 

Cytat

Decided to do a full list and see if MS does have 30+ individual teams now like I thought:

  1. 343 (only counting them as one team currently since the only game we know for sure they are working on is Halo Infinite, but they could have more)
  2. Compulsion Games (currently working on a new AA IP)
  3. Double Fine (only counting them as one team currently since we only know for sure that they have 1 team, but throughout their whole history they;ve had multiple teams, so they probably have more than just Psychonauts 2 in development currently)
  4. inXile team 1 (just released Wasteland 2 and are supposedly making a AAA next)
  5. inXile team 2 (hiring for their 2nd studio in New Orleans suggests that New Orleans will take over their AA isometric RPG legacy while the main studio in California moves on to AAA development)
  6. Mojang team 1 (ongoing Minecraft development)
  7. Mojang team 2 (ongoing Minecraft Dungeons development)
  8. Mojang team 3 (Mojang teased they have other games in development besides Minecraft and Minecraft Dungeons, but I will only list the 3 teams here even though we know they have 5 studios in different cities)
  9. Ninja Theory team 1 (working on Hellblade 2)
  10. Ninja Theory team 2 (working on Project Mara)
  11. Ninja Theory team 3 (developed Bleeding Edge, but this team could be getting laid off due to Bleeding Edge's lack of success, I have noticed the employee count for Ninja Theory decreasing on LinkedIn the past few months)
  12. Obsidian single A team (developing Grounded)
  13. Obsidian AA team (developing DLC for The Outer Worlds currently, believed to be making The Outer Worlds 2 next)
  14. Obsidian AAA team (developing Avowed)
  15. Obsidian incubation team (lead by Josh Sawyer, seems to be making a smaller project currently)
  16. Playground Racing Team (developing Forza Horizon 5)
  17. Playground RPG team (developing Fable reboot)
  18. Rare team 1 (working on more Sea of Thieves content)
  19. Rare team 2 (working on Everwild)
  20. The Coalition team 1 (working on Gears 6 most likely)
  21. The Coalition team 2/The Initiative team 1 (rumored to be co-developing the Perfect Dark universe spy game)
  22. The Initiative team 2  (hiring at The Initiative suggests that they have a 2nd team now, also an incubation team like the first, who will be co-developing a game with another studio, presumably a 2nd party studio)
  23. Turn 10 (working on Forza Motorsport reboot)
  24. Undead Labs (working on State of Decay 3)
  25. World's Edge (co-developing Age of Empires 3 DE and Age of Empires 4 with other studios)
  26. Arkane Lyon (developing Deathloop, which will be a Sony timed console exclusive, after that their future games will be day one Gamepass at least, possibly Xbox exclusive)
  27. Arkane Austin (developed Prey 2016 and co-developed Wolfenstein: Youngbloods with Machine, unknown current project, possibly Prey 2 or a new Dishonored)
  28. Bethesda Game Studios Maryland (seems to be co-developing Starfield and Elder Scrolls 6 with BGS Dalllas and BGS Montreal respectively)
  29. Bethesda Game Studios Austin (working on Fallout 76 content)
  30. id Software (currently working on Doom Eternal DLC and an unknown project)
  31. Machine Games (unknown current project, likely Wolfenstein 3)
  32. Roundhouse Studios (unknown current project, possibly working on the next Prey game, either with Arkane Austin or by themselves, as they are the remnants of the original Prey 2006 studio)
  33. Tango Gameworks (currently working on Ghostwire Tokyo which will release as a timed Sony exclusive, after that their future games will at least be day one Gamepass releases, if not Xbox exclusive)
  34. Zenimax Online Studios (ongoing Elder Scrolls Online content)

With so many teams, I could see MS having at least 8 first party games each year eventually, all on Gamepass day one. Not to mention 2nd and 3rd party deals which will release on Gamepass day one. And now now we have these rumors of 2 more studio acquisitions. Gamepass truly will be the Netflix of games soon. 

 

https://gamrconnect.vgchartz.com/post.php?id=9219068&fbclid=IwAR15xs8MTbN_JTWe6483T7L4Hn9Bkcacx3fvdzSqYUE8-fdIrowodyBcFn0

 

Wygląda to całkiem nieźle.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

za dużo ekip i tworzonych gier, aż ciężko się w tym połapać. Nawet ja już straciłem już rachubę

 

swoją drogą wszystkie studia Bethesdy które MS kupił liczą ponad 2000 pracowników, to więcej niż wszystkie studia XGS. Wchłonięcie tych ekip to ogromne wyzwanie organizacyjne, bo w jednym momencie cała organizacja XGS powiększy się dwukrotnie, na pewno ogarnięcie tego wszystkiego i integracja będzie trwała latami.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, C1REX napisał:

Ciekawe kiedy m$ wyjawi nam co jeszcze kupili. 

 

Jakbym był w PR to dzień przed premierą bym bombę zrzucił jak to było przed pre orderami. 

 

Przed premierą konsoli powinni zrobić jeszcze XO20 czy coś w tym stylu, pokazać w akcji FM, EW, Hell2, zapowiedzieć grę TI, coś od Bethesdy + może nowy nabytek XGS.

 

Liczę na Starfield że coś fajnego z tego będzie po tej ku.wie ME Andromeda z dzieciakami.

Odnośnik do komentarza

W sumie niezły zwrot akcji w ostatnich 2 tygodniach, bo tak z miesiąc temu to była ostra jazda po spencerze. 

Nawet sam rozważałem zakup za kilka miesięcy przez przełożenie tego halo. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...