Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Ukukuki napisał:

 

 

Jakieś nieaktualne dane bo ogrywałem kilka lat temu na laptopie z dodatkami i sztywne 60 klatek.

gra dostała patcha w tym roku na steamie i zmienili nazwę na complete edition i były przeboje po premierze tej łątki nie dało się grac rwie pewnie do dzisiaj ale chociaż uruchomić można bez problemu

Odnośnik do komentarza
Teraz, devilbot napisał:

gra dostała patcha w tym roku na steamie i zmienili nazwę na complete edition i były przeboje po premierze tej łątki nie dało się grac rwie pewnie do dzisiaj ale chociaż uruchomić można bez problemu

A widzisz to nawet nie wiedziałem. Wiem ,że w okolicy premiery były cyrki na PC. Chociaż na x360 też czasem dziwnie to działało plus mocno ziarniste cienie. 

Odnośnik do komentarza
gra dostała patcha w tym roku na steamie i zmienili nazwę na complete edition i były przeboje po premierze tej łątki nie dało się grac rwie pewnie do dzisiaj ale chociaż uruchomić można bez problemu
Potwierdzam. Na kompie z opisu było sztywne 60 w 4k,2k i 1080p. Przez jakiś 2.5 minuty od uruchomienia gry. Potem wpadał shutter lag i nie szło grać. Nic nie pomagało. Dopiero zwrot Steam rozwiązał temat
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Gta 4 w 60fps? Nie wiem czy jako gość który miał jedynie styczność z wersją na ps3 jestem w stanie to ogarnąć  :obama:


Wspominałem już o tym wcześniej, jako ze to moje ulubione GTA to interesowałem się tym tematem jak posiadałem One X, na Series X będzie na bank betonowe 60fps, nie mogę się doczekać.

 

 

Odnośnik do komentarza

chodzi o to  że te gry nie będą się odpalać natywnie, tylko będą posiadać lepsze usprawnienia niż wyższy framerate.

 

Na razie mieliśmy pokaz surowej wstecznej, ale prawdziwy pokaz tego jak Xbox Series S i X ulepszają gry z poprzednich generacji dopiero przed nami

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

M$ po prostu daje dużo i ciężko z nazewnictwem. 

 

Zwykła wsteczna, a mamy lepsze fps i rozdziałkę. 

 

Smart delivery i dostajemy odpowiednik remake płatnego, za które sony by chciało kasę. 

 

 

Tak więc m$ za free daje więcej, niż sony za kasę. Do tego za free mamy wersję na PC, gdzie samemu można sobie poziom remasteru ustawić. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 hours ago, bluber said:

20200928_140643.jpg

Sprawdziłem swoje pomiary wykonane po zakupie zewnętrznego SSD do One X i load time w RDR2 co ciekawe wyniósł właśnie 38 sekund. Z tymże ten sam loading z wewnętrznego dysku wyniósł wtedy 1 minutę 23 sekundy (sporo mniej niż ponad 2 minuty tutaj), co potwierdza, że Series X będzie wczytywał lepiej niż sam zewnętrzny SSD w One X.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...