Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

10 hours ago, Square said:

Sega coś pokazała związanego z Xboxem czy nic nie było?

Sega oświadczyła powrót Virtua Fighter. 
Samo w sobie to nie jest info związane z xboksem, ale VF5 wyszło najpierw na x360 i było o wiele lepszą wersją niż na ps3.
Ciągle to nic nie oznacza, ale ja żyję nadzieją. Jeden z bardzo ważnych tytułów na konsolę M$


Ja stawiam na bomby informacyjne tuż przed premierą konsoli. Lapiej zachować najlepszą broń na czas, kiedy zada ona większe obrażenia.

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Welna said:

Skoro preordery wyprzedaly caly rzut to jaki sens czekac z bombami? Wiecej juz nie sprzedadza w pierwszech tygodniach bo juz nie ma co

Pre ordery to jest mega ściema. Sony, M$ i Nvidia rzuciły po max 10 sztuk na sklep. 
To się nazywa papierową premierą i jest robione wyłącznie dla dobrej prasy i nakręcania Hypu. Żadna firma nie mówi oficjalnie ile sztuk sprzedali. 


Bomby przed premierą mają sens dla M$, bo konsola nie jest celem - M$ sprzedaje GamePass. GamePAss na PC to dla nich nawet lepsza opcja, bo do konsoli nie trzeba dopłacać.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, C1REX napisał:

Sega oświadczyła powrót Virtua Fighter. 
Samo w sobie to nie jest info związane z xboksem, ale VF5 wyszło najpierw na x360 i było o wiele lepszą wersją niż na ps3.
Ciągle to nic nie oznacza, ale ja żyję nadzieją. Jeden z bardzo ważnych tytułów na konsolę M$


Ja stawiam na bomby informacyjne tuż przed premierą konsoli. Lapiej zachować najlepszą broń na czas, kiedy zada ona większe obrażenia.

Ty sam jestes bomba informacyjna. VF5 wyszedl najpierw na ps3.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, number_nine napisał:

Jest już dostępna ta opcja kupienia Xa na "raty" z GP Ultimate? Czy to dopiero po premierze będzie można załatwić?

 

Nie zostało powiedziane wprost, że po premierze, tylko "bliżej premiery". Ale myślę, że wcześniej jak w listopadzie to nie ma co tego oczekiwać. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Faka napisał:

Co, nie ma szans na all access w listopadzie? Nie no, raczej MS się ugadał już Media Expert, żeby parę konsol im podrzucić na całe sieci w kraju.

A skąd wysnułeś taki wniosek? 

Ja pisałem o dostępności abonamentu, że powinien być w listopadzie bez problemów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...