Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

17 minutes ago, milupl said:

Podobno - słowo klucz. Dość nowa technologia, więc jeśli nie będzie z nimi problemu w xsx i ps5 będę zadowolony, bo wymiana takiego dysku nie będzie tania, jak w obecnej generacji.

Mam ssd w ps4 i pc bez problemów. 

Ssd są używane w serwerach i ich niezawodność nie jest gorsza od hdd. 

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, pawelgr5 said:

Football Manager wraca na Xboxa. Czy to przypadkiem nie jest wydawane przez Segę?

 

„By tworzyć gry na platformę, potrzebujesz zestawu deweloperskiego. Aby otrzymać devkit, właściciel platformy musi chcieć, aby gra była na danej platformie. Rozmawialiśmy z Sony, nie otrzymaliśmy zestawów. Rozmawialiśmy z Microsoftem, wysłali je do nas.” - Miles Jacobsen, reżyser FM21. 

 

:yao:

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Bartg napisał:

 

„By tworzyć gry na platformę, potrzebujesz zestawu deweloperskiego. Aby otrzymać devkit, właściciel platformy musi chcieć, aby gra była na danej platformie. Rozmawialiśmy z Sony, nie otrzymaliśmy zestawów. Rozmawialiśmy z Microsoftem, wysłali je do nas.” - Miles Jacobsen, reżyser FM21. 

 

:yao:

Kompletnie nie w temacie, ale brzmi jak przypadek u mojego kumpla. Jakieś 2 lata temu chcieli zrobić mistrzostwa w Fifie wśród pracowników całej Netii. Pierwszym problem był brak sprzętu, więc zwrócili się do Sony, zostali całkowicie olani, zasłaniali się jakimiś tam licencjami - tutaj więcej szczegółów nie znam.

Po kontakcie z MS dostali konsole i gierki, a dodatkowo na potrzeby nagród XOX oraz piłkę z podpisem Lewandowskiego. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A czemu mialoby nie przetrwac? :) chłopie, jestem bardziej niż pewien że PS5 i tak osiągnie lepsza sprzedaż całościowo od Xboxa- marka robi swoje. Myślisz że 360 osiągnął taki wynik bo był lepszy od Ps3? Dla wielu owszem, ale złożyło się na na głównie o 300 $ tańsza konsola i rok wcześniejsza premiera (a nawet i 1,5 roku bo w większości krajów wyszło bodajże w marcu 2017). Teraz orzy jednoczesnej premierze i podobnej cenie nie osiągną raczej takie pułapu jak Sony. Czy to źle? To raczej tak, ale xbox trochę w inna stronę zmierza i ja im kibicuje fchuj - dlatego też głosowano portfelem i wlatuje xsx na premierę, a ps5 za 2-3 lata(mimo tego że exy od Sony interesują mnie tak 100 razy bardziej niż to co na razie proponuje microsoft)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, bluber napisał:

No Sony nie udostępnia nigdzie swoich konsol do komercyjnego użytku dlatego w tych pubach growych są tylko Xboxy zazwyczaj i jakieś retro

To dlatego yeti tak często siedzi w pubach, skubany jak poszedł a poniedziałek to jeszcze nie wrócił  :yeti:

2 godziny temu, Bartg napisał:

 

„By tworzyć gry na platformę, potrzebujesz zestawu deweloperskiego. Aby otrzymać devkit, właściciel platformy musi chcieć, aby gra była na danej platformie. Rozmawialiśmy z Sony, nie otrzymaliśmy zestawów. Rozmawialiśmy z Microsoftem, wysłali je do nas.” - Miles Jacobsen, reżyser FM21. 

 

:yao:

no ok ale do ps4 też nie? nowa yakuza też na jakiś czas omija ps5, Sega ma deal'a z MS  :)

Odnośnik do komentarza

@XM.

Ja widzę sytuację inaczej. Widać M$ chce przejąć rynek. 

 

Daję listę argumentów, które dają mi powody do obaw o Sony. 

 

- Sony było blisko bankructwa przy ps3

- Sony ma inwestycje w branże muzyczną i filmową, które się wykrwawiają aktualnie. 

- Sony zachowuje się podobnie antykonsumencko, jak przy ps3

- xbox ma all access. U mnie w UK to jest 29funa za konsolę + game pass ultimate z online. Połowa ceny gry na ps5

- Xbox zyskuje studia i exy

- ps5 traci potencjalnie gry od powyższych studiów 

- darmowy online z darmowymi grami w konsoli prawie za free oznacza, że gracze online mogą się przenieść na xboksa. Online na ps5 może być prawie martwy. 

- preordery w Japonii wyprzedane 

- ps5 wygląda paskudnie, jest wielkie i ma wątpliwe chłodzenie 

- xbox ma niezwykle dobre relacje z develeporami. Sega i EA to dobre przykłady. 

- xbox ma najlepszy PR w historii. Zarty na social media to petarda. 

- xbox ma wsparcie Microsoftu. Firma chyba 20x większą od sony. 

- mega słaby xbox one sprzedal się tylko o 50% gorzej od ps4. 

- xbox ma integrację z PC

- xbox ma xCloud na komórki 

- xbox ma mocniejszą konsolę 

 

 

Jakbym pomyślał, to pewnie więcej argumentów by się znalazło. 

Nie ma też firmy nie do pokonania. 

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, C1REX napisał:

@XM.

Ja widzę sytuację inaczej. Widać M$ chce przejąć rynek. 

 

Daję listę argumentów, które dają mi powody do obaw o Sony. 

 

- Sony było blisko bankructwa przy ps3

- Sony ma inwestycje w branże muzyczną i filmową, które się wykrwawiają aktualnie. 

- Sony zachowuje się podobnie antykonsumencko, jak przy ps3

- xbox ma all access. U mnie w UK to jest 29funa za konsolę + game pass ultimate z online. Połowa ceny gry na ps5

- Xbox zyskuje studia i exy

- ps5 traci potencjalnie gry od powyższych studiów 

- darmowy online z darmowymi grami w konsoli prawie za free oznacza, że gracze online mogą się przenieść na xboksa. Online na ps5 może być prawie martwy. 

- preordery w Japonii wyprzedane 

- ps5 wygląda paskudnie, jest wielkie i ma wątpliwe chłodzenie 

- xbox ma niezwykle dobre relacje z develeporami. Sega i EA to dobre przykłady. 

- xbox ma najlepszy PR w historii. Zarty na social media to petarda. 

- xbox ma wsparcie Microsoftu. Firma chyba 20x większą od sony. 

- mega słaby xbox one sprzedal się tylko o 50% gorzej od ps4. 

- xbox ma integrację z PC

- xbox ma xCloud na komórki 

- xbox ma mocniejszą konsolę 

 

 

Jakbym pomyślał, to pewnie więcej argumentów by się znalazło. 

Nie ma też firmy nie do pokonania. 

 

 

Spokojnie, najwięksi fani uratują ps jakby co, nie ma co się martwić. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie Microsoft, to wykupi je jakiś Amazon, Tencent czy Google. Do gry wchodzą poważni gracze z ogromnym kapitałem przerastające Sony o glowe. 

 

Wiec dobrze że z tego złego, bethesde kupiło chociaż korpo które ma jakaś tam gierkową tradycje i kulturę jak Xbox, a nie Amazon czy Google które w ogóle nie rozumieją  i dopiero uczą się rynku

 

Myślę więc że to nie koniec zakupów w następnych latach i jeszcze nie raz złapiemy się za głowę jak Microsoft czy Amazon kogoś wykupi

Edytowane przez ASX
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Pytanko z boku: czy dzisiaj Sega ma swoje wystąpienie na TGS? 

Podobno tak i też jestem ciekaw o co chodzi z tymi żartami na social media. 
Sega i M$ się zapierają, że nie było kupna. Na silną kooperację myślę, że jest jednak przestrzeń. 
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...