Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Sam myślałem niedawno, że najlepszym combo do PC byłoby ps5 lub switch, ale teraz myślę, że właśnie series X.

 

Sporo gier kupując na PC mam za free na xboksa i odwrotnie. Konto jedno i achievmenty wspólne.
Do tego jak już płacę za GamePass PC, to konsola w ALL Access wychodzi za grosze. Taniej, niż płacąc gotówką jeśli nie robimy cebuli. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, C1REX napisał:

Same here. Mając rodzinę i obowiązki to jeden sprzęt mocno mi odejmuje od snu.

Jeszcze jak człowiek wkręci się w jakieś multi + chociaż po części chce ogrywać gierki to jest jakaś masakra. Ale co by się nie działo są takie gry w które chcę zagrać i będzie trzeba kupić drugą konsole. W tej chwili są dwie gry przez które będę MUSIAŁ kupić ps5 (gow ragnarok) i switcha (botw2).

Odnośnik do komentarza

Po obecnej generacji nawet nie spoglądam w stronę Series S, może kiedyś na prezent dla kogoś się nada, ale jako człek lokujący sporo wolnego czasu w gierkach wolę jednak od razu rzucić się na mocny sprzęt i spać spokojnie przez kilka lat. Zwłaszcza, że tak naprawdę to jest 900zł różnicy, a efekty będę obserwować przez najbliższe 5-7 lat, w zależności jak potoczy się ta generacja - nie warto oszczędzać w takim przypadku, by za kilka lat okazało się, że jednak różnica w gierkach będzie podobna jak w przypadku One S-One X. Z kolei jeśli ktoś planuje mainować PS5 i szuka sobie tańszej maszynki do grania po kosztach, czy drugiej konsoli do domku letniskowego, używanej od czasu do czasu to Series S wygląda kusząco - tanie, małe, z sensownymi (oby, nadal jestem ciekaw testów i tego, jak konsola wypadnie w praniu) możliwościami. Idealny dodatek do setupu, ale czy ma zadatki na bycie głównym punktem w giereczkowym setupie? Zobaczymy. Testy tego malucha interesują mnie nawet bardziej niż XSX :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bigby napisał:

Jako jeden z nielicznych tutaj zdecydowałem się jednak na Series S. Cena i wygląd okazały się wystarczająco mocnymi argumentami. :fsg:

Ja do tej pory się zastanawiam :kaz:. Mam preorder na XSX, ale ten XSS mnie bardziej kusi, w szczególności, że przymierzam się do nowego PC pod AOE 4 na koniec przyszłego roku.

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
Just now, Bigby said:

Jeśli taki Asasyn czy CP2077 będą działać w 1440p i 60 fps, to lepszej opcji do grania za małe pieniądze nie ma. ; )

Zawsze można też zmienić na X czy jakiś odświeżony model za 2-3 lata.

Series S to nie jest tylko mniejsza rozdziałka. Gierki na Series S mają zajmować mniej miejsca na SSD co sugeruje niższej jakości tekstury. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...