Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, C1REX napisał:

Forza i wszystkie nowe 3rd party, które wyglądają lepiej niż na ps5.

 

A skąd wiesz jak wyglądają, skoro Microsoft nie pokazał żadnej rozgrywki? Z Forzy też nie. Dostaliśmy tech demko.

AC: Valhalla działa w 4K/60 na XSX i PS5.

 

Tu jest ten problem, że nie widać żadnej gierki, która pokazałaby te mityczną moc XSX.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja bym przyjął nawet tego halo, strasznie się napaliłem, choć graficznie nie robił, ale wyszło jak wyszło. A tak, w sumie to nie ma nic dla mnie ma start za bardzo, ale i tak kupuje.

 
Nie ma ku temu podstaw. XSX jest najmocniejszą konsolą na rynku. To inny będą do tego równać, nie na odwrót.



Racja, ale takiej decyzje nie podejmuje się za 3 lata, ale jakoś w ciągu następnego roku. Więc jeżeli mają wyjść jakieś nowe sprzęty, to już o nich rozmawiają.
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, MatekDM said:

 

A skąd wiesz jak wyglądają, skoro Microsoft nie pokazał żadnej rozgrywki? Z Forzy też nie. Dostaliśmy tech demko.

AC: Valhalla działa w 4K/60 na XSX i PS5.

 

Nie znalazłem potwierdzenia, że ps5 ciągnie tą grę w 4K/60fps. 
Wersja na xboksa ma to info na pudełku, ale wersja na ps5 nie ma wcale info o grafie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Moldar napisał:

Ja bym przyjął nawet tego halo, strasznie się napaliłem, choć graficznie nie robił, ale wyszło jak wyszło. A tak, w sumie to nie ma nic dla mnie ma start za bardzo, ale i tak kupuje.

 

Szkoda mi tego Halo, bo mocno liczyłem ze to będzie zajebisty szpil, a wygląda... tak sobie. Ale gra może być fajna gdy już wyjdzie.

 

1 minutę temu, C1REX napisał:

 

Nie znalazłem potwierdzenia, że ps5 ciągnie tą grę w 4K/60fps. 
Wersja na xboksa ma to info na pudełku, ale wersja na ps5 nie ma wcale info o grafie.

 

Jak to nie znalazłeś?

https://www.gry-online.pl/newsroom/ac-valhalla-na-ps5-w-4k-i-60-klatkach-na-sekunde/z81e864

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MatekDM napisał:

Ludzi nie obchodzą cyferki tylko gry. Która gra na XSX wygląda next-genowo?

 

Która gra na konsol która się jeszcze nawet nie ukazała na rynku? Pierwszą, prawdziwie nextgenową grą na X360 ogłoszono Ghost Recon który pojawił się pół roku po premierze konsoli, a Gears of War w rok po premierze zmiażdżył recententów. 

Odnośnik do komentarza

Szlak już mają przetarty i modele PRO są raczej pewne. 

O ile bierzemy konsolę na premierę i po tych 4-5 latach zmieniamy na mocniejszą, to jeszcze idzie to przeboleć. Gorzej jak ktoś kupi sprzęt po tych powiedzmy 2 latach, a tu za niebawem kolejna mocniejsza wersja - ot wtedy to trochę taki bolec w odbyt. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Która gra na konsol która się jeszcze nawet nie ukazała na rynku? Pierwszą, prawdziwie nextgenową grą na X360 ogłoszono Ghost Recon który pojawił się pół roku po premierze konsoli, a Gears of War w rok po premierze zmiażdżył recententów. 

 

To były inne czasy ;)
Swoją drogą było coś ładniejszego na X360 od Gears of War 3?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rozi napisał:

Nie potrzebuję mocy do ogrywania gier z poprzedniej generacji. Tylko ten dysk mnie trochę dobija.


kup Xbox x i sobie ograj. A potem kup nowego xboxa. Nie czaje tego toku myślenia. 
teraz kupię bieda wersje, ogram we wstecznej, a potem wymienię i pogram w gry na x series.

Jaki to ma sens? 
A na testy nie ma sensu czekać, bo i tak nie ma gry stricte pod nowa gen.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...