Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Xbox od zawsze miał przecież nazewnictwo oscylujące wokół literek vide pad od pierwszego Xboxa był Ską, X360 tez miał model S, XO również a potem dołożyli wersje X więc uznali że to będzie genialny pomysł nazwać konsole po prostu Xbox S lub X ale już mieli pierwszego Xboxa który nazywał się Xbox więc mamy series :dynia:

 

Już nie powiem ile razy szukając w google czegoś dotyczącego Xboxa Series X wpisywałem napierw Xbox One ale to jeszcze zrzucę na karb pamięci mięsniowej i ja to jeszcze jako tako, kumam co chce kupić i na co, ale te tabuny januszy, którzy nie zrozumieją różnic między xbox one s a xboxem series s ehh, gdyby wyje,bali z oferty XOS to by to jeszcze miało sens

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Moldar napisał:

Ja bym przyjął nawet tego halo, strasznie się napaliłem, choć graficznie nie robił, ale wyszło jak wyszło. A tak, w sumie to nie ma nic dla mnie ma start za bardzo, ale i tak kupuje.
 

 

 


Racja, ale takiej decyzje nie podejmuje się za 3 lata, ale jakoś w ciągu następnego roku. Więc jeżeli mają wyjść jakieś nowe sprzęty, to już o nich rozmawiają.

 

 

 

No właśnie, a czy MS nie miał jeszcze trzeciej nazwy kodowej Xboksa Series w obiegu?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MatekDM napisał:

 

A skąd wiesz jak wyglądają, skoro Microsoft nie pokazał żadnej rozgrywki? Z Forzy też nie. Dostaliśmy tech demko.

AC: Valhalla działa w 4K/60 na XSX i PS5.

 

Tu jest ten problem, że nie widać żadnej gierki, która pokazałaby te mityczną moc XSX.

Może też być tak, że pomimo że gra chodzi w 4K i 60 klatkach na obydwu platformach, różnice będą wychodzić przy liczbie detali czy efektów. Teraz mamy tak np. z Mafią DE, obydwie chodzą w 1440p i 30 fpsach, ale One X ma np. antialiasing czy więcej detali w porównaniu do Prosiaka.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, MYSZa7 said:

Może też być tak, że pomimo że gra chodzi w 4K i 60 klatkach na obydwu platformach, różnice będą wychodzić przy liczbie detali czy efektów. Teraz mamy tak np. z Mafią DE, obydwie chodzą w 4K i 30 fpsach, ale One X ma np. antialiasing czy więcej detali w porównaniu do Prosiaka.

Ja stawiam, że series X ma 60klatek,a ps5 30-60. Wystarczy, by menu dociągnęli do 60 i już można oficjalnie się chwalić. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, MYSZa7 napisał:

Może też być tak, że pomimo że gra chodzi w 4K i 60 klatkach na obydwu platformach, różnice będą wychodzić przy liczbie detali czy efektów. Teraz mamy tak np. z Mafią DE, obydwie chodzą w 4K i 30 fpsach, ale One X ma np. antialiasing czy więcej detali w porównaniu do Prosiaka.

 

Myślę że na bank tak będzie i na tym się skończy ;)

 

btw. Mafia DE działa na Prosiaku i Koksie w 1440p i 30 klatkach, przy czym jedyna różnica na koksie jest taka, że ma dodatkowo AA. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

To będzie mój pierwszy X po pięciu konsolach Sony i jedyne co mogę zarzucić MS, to że na start nie ma gry, która pokazała by możliwości nowej generacji (najmocniejszej konsoli). Później przeglądam bibliotekę GP i się zastanawiam kiedy ja to wszystko nadrobię. Exy, wiele indyków, w które nie grałem. Na start Ori (X2) i Forza Motorsport. Mimo wszystko liczę na skok jakościowy w kwestii wizualnej. Przesiadam się z PS4 Fat i tv 1080p.

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Aleks napisał:

To będzie mój pierwszy X po pięciu konsolach Sony i jedyne co mogę zarzucić MS, to że na start nie ma gry, która pokazała by możliwości nowej generacji (najmocniejszej konsoli). Później przeglądam bibliotekę GP i się zastanawiam kiedy ja to wszystko nadrobię. Exy, wiele indyków, w które nie grałem. Na start Ori (X2) i Forza Motorsport. Mimo wszystko liczę na skok jakościowy w kwestii wizualnej. Przesiadam się z PS4 Fat i tv 1080p.

IMO zacznij od Horizona 3 i 4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...