Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

no przecież chyba żaden bardziej zaangażowany gracz (a tylko tacy marnują czas na forum o gierkach) nie gra tylko z gry w gamepassa. Masz jakieś dziwne wyobrażenie o użytkownikach xboxa.

 

Gamepass może być ( i często jest) podstawą biblioteki, ale wiadomo że od czasu do czasu kupuje się jakąś gierke w pudelku lub w cyfrze

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, ASX napisał:

myśle że z powodu daty premiery MFS20 nie robiliby tyle rabanu. Zwłaszcza że gierka jest raczej niszowa.

 

Może chodzić tak jak Daddy podejrzewa o jakiś skromny jak na pandemiczne czasy launch event, zwłaszcza że Nowa Zelandia podobno bardzo dobrze radzi sobie w tej sytuacji.

 

Klobrille pisał, że nigdy konta Xboxa z poszczególnych krajów nie teasują niczego istotnego

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, krupek napisał:

Wczoraj byłem w Media Markt i rzuciło mi się w oczy, że zwykły Iksbon One S 1TB z 1 padem ksoztuje 1349 zł. 2 lata temu kupiłem za 200 zł taniej z Fifą i 2 padami. O co chodzi z tymi chorymi cenami jak za chwilę nowa generacja?

Jakby obniżyli za bardzo nie byłoby szans, że jakiś niedzielniak pomyli z nową generacją, a tak zawsze jest szansa:D

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, krupek said:

Wczoraj byłem w Media Markt i rzuciło mi się w oczy, że zwykły Iksbon One S 1TB z 1 padem ksoztuje 1349 zł. 2 lata temu kupiłem za 200 zł taniej z Fifą i 2 padami. O co chodzi z tymi chorymi cenami jak za chwilę nowa generacja?

To samo z PS4. 5 lat temu kupiłem swój egzemplarz w podobnej cenie w jakiej teraz są sprzedawane te konsole.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, benito82pl napisał:

Ej chłopaki dzis przyszły mi enelopy z tego linku co podsylaliscie i jak je wlozylem do ładowania, to z ładowarki jakiś dziwny cichy dźwięk się wydobywa. Tak ma być czy Ha tfu dziadostwo do reklamacji

Chyba każda ładowarka panasonica tak cicho robi bzzz bo mam model z 2015 i tez sobie śpiewa przy ładowaniu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krupek napisał:

Wczoraj byłem w Media Markt i rzuciło mi się w oczy, że zwykły Iksbon One S 1TB z 1 padem ksoztuje 1349 zł. 2 lata temu kupiłem za 200 zł taniej z Fifą i 2 padami. O co chodzi z tymi chorymi cenami jak za chwilę nowa generacja?

 

W 2018 r. swoją One S 1 TB z  Battlefield 1 + V  kupiłem za 999 zł. Tylko, że wtedy nie było Pandemii Covid-19 i kryzysu gospodarczego ;) Teraz jak szukałem paru sprzętów RTV i AGD to ze starych komentarzy dowiaduję się, że towar był wtedy tańszy o parę złotych. Kiedyś na portalu gierkowym widziałem artykuł nt. preferencji konsumentów w czasach kryzysu gospodarczego z 2008 r. Zmieniły się wtedy na korzyść produktów rozrywkowych, z których korzystamy w domu min. gier. Zaobserwowano, że mniej ludzi chodzi do kina czy na jakieś eventy i wydaje pieniądze poza domem. W realiach obecnego kryzysu, kiedy jest lockdown albo ludzie sami boją się gdzieś wyjść siłą rzeczy będą wybierać elektroniczną rozrywkę czy stream filmów w domu. Producenci i wydawcy gier już to zauważyli stąd ceny będą wynosić 369 zł za gołą wersję gry. Przed pandemią Kowalski miał większy wybór gdzie i na co wydać swoje ciężko zarobione pieniądze. Teraz albo wyda więcej na grę albo może sobie zagrać w "kulki" na kurniku ;) Oczywiście wiem, że jest też dużo innych czynników wpływających na cenę produktu ale chyba nawet w tym temacie ktoś pisał, że używane konsole chodziły w Irlandii za 100% ich wartości.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Elitesse napisał:

 

W 2018 r. swoją One S 1 TB z  Battlefield 1 + V  kupiłem za 999 zł. Tylko, że wtedy nie było Pandemii Covid-19 i kryzysu gospodarczego ;) Teraz jak szukałem paru sprzętów RTV i AGD to ze starych komentarzy dowiaduję się, że towar był wtedy tańszy o parę złotych. Kiedyś na portalu gierkowym widziałem artykuł nt. preferencji...

Jemu chodzi o to, że zaraz w tej cenie będzie można kupić konsolę nowej generacji, a nie preferencje ludzi na co wydaç kasę :dafuq:

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2020 o 13:16, krupek napisał:

Wczoraj byłem w Media Markt i rzuciło mi się w oczy, że zwykły Iksbon One S 1TB z 1 padem ksoztuje 1349 zł. 2 lata temu kupiłem za 200 zł taniej z Fifą i 2 padami. O co chodzi z tymi chorymi cenami jak za chwilę nowa generacja?

 

15 godzin temu, Luqat napisał:

Jemu chodzi o to, że zaraz w tej cenie będzie można kupić konsolę nowej generacji, a nie preferencje ludzi na co wydaç kasę :dafuq:

 

Domyślam się o co koledze chodziło. Odpowiadałem tylko co może być przyczyną tak wysokich cen. "O co chodzi z tymi chorymi cenami jak za chwilę nowa generacja?"

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...