Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie miał XO to wchodząc w XSS/X z gamepassem nie powinien narzekać bo będzie miał w co grać i najważniejsze tytuły w większości dostaną updaty pod nowe konsole. Gorzej jak ktoś posiadał w tej genracji konsole MSu. Prawdziwe nowe i nextgenowe exy nie wcześniej jak za dwa lata w obu obozach, do tego czasu nadrabianie starszych tytułów i nowości third party

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, balon napisał:

Z tego co wiem to nie miałeś wcześniej xone, więc spokojnie możesz traktować jako taki tytuł Horizona4. Sądzę, że FH4 + smart delivery zerwie szczenę na dobrym tv z hdr i wydaje mi się, że to będzie najładniejsza gierka pierwszego miesiąca (dwóch) next genów, a do tego w 60 k/s. 

Dlatego nie narzekam, a wjeżdżam w świat Xboxa na pełnej (pipi)ie:D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, pistaczek napisał:

Jaki masz przebieg godzinowy w graniu w 120fps, że wyrobiłeś sobie taką opinię? 

Kilka lat w Quake 3 Arena

Godzinę temu, izon napisał:

Nie zmieniam swojego zdania i X ląduje u mnie na premierę ale trzeba przyznać, że M$ dał dupy z tym, że nie ma chociaż jednego killera graficznego na start nowej konsoli. Wiem, że to kwestia czasu ale jednak tu i teraz jakiś tytuł startowy byłby mile widziany.


tak jak balon Ci napisał, jeśli nie grałeś w Horizona 4 a lubisz wyścigówki to w Smart delivery będziesz zbierał szczękę z podłogi.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, eX4cT_PL napisał:

tak jak balon Ci napisał, jeśli nie grałeś w Horizona 4 a lubisz wyścigówki to w Smart delivery będziesz zbierał szczękę z podłogi.

Nawet nie kończenie jak lubi wyścigi. Ja osobiście nie przepadam za tym gatunkiem, a kocham growo Forza Horizony (1 i 2) oraz Test Drive Umimited. Dlatego jak sobie pomyślę, że niedługo w końcu dorwę się do 3 oraz 4 i to w takiej jakości to aż mnie trzęsie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...