Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Emtebe napisał:

Będą jakieś dodatkowe benefity, jak podłączymy Series X do odbiornika 1080p? Więcej klatek? Lepsza jakość graficzna? Lepszy AA? Lepszy RT? Cokolwiek?

supersampling - czyli gra bedzie renderowana w 4K i downscale'owana do FullHD - całkiem fajny benefit, bo wygląda to jak bardzo dobrej jakości anti-aliasing

Odnośnik do komentarza

David Cage szef i założyciel studia Quantic Dream ( Heavy Rain, Beyond Two Souls, a ostatnio Detroit) o tym z czego może wynikać przewaga technologiczną Xboxa nad Ps5 w następnej generacji

Cytat

It is always challenging to compare hardware, as they always have advantages and disadvantages. It is not just a matter of CPU or frequency; it is more about the consistency of the components and the possibilities of advanced features.

The CPU of the two consoles uses the same processor (slightly faster on Xbox Series X), the GPU of the Xbox also seems more powerful, as it is 16% faster than the PS5 GPU, with a bandwidth that is 25% faster. The transfer speed from the SSD is twice as fast on PS5.

The shader cores of the Xbox are also more suitable to machine learning, which could be an advantage if Microsoft succeeds in implementing an equivalent to Nvidia’s DLSS (an advanced neural network solution for AI).

https://wccftech.com/xbox-series-xs-advantage-could-lie-in-its-machine-learning-powered-shader-cores-says-quantic-dream/

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, SG1-ZIELU napisał:

Próbowałem w to grać na pc ale jakoś mnie nie porwało , wolę wyścigi pseudo symulacje

 

Jak włączysz symulacyjne sterowanie to jest bardzo wymagająco, ja osobiście bardziej preferuje uproszczone w tego typu grze. A o samej Forzy Horizon 4 moge napisać że są to Uber wyścigi które zbytnio nie mają konkurencji pod wzgledem rozbudowania i ilości miodu jakie oferują. Są wyścigi torowe w stylu gran tourismo, miejskie jak PGR po Edynburgu, szosowe jak w Dirt, tuning z NFS i bóg wie co jeszcze. Upchane do najlepszej oprawy wyścigowej tej generacji z setkami aktywności do zrobienia on i offline. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SG1-ZIELU napisał:

Próbowałem w to grać na pc ale jakoś mnie nie porwało , wolę wyścigi pseudo symulacje

Forza 7 już jest bardzo spoko pod kątem symulacji, nie wiem czy ring już nawet nie lepiej jest zrobiony niż w serii Gran Turismo.

 

 

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...