Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie, chyba klamka zapadła. Do tej pory moją główną konsolą w przypadku multiplatformowych gier była PS4 a Xbox One służył wyłącznie do gier ekskluzywnych.

 

Ale z nową generacją czas to zmienić i pora sięgnąć po najpotężniejszą konsolę świata :hi:

Zamówienie na X Series X złożone i teraz ta oto bestia będzie moją główną konsolą do gier multiplatformowych.

A po nowym roku ogarnie się PS5 i ta posłuży do gier na wyłączność Sony.

 

Chyba dobry wybór? Trzeba inwestować w najmocniejszy sprzęt i cieszyć się grami w najlepszej jakości :-)

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie kiedyś X360 był główną konsolą, później PS4, teraz czas znowu wrócić do Xboxa, Playstation będzie fajne jak wyjdzie slimka do ogrania kilku exów, w przypadku Xboxa zdecydowanie o wyborze decyduje Game Pass, infrastruktura sieciowa, technologia, nawet widzę potencjał w xCloudzie za rok/dwa jak wjedzie 5G, tak więc witamy na pokładzie @Emtebe

Odnośnik do komentarza

Łyknę na pewno Watch_Dogsy nowe, bo mam ograne poprzednie części i podoba mi się ta seria. Zakupię też Dirt 5, bo też mam wszystkie poprzednie części... Do tego Game Pass + gry które mam na płytach z X Boxa One. Czyli mam grania na jakiś rok do przodu ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Niestety za jakiś rok najwcześniej zobaczymy na co stać nextgeny. Choć mocno trzymam kciuki, że Demon's Souls pozamiata, a zaraz po nim Ratchet. W sumie ta gierka z robocikiem Astro coś tam też zapowiada się na przyjemny tytuł. Dobra, bo temat o Xboxie, a ja o PS5 piszę. Rzecz tylko w tym, że choć obie zamówione, to konsola Sony jara mnie o wiele bardziej i na nią mam większe ciśnienie. A z Xboxem czasami zapominam, że zamówiony. Niemniej wziąłem z Assassynem i liczę, że w 4k i 60 klatkach zrobi robotę. Strasznie mi szkoda, że z nowym Halo wyszedł taki wałek, bo mocno liczyłem na ten tytuł. Ogólnie to przy xox miałem tak, że multiplatformy ogrywałem na nim i w sumie jakoś tłumaczyłem sobie bardzo małą liczbę exów. Tłumaczyłem to sobie tym, że pewnie już generację odpuszczają, bo nigdy nie dogonią. I tak myślałem, że szykują mocarne gry na start nowej generacji. Tak piękne i mocne, że po Sony nie będzie co zbierać. A tutaj niestety ciągle - gry za dwa, trzy lata, bo oni zaczynają dopiero robić gry. Tylko kurde ta śpiewka jest od czterech lat :/ Niemniej daję xboxowi szansę, bo konsola sama w sobie jest cudowna. Ale trudno nie jarać się bardziej PS5.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Soul napisał:

:xboss:

 

 

Bardzo fajny trailer pokazujący pomysł Xboxa na następną generację

 

Xbox Series X, Series S, PC, Xcloud, 23 studia wewnętrzne i gamepass. Wszystko w ramach spójnej wizji.

 

Trzymam kciuki żeby im się udało bo mają bardzo dużą szansę zrewolucjonizować branże.

 

Co do launch eventu 10 listopada to nie spodziewam się żadnych nowych zapowiedzi czy gameplayow. Pamiętając jak wyglądały podobne imprezy w przeszłości (start xboxa 360 na MTV xd czy Xboxa one) to będzie to raczej prezentacja skierowana do casuali, z masą celebrytów których nie znam, a nowych informacji będzie jak na lekarstwo

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, ASX napisał:

Co do launch eventu 10 listopada to nie spodziewam się żadnych nowych zapowiedzi czy gameplayow. Pamiętając jak wyglądały podobne imprezy w przeszłości (start xboxa 360 na MTV xd czy Xboxa one) to będzie to raczej prezentacja skierowana do casuali, z masą celebrytów których nie znam, a nowych informacji będzie jak na lekarstwo

 

Ujawniono już co to miała być za niespodzianka tuż przed premierą czy to na tym evencie dopiero ma się okaząć?

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Elitesse napisał:

 

Ujawniono już co to miała być za niespodzianka tuż przed premierą czy to na tym evencie dopiero ma się okaząć?

 

Chodziło o zakup Bethesdy, insider miał źle informacje to jednak było przejęcie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Bardzo fajny trailer pokazujący pomysł Xboxa na następną generację

 

Xbox Series X, Series S, PC, Xcloud, 23 studia wewnętrzne i gamepass. Wszystko w ramach spójnej wizji.

 

Trzymam kciuki żeby im się udało bo mają bardzo dużą szansę zrewolucjonizować branże.

 

Co do launch eventu 10 listopada to nie spodziewam się żadnych nowych zapowiedzi czy gameplayow. Pamiętając jak wyglądały podobne imprezy w przeszłości (start xboxa 360 na MTV xd czy Xboxa one) to będzie to raczej prezentacja skierowana do casuali, z masą celebrytów których nie znam, a nowych informacji będzie jak na lekarstwo

 

 

Kapitalny spot dla nowych graczy w rodzinie zielonych. 

Ale też i takim HC graczom jak nam ten spot się podoba bo jasno podkreśla ich wizję i to co do tej pory osiągnęli a i po forumku widać, że udało mi się coś zdziałać a to dopiero początek :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak to będzie z tą wersją specjalną DMC5? Na Xboxa też będzie ray tracing i inne bajery graficzne? Gdzieś czytałem, że te ustawienia są tymczasowo na wyłączność sony.

 

DMC5 też mnie interesuje, bo jeszcze nie miałem okazji zagrać.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Emtebe napisał:

Na Xboxa też będzie ray tracing i inne bajery graficzne? Gdzieś czytałem, że te ustawienia są tymczasowo na wyłączność sony.

RT jest wyłącznie dla PS5 na jakiś czas, wersja na XSS w ogóle nie będzie miała RT nawet po wygaśnięciu deala. Na XSX dojdzie w patchu w przyszłości. Skoro nie grałeś w DMC5 to bierz SE mają taką możliwość, to zawsze najlepsze i najbardziej dopakowane edycje w tej serii.

Odnośnik do komentarza

Hej,

Przymierzam się do zakupu Xbox series X.
Mój ostatni Xbox to 360, poprzednia generacje ogrywałem na PS4 i przywykłem do padów z akumulatorem, które ładowałem na dokownicy podłączanej do gniazdka elektrycznego - co było mega wygodne.

W przypadku Xbox'a mam chyba tylko 3 opcje:

  • zostać z akumulatorkami AA - jak dla mnie nie wygodne - trzeba pamiętać o wyciąganiu baterii, ładowaniu, etc.
  • zakupić oficjalny play and charge kit i ładować poprzez usb
  • zakupić nieoficjalne dokownice z własnymi systemami akumulatorów

W jaki sposób ładujecie swoje pady?
Jakie rozwiązanie polecacie?
Dla tych co używają nieoficjalnych dokownic (z xboxem one) - zauważyłem że akumulatorki maja z reguły wybrzuszenie pod spodem - czy to nie psuje ergonomii pada?
Jakie dokownice polecacie? (interesuje mnie w sumie na jednego pada)

Ja znalazłem takie:
https://stores.horiusa.com/solo-charge-station-designed-for-xbox-series-x-s-xbox-one/
https://www.pdp.com/en/shop/charger/pdp-gaming-single-ultra-slim-charge-system-xbox
https://www.powera.com/product/powera-charging-stand-for-xbox-black/

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, 20inchDT napisał:

Radzilbym sie wstrzymac z zakupem takich rzeczy. Ostatnio ogladalem gdzies filmik, gdzie gosc porownywal pady z Xbox One do Series X. Chcial przelozyc klapke z One do Series X, bo wydawaly sie wielkosciowo takie same, a jednak sa inaczej wyprofilowane. Nie wiadomo, czy tyl nie jest zmieniony na tyle, ze cos nie bedzie stykac przy wlozeniu do stacji dokujacej. 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...