Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, u55r napisał:

Stacja dokująca?

W sensie że jak akumulatorki siedzą w padzie to wystarczy postawić pada na stację i akumulatorki się ładują bez konieczności wyciągania ich i ładowania przez ładowarkę? To oto chodzi? 

 

 


tak, mialem taka do PS4 I nie wiedzialem co to słaba bateria w padzie.

Odnośnik do komentarza

Aha no to dokupię drugiego pada i akumulatorki plus taka stacja jak wyjdzie pasująca do padów Series X

 

Teraz jaram się jak poyebany. Nawet bardziej niż gdybym załapał się na preorder PS5. Nowa konsola inne podejście do klienta dzięki któremu będę odkrywać granie w innym ekosystemie. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Stacja dokująca to dobra sprawa, bo pady zawsze będą w gotowości

 

Włączasz listwę, oglądasz tv, czy co tam robisz, a pady już się ładują

 

Albo nawet zapomnisz wyłączyć na noc, a tu zonk, pady naładowane

 

I przy okazji oszczędzasz środowisko, nic nie wyrzucasz, nic nie gromadzisz

 

Z mojego doświadczenia pdp i venom dwie wiodące firmy dla switcha np

 

Odnośnik do komentarza

Była mowa o tym, że wszystkie akcesoria z Xbox One mają być kompatybilne z nowymi konsolami. Po premierze okaże się czy dotyczyło to też padów ;)  Nigdy nie korzystałem z dedykowanych akumulatorków czy innych ładowarek jak mam akumulatorki. Praktycznie wszystkie sprzęty teraz działają u mnie na aku. Żałuję, że PS4 nie może korzystać z akumulatorków firm zewnętrznych tylko ma już wbudowany akumulator. Z PS5 tak samo. Mam tylko po jednym padzie i nie zamierzam dokupywać drugiego.

Odnośnik do komentarza

Jak macie dużo biletów NBP to możecie iść w stację dokującą lub stały akumulator jak w Elite. IMHO najlepszą i zarazem najtańszą opcją jest zakup 4 szt. akumulatorków o jak największej pojemności (powyżej 2000 mAh) i wcale nie muszą to być super drogie Eneloopy. Wystarczą w zupełności Energizery. Do tego ładowarka i jadziem! Jak się wyczerpie parka to od razu ładujemy, dzięki czemu w kilka sekund podmieniamy zasilanie i voila! Działam tak od początków X360 i jeszcze się nie zawiodłem tym rozwiązaniem, albowiem ile bym nie ciorał jak po(pipi)any to 2 tygodnie zawsze stykało na jednym zestawie paluszków-akumulatorków.

Odnośnik do komentarza

Będą jakieś dodatkowe benefity, jak podłączymy Series X do odbiornika 1080p? Więcej klatek? Lepsza jakość graficzna? Lepszy AA? Lepszy RT? Cokolwiek?

 

Na poniższym filmiku koleś pokazuje 4K zeskalowane do 1080p na One X, widać różnicę na plus:

 

 

Sam pamiętam czasy PS3 jak podłączyłem ją do kineskopowego telewizora 14". Odpaliłem wtedy GTA4. Obraz był ostry jak żyleta, bardzo ładnie to wyglądało po zeskalowane do 640p :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
Teraz, Emtebe napisał:

 

Skoro zaoszczędzimy moc dzięki mniejszej rozdzielczości, to myślałem, że devy dodadzą jakieś lepsze bajery ;)

Jak devi dadza inne tryby, to tak. Kilka gier juz ma resolution i performance. Ale sam tv nie sprawi, ze gra jest renderowana w nizszej rozdzielczosci. Wiec tak naprawde tracisz grajac na 1080p, a zadnych benefitow nie ma.

Odnośnik do komentarza

No ok, ale grając na tv 1080p też będzie 60 klatek, rt, itp. Tylko cały obraz zostanie zeskalowany w dół, bo gry będą domyślnie w 4k? Czyli w 1080p też będzie człowiek w stanie poczuć nexgena?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś czy te słuchawki będą działać z xboxem series x ?  STEELSERIES Arctis 1

i drugie pytanie :)
Przesiadam się z ps4 gdzie zawsze używałem sony gold wireless headset i chwaliłem sobie dźwięk niby przestrzenny ;) 

Szukam czegoś porównywalnego  do tych słuchawek gold od Sony.
Czy moze odpuscić je i poszukać czegoś innego tylko czego ?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BatataPl napisał:

Orientuje się ktoś czy te słuchawki będą działać z xboxem series x ?  STEELSERIES Arctis 1

i drugie pytanie :)
Przesiadam się z ps4 gdzie zawsze używałem sony gold wireless headset i chwaliłem sobie dźwięk niby przestrzenny ;) 

Szukam czegoś porównywalnego  do tych słuchawek gold od Sony.
Czy moze odpuscić je i poszukać czegoś innego tylko czego ?

Tak, będą działać z Series X.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...