Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, eX4cT_PL napisał:

ciekawe kto dokładnie odpowiadał za projekt Xboxa, ludzie od Surface?

Za surface pod kierownictwem Panaya odpowiada inny zespół.

 

Spencer zapytany o to mówił że to w glownej mierze ci sami ludzie co zaprojektowali Xboxa One X, One S ale też oryginalnego Xboxa One z 2013 r. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Nie jestem na tyle kompetentny aby robić fact checking słów Davida Cage'a, może ktoś bardziej rozeznany się wypowie czy mówi prawdę np. @Hendrix ?


No, ale, to, że XSX będzie miał większe możliwości w zakresie ML też wiemy od dość dawna, więc nie wiem po co mnie tu wywoływać (po to abym czytał jak zwykle beznadziejne posty pana 20DT, dziękuję, nie chcę - fanboystwa unikam w obu tematach).

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zacząłem coraz mocniej myśleć o XSS. Wszystko zależy od funduszy wiadomo. 

Ale też i tv mam zwykły (tzn niby 4k ale to Samsung za 2600zl), czy pozwoli mi to ewentualnie cieszyć się całą mocą XSX? Chociaż mocniejszy sprzęt to inwestycja na przyszłość. 

Anyway, dla ludzi z dylematami, niezdecydowanych lub zwyczajnie nie chcących wydawać 2200zl na konsolę, XSS to jest kosmiczny deal. No i ta wielkość <3 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, drozdu7 napisał:

Ja ostatnio zacząłem coraz mocniej myśleć o XSS. Wszystko zależy od funduszy wiadomo. 

Ale też i tv mam zwykły (tzn niby 4k ale to Samsung za 2600zl), czy pozwoli mi to ewentualnie cieszyć się całą mocą XSX? Chociaż mocniejszy sprzęt to inwestycja na przyszłość. 

Anyway, dla ludzi z dylematami, niezdecydowanych lub zwyczajnie nie chcących wydawać 2200zl na konsolę, XSS to jest kosmiczny deal. No i ta wielkość <3 

Jeśli jest 4k i ma tam jakiś szczątkowy hdr to w czym problem, wolisz grać w max 1440p?

Odnośnik do komentarza

XSS to konsola pod casuali, fifka, minecraft, cod, dla tych osób które ograją kilka gier przez rok a nie przez miesiąc albo nie robi ich 4K dobry RT...lub też dla osób co wybiorą ps5 i będą mieli dodatkową konsolę jako uzupełnienie, gry MSu/Bethesdy/XGP.

 

Tak samo sony miałoby branie z podobnym mini ps5 za 1300zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ma_niek napisał:

tez myslalem o series s ale to jednak bez sensu.Dokladasz tysiaka i masz konsole na ktorej bedziesz bez problemu gral do konca generacji.

Series S też jest konsola  na której spokojnie będzie można grać do generacji, w tym że w niższej rozdzialce.

 

Kwestia priorytetów, nie wszyscy potrzebują 4k, nawet patrząc na społeczność forumka

Odnośnik do komentarza

Patrząc na statystyki Steamowe, gdzie zdecydowana większość gra na kartach pokroju GTX 1050/1060 i monitorach 1080p, to rzeczywiście nie wszyscy mają potrzebę czy fundusze na topowe urządzenia. 

 

A jeszcze biorąc pod uwagę sytuację finansową spowodowaną Covidem myślę, że S-ka sprzeda się całkiem nieźle.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, funditto napisał:

Myślicie, że EA dorzuci na premierę EA Play w Game Passie jakieś nowe tytuły ? Chętnie bym ograł drugi raz SW Jedi: Fallen Order, tym razem w 4K 60 FPS (pierwszy raz grałem na PS4 FAT). 

 

Też mnie to zastanawia. 15 listopada mija rok od premiery Fallen Order, to chyba już czas wrzucić go do usługi.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, funditto napisał:

Myślicie, że EA dorzuci na premierę EA Play w Game Passie jakieś nowe tytuły ? Chętnie bym ograł drugi raz SW Jedi: Fallen Order, tym razem w 4K 60 FPS (pierwszy raz grałem na PS4 FAT). 

FA chodził na XOXsie w 4k/60, czy zakładasz, że go tak XSX podbije? 
 

Nie powiem, też bym sobie raz jeszcze ograł w 4k/60

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, HiS napisał:
7 minut temu, balon napisał:

 

XSS będzie wydajniejszy dzięki dużo lepszemu CPU i ssd. Jaguar i HDD mocno kaleczą wydajność XoX. 

No to wiem, ale co wszystkie gierki z poprzedniej generacji będzie boostowal do 4k/60? Bo o jakiejś specjalnej wersji SW:TFA pod next geny nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Bigby napisał:

 

Też mnie to zastanawia. 15 listopada mija rok od premiery Fallen Order, to chyba już czas wrzucić go do usługi.

 

EA ma gdzieś jasno rozpisane zasady, które gry i po jakim czasie wrzuca do swojej usługi? Przyglądam się grze i zastanawiałem się nad jakąś fajną promocją z okazji roku od wydania ale gdyby wpadła do jednej z usług to :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...