Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Mustang napisał:

Natomiast na mojej xperii ta poprzednia miała regularnie problemy z ładowaniem listy znajomych, nowa nie. Może nie każdy tak miał, ale przynajmniej tu jest w moim przypadku zmiana na plus. 

 

Apka jest dużo lepsza, ładniejsza i szybsza niż tamten gruz ale no kosztem wyje,bania sklepu i aczików :dynia:

Godzinę temu, eX4cT_PL napisał:


No coś nie idzie im z tym Halo.

 

Niekoniecznie musi to oznaczać coś złego bo po pokazie, który spotkał się z krytyką na jego miejsce przyszedł Joe Staten, który pracował bardzo długo w Bungie (do premiery Destiny w 2013 roku przy którym był Creative Leadem) i jeśli chodzi o tę informacje, to jest to tylko i wyłącznie dobra rzecz bo to znaczy, że wzieli do serca krytykę aby coś zrobić z tą grą, problem polega na tym, że mieli tak dużo czasu na stworzenie nowej części Halo a wyszło co wyszło i takie nerwowe ruchy przed premierą sugerują, że po prostu gra jest w kiepskim stanie. 

Edytowane przez bluber
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, bluber napisał:

 

Apka jest dużo lepsza, ładniejsza i szybsza niż tamten gruz ale no kosztem wyje,bania sklepu i aczików :dynia:

 

Niekoniecznie musi to oznaczać coś złego bo po pokazie, który spotkał się z krytyką na jego miejsce przyszedł Joe Staten, który pracował bardzo długo w Bungie (do premiery Destiny w 2013 roku przy którym był Creative Leadem) i jeśli chodzi o tę informacje, to jest to tylko i wyłącznie dobra rzecz bo to znaczy, że wzieli do serca krytykę aby coś zrobić z tą grą, problem polega na tym, że mieli tak dużo czasu na stworzenie nowej części Halo a wyszło co wyszło i takie nerwowe ruchy przed premierą sugerują, że po prostu gra jest w kiepskim stanie. 

Tutaj nie trzeba eksperta, żeby zauważyć kiepski stan tej gierki, wystarczył pokaż gameplayu. 

Ale bądźmy sprawiedliwi, bo do multi jakiejś mega grafy nie trzeba, wystarczyło trochę podrasować to co było w piątce, dodać trochę mapek, nowych broni i to by stykło. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

At the very beginning of development of the Xbox Series X | S, we knew we were setting the foundation for the next decade of gaming innovation and performance across console, PC and cloud. To deliver on this vision we wanted to leverage the full capabilities of RDNA 2 in hardware from day one. Through close collaboration and partnership between Xbox and AMD, not only have we delivered on this promise, we have gone even further introducing additional next-generation innovation such as hardware accelerated Machine Learning capabilities for better NPC intelligence, more lifelike animation, and improved visual quality via techniques such as ML powered super resolution.

 

czyli Xbox Series S i X mają hardwar'owe wsparcie dla Machine Learningu. Wiemy też że AMD odpowiedzialne za GPU w nowych xboxach pracuje nad swoim rozwiązaniem technologii super-sampligng w odpowiedzi na DLSS od Nvidii. Więc wygląda na to że xboxy są w pełni gotowe na super-sampling i będzie mógł być zaimplementowany gdy tylko AMD skończy pracę na technologią xd 

 

inną ciekawą rzeczą w tekście https://news.xbox.com/en-us/2020/10/28/a-closer-look-at-how-xbox-series-xs-integrates-full-amd-rdna-2-architecture/ jest ten fragment:

Cytat

In our quest to put gamers and developers first we chose to wait for the most advanced technology from our partners at AMD before finalizing our architecture. Now, with the upcoming release of Xbox Series X|S (...), developers have a common set of next-generation tools and performance capabilities that will empower them to deliver transformative gaming experiences across both console and PC.

czyli celowo zwlekali i zostali w tyle za Playstation 5 by zaimplementować najnowszą technologie AMD do swoich konsol. Oczywiście ma też to swoje wady, wszystko wskazuje na to że nawet narzędzia developerskie nowych xboxów nie są jeszcze w pełni gotowe i i nie korzystają z wszystkich dostępnych technologii. Dlatego też w związku z tym prawdopodobnie widzieliśmy tak mało gameplayów z nextgenowych gier w wersji na Series S i X w przeciwieństwie do Playstation 5. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Chyba jakieś nieogary siedzą na tych słuchawkach w euro. brałem w połowie października i mam @ z potwierdzeniem

  • wybrany termin dostawy: 2020-11-10 w godzinach 09:00-19:00

Dzwoniłem jeszcze potwierdzić powiedziała babka że dostawa 10.11.2020, muszą nadać 9, jak nie to będzie ogień na słuchawce.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z instalowaniem gier na X Box Series X/S?

 

Nauczony doświadczeniem podczas obcowania z X Box One, wiem, że najlepiej było przejść w tryb offline, następnie wsadzić płytę i gra z tej płyty była instalowana. Następnie przechodziło się w online i dociągane były patche.

 

A jak będzie teraz? Gry na One i Series X/S będą na jednej, wspólnej płycie. Gra będzie się instalować z płyty jak będę offline? Konsola od razu będzie wiedziała co instalować jak nie będzie połączenia z internetem? 

 

A może będzie tak, że na płycie będzie wersja na One a z internetu będzie trzeba pobrać kilka GB zawartości dla Series X/S?

 

Intryguje mnie ta kwestia, bo nie chciałbym ściągać kilkadziesiąt gigabajtów gry z internetu skoro mam ją na płycie.

Odnośnik do komentarza

Gry cross gen to pobieranie pierdyliarda gb danych z teksturami 4k

True next gen - podejrzewam że będzie tak samo 

Ogólnie u mnie tylko cyfra więc mi to nie przeszkadza ale bardzo bym chciał instalację gier których jeszcze nie kupiłem 

Pobieramy pliki do girsów i w momencie kupna cyfry/płyty gra już czeka na dysku 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, maciekww28 napisał:

Ogólnie u mnie tylko cyfra więc mi to nie przeszkadza ale bardzo bym chciał instalację gier których jeszcze nie kupiłem 

 

Nowa apka to umozliwia 

Godzinę temu, Rozi napisał:

A to jest jakiś wybór? Przecież zawsze musisz ściągnąć teraz patch.

 

Nie zawsze, konsola informuje, że do gry jest update dostępny i można zrobić to pózniej 

Odnośnik do komentarza

Mi ogólnie chodzi i to, że skoro kupuję grę na Series X, to chciałbym ją zainstalować z płyty bo na płycie ją kupiłem. A nie by się okazało, że na płycie jest wersja na One a ja muszę pobrać 50GB tekstur 4K by zagrać w lepszej jakości na Series X.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Emtebe napisał:

Mi ogólnie chodzi i to, że skoro kupuję grę na Series X, to chciałbym ją zainstalować z płyty bo na płycie ją kupiłem. A nie by się okazało, że na płycie jest wersja na One a ja muszę pobrać 50GB tekstur 4K by zagrać w lepszej jakości na Series X.

Ale tak będzie przez dłuższy czas, bo mnostwo gier bedzie jednoczesnie wychodzic na One i Series X.

 

Można sobie pobierać gry na dysk przed zakupem, więc nie ma tu problemu.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Emtebe napisał:

Mi ogólnie chodzi i to, że skoro kupuję grę na Series X, to chciałbym ją zainstalować z płyty bo na płycie ją kupiłem. A nie by się okazało, że na płycie jest wersja na One a ja muszę pobrać 50GB tekstur 4K by zagrać w lepszej jakości na Series X.

 

No pewnie tak będzie w sumie bo płyty jednak mają ograniczoną pojemność 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...