Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!!

Mam pytanie odnośnie nowego xbox'a, a dokładniej jego audio. Czy przejściówka z S/PDIF na Jacka załatwi sprawę? Nie mam w monitorze wejścia S/PDIF, mam display port, ale monitor nie ma głośników. Zastanawiam się jeszcze nad przejściówką(adapterem z kartą dźwiękową) z USB na Jacka, ale nie wiem czy będzie działać? Zostaje chyba też opcja kabla z jednej strony S/PDIF, a z drugiej Jack? Proszę o jakiś komentarz (nieważne czy pozytywny czy negatywny), byleby mnie utwierdził w przekonaniu, że mam jakieś inne opcje niż kupno nowego TV :P

Odnośnik do komentarza

Szczerze? To mam nadzieję, że za jakiś czas skończy się to całe pieprzenie o grafice, prześciganiu się liczbą klatek itp. I zaczniemy gry rozliczać za inne czynniki, AI, fizyka, gameplayowe niuanse. Bo milusio że będziemy skakać z radości ze zabetonowali 60fps, kiedy pewne gatunki się nie rozwijają. Ubi-gierki, cinematiki czy inne dostają bardzo wysokie oceny, mimo że przeciwnicy prawie zawsze mają inteligencję ameby. Po prostu bardzo wiele przeciętności nam spowszedniało.

Nawet największe serie jak Uncharted, czy moje kochane Gearsy maskują swój zastój (U4 wincyj emołszyns, G5 quasi open world). 

Nie to że specjalnie sie czepiam, bo gry nadal sprawiają mi radość, ale od dobrych kilku lat gry są naprawdę taśmowo klonowane

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Patrząc realnie, to te 4k/60 dostanie kilka gier z poprzedniej generacji i crossgeny. 

 

Gdy już zaczną pisać gry typowo pod XSX/PS5, to na nic wyżej dynamicznego 4k i 30 klatek bym nie liczył. 

Konsole zawsze odstawały jeśli o framerate chodzi i to się pewno nie zmieni. Chcesz 60 klatek, to składaj smoka za ogromny hajs :dunno:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...