Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jakby MS zapowiedział cokolwiek nowego to byłoby miłe zaskoczenie. Z najdawniej zapowiedzianych gier mają przecież Everwild i Psychonauts 2. Może coś The Initiative, ale po ostatnich rewelacjach troszkę opadł dicc.

Odnośnik do komentarza

Da się jakoś ustawić by XSX wyłączał porty USB po całkowitym wyłączeniu konsoli? Nie chcę żeby zewnętrzny dysk działał jak konsola jest wyłączona a widzę, że dla trybu uśpienia można tylko wyłączyć zasilanie dysku.

Odnośnik do komentarza

Ale bezsens. O ile rozumiem, by po całkowitym wyłączeniu był zasilany przedni port usb - można naładować pada. Tak te tylne powinno dać się wyłączyć :/

 

 

Edit: dziwna akcja. Miałem wyłączona konsole i podpiąłem zewnętrzny hdd... Dysk się włączył, więc myślałem, że konsola ma aktywne porty USB nawet po wyłączeniu. Ale... Włączyłem konsole, poprzenosiłem trochę gier na zewnętrzny dysk i wyłączyłem konsole. Dysk też się wyłączył.

 

To ja już zgłupiałem czy XSX ma aktywne porty USB po całkowitym wyłączeniu czy też nie :D Wygląda na to, że nie ma. Stąd w trybie uśpienia można wybrać czy dysk zewnętrzny ma być wyłączony czy też nie. No bo po całkowitym wyłączeniu konsoli porty USB też wyłącza... Teraz to chyba logiczne się zrobiło :philosoraptor:

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

No i zleciał miesiąc. Dawno nie miałem takiej ochoty na granie i siedzenie do 2 w nocy. Bardzo dobra to była inwestycja aby pożegnać się z Sony i wskoczyć do konkurencji. Cholernie jestem zadowolony z zakupu. GP na razie to petarda. Pad leży wyśmienicie no aż chce się nakoorwiac. Polecam każdemu. Ręczę swoim forumowym kontem :)

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dziś odebrałem swój egzemplarz razem z Cyberpunkiem. Od zawsze byłem wierny Sony, ale od zakupu PS4  coraz bardziej byłem zawiedzony. Kultura pracy Fata to był jakiś dramat od nowości, chodził jak odkurzacz, tak że nawet przez słuchawki było słychać, kiedy nie było jakiejś akcji w grze. Konsola też miała coraz mniej funkcji w porównaniu do PS3, takie jak chociażby pobieranie plików przez przeglądarkę, której w PS5 już nawet nie ma... Teraz po dobrych kilku godzinach gry jestem zachwycony kulturą pracy XSX. Konsola jest zupełnie niesłyszalna, czy to w menu czy też podczas grania w Cyberpunka, FH4 i Warzone. Chodzi tak cicho, że się zastanawiam czy aby na pewno wszystko działa jak należy, ale jak przykładam ucho i obserwuje pod latarką to wiatrak faktycznie się kręci. W dotyku konsola także mniej nagrzana niż PS4.

 

Jedyna wada jaką póki co zaobserwowałem to palcująca się obudowa :D Ma ktoś może jakiś sprawdzony sposób jak to czyścić? 

Odnośnik do komentarza

Dobrze kojarzę, że kiedyś była mowa o tym, że Microsoft będzie dążyć do premiery co najmniej jednej gry na kwartał ze względu na Game Pass ?

 

Jeśli tak, to w tym momencie wiemy o Microsoft Flight Simulator latem i Halo Infinite na jesień. Psychonauts 2 ma datę na 2021, więc obstawiam wiosnę, a co dostaniemy na zimę ? Forza ? 

Odnośnik do komentarza

Była mowa że chcą wydawać jedną wysokobudżetową grę na kwartał, więc nie liczylbym takich gier jak Psychonauts 2.

 

Przyszły rok 2021 na pewno też nie spełni tych obietnic. Bo na wiosnę nie mają nic. Latem wyjdzie Flight Simulator i może Psychonauts, początek jesieni to pewnie Forza Horizon 5 która teasowal Jeff Grubb, a późna jesień (okolice 15 listopada 2021 czyli 20-lecie Halo) premiera Halo Infinite.

 

Nie liczę czasowych exów w stylu Medium, Dark Tide czy Crossfire

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Ależ piach ze strony Microsoftu na TGA.

 

Naprawdę na nic się nie napalałem, ale pokazali takie gówno, że już w ogóle odpuściłem jakiekolwiek nadzieje, że MS wygrzebie się z dołka. :(

 

Skoro na nic się nie napalałeś, a pokazali gówno według Ciebie, to się jednak napalałeś. Od dawna było wiadomo, że Microsoft na TGA nie pokaże nic, nie wiem skąd rozbudzenie jakichkolwiek oczekiwań. Pokazali więcej niż się spodziewałem, włącznie z Perfect Dark, który był w plotkach. 

 

btw. 15 grudnia do Game Passa trafi ponoć nieśmiertelny Skyrim. 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że jakieś oczekiwania były, ale to były oczekiwania na 2021. Data premiery czy gameplay z Everwild albo Senuy, cokolwiek w temacie Psychonauts, CrossFireX czy nawet Forzy. Zapowiedź Perfect Dark, oczywiście bez konkretu. Widać, że MS się stara, żeby akcent w Xbox GamePass padał na GamePass aniżeli na Xbox.

 

Po blamażu z Halo Infinite mogli się zrehabilitować, ale hej! na E3 202x to już naprawdę zaorają. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że kilka gier AAA i wsparcie swojej nowej konsoli szybciej niż później. To byłby dobry start jakby w końcu zaczęli coś wydawać, bo odgrażają się, odgrażają, ale sytuacja XGS jest na razie dość nieciekawa. MS ciągnie swoją konsolę na obietnicach i wstecznej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...