Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ASX napisał:

tak jak teraz jest w porządku i bardzo ładnie. Goście z Microsoftu też mówią że ich nowa generacja nazywa się po prostu Xbox, a oni chyba wiedzą o co chodzi

ale to jest forum a nie PRowa gadka MS, pod tv mam xboksa series x

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

nawet na grzbiecie pudełek masz napisane po prostu XBOX, nie ma sensu z tym walczyć

watch-dogs-legion-box-art-xbox-series-x.

 

Series X i Xbox One - to co, łączymy działy?

 

a mając w pamięci ich dokonania w tym temacie, ciekaw jestem, jak z tego wybrną gdy już wyjdzie następca obecnej generacji

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Aleks napisał:

Nie wiem co to za dylematy z tą nazwą. Oficjalnie jest Xbox Series X|S i tak powinien nazywać się dział.

Zmiana totalnie nie trafiona i przede wszystkim nie potrzebna. Tak jak kolega napisał u góry było by zdecydowanie czytelniej i estetyczniej.

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza
Teraz, Michał102 napisał:

Następnej generacji już raczej nie będzie w takiej postaci jak obecnie. 

Zostanie sam abonament i jakaś chmura lub inny pieron 

może (wątpię, ale nie wykluczam) będą konsole digital only, ale wciąż będą, tego jestem pewien

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, zloto napisał:

Zmiana totalnie nie trafiona i przede wszystkim nie potrzebna. Tak jak kolega napisał u góry było by zdecydowanie czytelniej i estetyczniej.

 

Poszła zmiana, bo były narzekania. Ja osobiście jestem za starym tytułem, który był dość jasny. Na razie jest nowy w celach testowych, a do tamtego zawsze można wrócić.

Odnośnik do komentarza

no moim zdaniem najgorsze i najmniej czytelna nazwa to właśnie ta.

 

konsole nazywają się po prostu Xbox, a Series S i Series X to dwa modele tych konsol. Nazwa działu "Xbox Series" jest jakimś dziwnym połączeniem nazwy konsoli z jej początkiem nazwy jej modelu  i właściwie nigdzie czegoś takiego się nie spotyka.

Najlogiczniej byłoby przywrócić nazwę Xbox (bo tak MS nazywa swoją nową generacje konsol) albo Xbox Series X|S (bo ten zwrot też pojawia się oficjalnie)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

Najlogiczniej byłoby przywrócić nazwę Xbox (bo tak MS nazywa swoją nową generacje konsol) albo Xbox Series X|S (bo ten zwrot też pojawia się oficjalnie)

No to ustawiłem wczoraj na samo Xbox i teraz płacz jest.

Wcześniej było Xbox Series bez wyszczególniania modeli w nazwie działu, aby nie było sytuacji, że potem będzie to wyglądać jak Xbox Series X|S|Z|A|B|C.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Michał102 napisał:

Następnej generacji już raczej nie będzie w takiej postaci jak obecnie. 

Zostanie sam abonament i jakaś chmura lub inny pieron 

Ta w poprzedniej też to było grane. Dopóki będzie lag to będą pudełka, może co najwyżej w następnej nie być fizycznych nośników ale też głowy za to bym nie dał. Bo ja np. ostatnio kupuje filmy na DVD i chętnie nadal taki napęd bym przygarnął. 

28 minut temu, Square napisał:

 

Poszła zmiana, bo były narzekania. Ja osobiście jestem za starym tytułem, który był dość jasny. Na razie jest nowy w celach testowych, a do tamtego zawsze można wrócić.

Skwituje to staropolskim kurwa mać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...