Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Orientuje się ktoś czy działa myk z przełączeniem lokalizacji na Nową Zelandię by wcześniej ograć wybrany tytuł kupiony w pre-orderze?

Chyba nadal tylko w przypadku zakupu gry w ichniejszym sklepiku.

 

Protip: jeśli używacie pada od Seriesa z innymi urządzeniami i macie go sparowanego np. z PC, a chcecie użyć go na konsoli to nie trzeba go parować po raz kolejny. Padzik zapamiętuje ostatnią konsolę, do której był podłączony i żeby go użyć wystarczy nacisnąć na nim dwa razy przycisk od synchro i pyk, wraca do konsolki :notbad:

  • Lubię! 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, narwaniec said:

ogolnie to dramat ze nie dali zadnej gry konkretnej na start liczylem na forze i cos nowgo a tu konsola ogolnie moze stac jako mebel albo lodowka.

No nie wiem. Jakieś milion pięć set gier z GP nie starcza? Ja w życiu takiego wyboru gier nie miałem. Na razie to nikt nie dał na premierę konsol nowej gry i szybko to się nie zmieni. Takie uroki debiutu konsol

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, narwaniec napisał:

ogolnie to dramat ze nie dali zadnej gry konkretnej na start liczylem na forze i cos nowgo a tu konsola ogolnie moze stac jako mebel albo lodowka.

 

No jeśli kupiłeś XSX mając poprzednią generację Xboxa, do tego mając świadomość, że nowych gier na start nie dostaniesz, to jesteś po prostu... mało mądry :)

 

Nowa generacja konsol jest dobrym wyborem dla tych, którzy w poprzedniej mieli sprzęt konkurencji i chcieliby nadrobić zaległości. 

 

Ja tego Xboxa kupiłem i wiesz co? 

Tyle nocek co ostatnio zarwałem, to nie miałem chyba od czasów PSX i gry non stop, bo nie miałem jeszcze na stanie karty pamięci. 

 

Także zawód w hooi i nie ma w co grać :dunno:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też to rozumiem, ale jeśli nie miał styczności z grami na One, to taka FH4 i G5 na sexie są jak next geny. 

 

Dla mnie to było niezłe zaskoczenie i wolę takie "starocie" niż niby nowe gry, które na starcie konsol i tak wyglądają mocno przeciętnie i mocy nowej konsoli nie pokażą. 

To nie czasy pierwszego Xboxa gdzie tytuły startowe z miejsca powodowały opad szczeny, bo sprzęt konkurencji miał moc kalkulatora. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Michał102 napisał:

 

No jeśli kupiłeś XSX mając poprzednią generację Xboxa, do tego mając świadomość, że nowych gier na start nie dostaniesz, to jesteś po prostu... mało mądry :)

 

Nowa generacja konsol jest dobrym wyborem dla tych, którzy w poprzedniej mieli sprzęt konkurencji i chcieliby nadrobić zaległości. 

 

Ja tego Xboxa kupiłem i wiesz co? 

Tyle nocek co ostatnio zarwałem, to nie miałem chyba od czasów PSX i gry non stop, bo nie miałem jeszcze na stanie karty pamięci. 

 

Także zawód w hooi i nie ma w co grać :dunno:

 

 

 

Ty chyba nie rozumiesz dla mnie zakup next gena chyba na logike ma sie z tym ze bede gral w nowe gry nie z poprzedniej generacji bo jezeli chcial bym sobie pograc w takie to bym nie kupowal chyba naturalna rzecz kupujesz nowe zeby grac w stare dziwna logika.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Michał102 napisał:

Ja też to rozumiem, ale jeśli nie miał styczności z grami na One, to taka FH4 i G5 na sexie są jak next geny. 

 

Dla mnie to było niezłe zaskoczenie i wolę takie "starocie" niż niby nowe gry, które na starcie konsol i tak wyglądają mocno przeciętnie i mocy nowej konsoli nie pokażą. 

To nie czasy pierwszego Xboxa gdzie tytuły startowe z miejsca powodowały opad szczeny, bo sprzęt konkurencji miał moc kalkulatora. 

Nie przesadzaj, cpu w 360 było podobno wydajniejsze niż jaguar. ;)

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, SetoPL napisał:

No nie wiem. Jakieś milion pięć set gier z GP nie starcza? Ja w życiu takiego wyboru gier nie miałem. Na razie to nikt nie dał na premierę konsol nowej gry i szybko to się nie zmieni. Takie uroki debiutu konsol

 

Ja mam dwie konsole, ale po przejściu Spider Mana i splatynowaniu Astrobota nie odpaliłem PS5 praktycznie w ogóle. Ciągle gram na XSX i ciężko mi się czasem oderwać, gdy mam chwile wolnego czasu. Gearsy, Horizon, BFV, Haven, teraz Call of the Sea, a za moment Cyberpunk - to wszystko wjeżdża jak złoto na tym sprzęcie. 

Poza tym XSX bardziej mi leży - zarówno pad, jak i menu i sama konsola są jakieś takie przyjemniejsze. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Faka napisał:

Ciekawe, czy MS dogada się z Ubisoftem z usługa Ubi+, fajnie by było, tam też mają ponad 100 gier do wyboru. Najlepiej to też mogliby się połączyć w GP, jak z EA.

Wpierw to ubi musiałoby w ogóle wprowadzić swoją usługę na konsole a jak widać za bardzo im się nie spieszy. 

Odnośnik do komentarza

Polecacie jakiś przewodowy pad pod xboxa (SX)? W sensie byłby jako trzeci, dodatkowy, jak znajomi wpadną, więc na baterie raczej odpada, bo nie chcę się troszczyć o kolejny zestaw akumulatorków. 

 

Z tych dwóch może jakiś?

https://www.euro.com.pl/kontrolery-do-gier/pdp-pad-przewodowy-bialy-xbox-one.bhtml

https://www.euro.com.pl/kontrolery-do-gier/powera-xbox-one-enhanced-spectra.bhtml

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...