Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MichAelis napisał:

A sluchajcie taki myk jest mozliwy?

Ide do kumpla z dyskiem loguje sie na jego konsoli i  czy moge grac w jego gry z game passa?

idac dalej, czy moge je przekopiowac na dysk i zabrac do domu? Czy trzeba sciagac?

1. Jeśli ma ustawioną konsolę jako domową albo jego konto jest zalogowane w tle, tak.

2. Tak, kopiujesz i tyle (oczywiście sam musisz mieć Game Passa).

Edytowane przez wrog
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To, że konsola jest cicha wszyscy wiedzą. Wczoraj, w nocy, Horizon 4, wyciszony dźwięk - kompletna cisza. Jedyne co słyszałem, to silniczki od wibracji w padzie. Po doświadczeniach z PS4, to jest nie do uwierzenia i robi niesamowite wrażenie. 

 

Gram od premiery jak szalony. Ori 1, Gears 5, Untitled Goose Games, A Plague Tale, The Turing Test za mną. Wsiąkłem w Horizon'a. W najbliższych planach - skończyć serie Halo przed nową odsłoną.

 

Nie miałem lepszego startu z nową konsolą. I choć kilka miesięcy temu byłem przekonany do PS5, dziś nie żałuję, że wybrałem X.

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Sven Froost napisał:

xD Tak sie rozeszly czy bylo malo? Kiedy bedzie mozna normalnie kupic?

1800 sztuk.  To druga partia. Kiedy ja kupiłem swoją konsole było 2500 o ile dobrze pamiętam. 

I mówię o sklepie Allegro nie o januszach, sprzedających Series X za 3 koła. 

Odnośnik do komentarza

Nowe plotki o grze Initiative

Cytat
  • 3rd Person stealth action game on a Cyberpunk setting, core is on stealth.
  • Rand heard it is based on seasonal content, not sure what it means but knows ''Episodic'' doesn't fits what they are doing
  • Not a cinematic game, don't expect a Uncharted/TLOU like project
  • Jez says that the ''AAAA'' stuff created wrong expectations, studio is meant to be small and nimble( I don't know what this means), not trying to do a ''GOW Killer'' or whatever.
  • He says that they are going to do experimantal formulas, they are going to be more similar to Remedy rather than Naughty Dog or other bigger studios.
  • Rand says that the episodic stuff falls more in line with the Black Mirror comparison(From Xbox ERA), independent ''episodes'' connected in the overall scheme of things.
  • Expect to hear about it soon, maybe TGA.

 

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że cyberpunk ale mniej fajnie, że to jakaś gierka aa. 

Gierki remedu niby fajne ale to takie 7/10 a tutaj każdy liczy na solidne pierdolnięcie tak z 9/10.

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dodać do tego można informacje że rozgrywa się w uniwersum Perfect Dark.

 

A co myślę o tych plotkach? Szczerze mówiąc jestem trochę zaskoczony, spodziewałem się czegoś bardziej standardowego w stylu gier Ubi i Sony. Wiecie otwarty świat, cinamatic experience i tak dalej. 

 

A z tego co widzę to szykują się jakieś eksperymenty, do tego nacisk będzie położony na stealth a nie akcje, otwartego świata pewnie też nie będzie bo gra ma być "sezonowa" cokolwiek to znaczy. Może będzie wychodzić w jakiś rozdziałach? Czek na więcej informacji

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

Dodać do tego można informacje że rozgrywa się w uniwersum Perfect Dark.

 

A co myślę o tych plotkach? Szczerze mówiąc jestem trochę zaskoczony, spodziewałem się czegoś bardziej standardowego w stylu gier Ubi i Sony. Wiecie otwarty świat, cinamatic experience i tak dalej. 

 

A z tego co widzę to szykują się jakieś eksperymenty, do tego nacisk będzie położony na stealth a nie akcje, otwartego świata pewnie też nie będzie bo gra ma być "sezonowa" cokolwiek to znaczy. Może będzie wychodzić w jakiś rozdziałach? Czek na więcej informacji

Akurat, że nie open world to jak najbardziej na plus. Tylko żeby był to wyższy poziom niż taki recore. 

Ciekawe też na co wyjdzie i kiedy? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...