Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, balon said:

Kupiłem te Dolby Atmos to słuchawek podłączyłem do pada moje Sennheisery. Panie ale boosta dostał dźwięk. Naprawdę mega że XSX ogarnia DA. Super patent, że za 50 zł ze średnich słuchawek wyciska takie efekty i bas :obama:

Jak kupię apkę na laptopie na swoim koncie MS to rozumiem, że też będę miał na XSX?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SetoPL napisał:

Pyta, bo na konsoli miałem już czas próbny uruchomiony na PC od nowa licznik leciał i myślałem, że to do konta jest przypisane, ale obstawiam, że to każde urządzenie ma 7 dni próbnego okresu

A to nie wiem, jak kupiłem na konsoli to na PC od razu miałem dostęp bez okresu próbnego

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Przerzucam sobie właśnie gry z xboxa one na xboxa sx po kablu sieciowym. Czy jest możliwość przenieść sam zapis gry bez gry? Np. kiedyś grałem w The Other Worlds, skasowałem grę z X one, a teraz chciałbym w nią zagrać na XSX to aby nie zaczynać od początku chętnie wgrałbym samego save jeżeli jest taka możliwość.

Konsole stoją obok siebie i są połączone przez switcha, który jest połączony do internetu. Transfer plików to ok. 40 Mb/s - jest to na pewno szybciej niż z internetu ale coś czuję, że potrwa długo. Może nawet z 24 h skoro już mam 40% Fallouta 76 a widnieje komunikat o tym, że instalowanie zakończy się za ponad 2 godziny... Chyba, że zrezygnuję z pozostałych gierek. Swoją drogą szkoda, że przy tym przenoszeniu nie pobiera mi równolegle pozycji, które chce ściągnąć z GP ale może za dużo wymagam ;) Rozumiem, że jak przerzucam tego Fallouta 76 to lecą razem wszystkie postępy etc. Zastanawiam się co jest tutaj wąskim gardłem na lokalnej sieci lan, że pliki nie przerzucają się z większą prędkością.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Elitesse napisał:

Przerzucam sobie właśnie gry z xboxa one na xboxa sx po kablu sieciowym. Czy jest możliwość przenieść sam zapis gry bez gry? Np. kiedyś grałem w The Other Worlds, skasowałem grę z X one, a teraz chciałbym w nią zagrać na XSX to aby nie zaczynać od początku chętnie wgrałbym samego save jeżeli jest taka możliwość.

nie musisz się w takie rzeczy bawić, bo xbox wszystkie zapisy zapisywane są automatycznie w chmurze, o ile grałeś podłączony do sieci

Odnośnik do komentarza

Quick resume jest świetny, choć nie zawsze działa jak powinien (w asasynie chyba całkowicie go wyłączyli), ale im dłużej korzystam z konsoli tym lepiej to się sprawuje. Tez się wczoraj zdziwiłem, jak po użyciu kilku apek (YouTube, SoundCloud) pograłem chwile w forze 7 (która tez odpaliła się z quick resume), po czym gdzieś przypadkiem kliknąłem gears 5 i błyskawicznie uruchomiło mi grę w trakcie jednej z misji, którą kiedyś odpaliłem coby sprawdzić jak się gra prezentuje po aktualizacji do series x. Dla osób lubiących skakać między różnymi grami/aplikacjami to najlepsze co mogło się przytrafić. Nie dość ze wszystko uruchamia się szybko za sprawą samego ssd, to nawet nie trzeba się przeklikiwac przez żadne menusy, ot wracasz od razu tam gdzie skończyłeś grę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co nieco odnośnie gry The Initiative:

 

Cytat

All those episodes of Black Mirror are linked to each other, they take place within the same universe. When I talked about The Initiative's game, I'm not saying it's exactly like Black Mirror, but it has that Black Mirror-like aspect to it.
...I know the word episodic has been thrown around

 

Info z podcastu Xbox Era.

 

https://soundcloud.com/thexboxera/episode-40-cash-cache-cache

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Oski918 napisał:

Quick resume jest świetny, choć nie zawsze działa jak powinien (w asasynie chyba całkowicie go wyłączyli),

Ogrywam obecnie AC: Odessey i QR działa legancko, tyle że są jakieś kłopoty z elementami wykorzystującymi łączność z siecią (pokazuje błąd usług sieciowych). 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, dee napisał:

Ogrywam obecnie AC: Odessey i QR działa legancko, tyle że są jakieś kłopoty z elementami wykorzystującymi łączność z siecią (pokazuje błąd usług sieciowych). 

Nie sprecyzowałem; chodziło mi o Valhalle, inne jak najbardziej mogą działać. W wikingach od premiery ani razu nie uruchomiła mi się gra w quick resume, potrafi mi się wyłączyć nawet po uruchomieniu Youtuba. Dobrze, że i tak szybko się uruchamia więc nie jest to jakieś mega frustrujące. Chociaż i tak fajnie by było jakby to naprawili. Pozostałe gry zazwyczaj działają jak należy.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ASX napisał:

nie musisz się w takie rzeczy bawić, bo xbox wszystkie zapisy zapisywane są automatycznie w chmurze, o ile grałeś podłączony do sieci

 

Dzięki. Nie wiedziałem jak to dokładnie działa. Co ciekawe teraz ściągam Control bezpośrednio z internetu i mam większy transfer niż jak przerzucałem gry z xboxa one na XSX... Wtedy było maks 40 Mb/s, a teraz dochodzi nawet do 60 Mb/s.

Odnośnik do komentarza

Witam. Panowie mam z bratem 2 nowe konsole kombinuję na różne sposoby żeby grać na jednej grze cyfrowej równocześnie na dwuch konsolach ale nie wiem jak to zrobić. Brat kupił crascha 4 i jak on gra w tą gre i ja chcę zagrać na mojej konsoli tez w crascha to wyskakuję mi komunikat że muszę zalogować się do konta z którego był zakup gry , jak zaloguje sie na konto brata to jego z automatu wywala z gry.prosze o pomoc, wczesniej mielismy 2 konsole ps4 i ten patent działa normalnie. Z tego co czytam na necie na xboxie tez to dziala tylko jak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...