Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, ASX napisał:

Jez says that the ''AAAA'' stuff created wrong expectations, studio is meant to be small and nimble( I don't know what this means), not trying to do a ''GOW Killer'' or whatever.

 

Oh boi, zaraz wyjdzie że to AAAA to dwa drewniane AA. :pawel:

 

Oj, czuję że może być niezły reality check tego dream teamu, a MS nie będzie robił AAA poza HaloForzaGearsy, bo im się to w abo nie zwróci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, ASX napisał:

Jez says that the ''AAAA'' stuff created wrong expectations, studio is meant to be small and nimble( I don't know what this means), not trying to do a ''GOW Killer'' or whatever.

 

Chociaż nie wiem skąd ty wziąłeś to, że postawiłem jakieś wnioski.

 

a nie, czekaj wiem

 

z dupy

Odnośnik do komentarza

Też nie ma co przesadzać. Taki doom raczej nie stanie się jakimś niskobudżetowym crapem. Na razie to w ogóle mało wiemy, dlatego te ploty jak ostatnio o br w halo, co potem dementowali. Mam nadzieję, że ms coś więcej pokaże niedługo. 

Odnośnik do komentarza

Również wiąże nadzieję z TGA, to wciąż rok od revealu XSX, więc i szansa, żeby pokazać coś równie ciekawego. Może poprawniony gameplay z Halo z datą premiery? Gra The Initiative? Dawno nie było nic o Everwild i Hellblade 2. Wiele jest niewiadomych w MSie.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, ASX napisał:

Halo Infinite nie będzie, to potwierdzone info

Spore są szanse za zapowiedź gry Initiative. Ale na więcej nie ma szans IMO, VGA to przede wszystkim gala nagród, a nie konferencja z zapowiedziami

 

 

Ale jakiś reveal ma niedługo być, chyba 17. 12 jakieś nowe info o halo. 

Odnośnik do komentarza

Z tym initiative, to wiadomo od dawna było, że zaczną z mniejszymi projektami

Cytat

The Initiative also looks to set expectations going forward, claiming "staying small, and staying agile, will actually be our strength." Followed by words from Gallagher, the studio lead states "the bar is high" and "the challenge for us is making sure we deliver on those expectations." It indicates The Initiative is starting small for its early projects, leveraging a tight team focused on innovation – not scale.

https://www.windowscentral.com/xbox-game-studio-initiative-talks-staying-small-staying-agile#:~:text=More to come-,Xbox Game Studios 'The Initiative' talks 'staying small%2C,agile" for its early days.&text=Microsoft has spent the past,based in Santa Monica%2C California

 

Ja się jaram na myśl o skradance w klimacie cyberpunk, a i wolałbym gierki maks do 10h.

Odnośnik do komentarza

Liniowe wysokobudzetowe gierki na 10h dzisiaj prawie wymarły, bo mało komu opłaca się je robić. Wszystko jest rozwleopenworldem na setki godzin albo grą usługą, albo jedno i drugie.

 

Gra Initiative może być z jednej strony powrotem do liniowych gierek na ok 10h a z drugiej serwowananą w rozdziałach historią raz na kwartał albo pół roku

 

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, 20inchDT napisał:

W gierki z 360 gracie na tv 4k czy podpinacie pod starsze tv? No niezbyt dobrze to wygląda jak nie ma patcha pod xox.

Grałem tylko w ssx z gier z wstecznej na xsx no nie jest to nawet full hd ale odpalam na 65 calach ;) za dużo zachodu z podłączaniem jakiś monitorów. No i takie gry to margines tego co będę ogrywać

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, 20inchDT napisał:

W gierki z 360 gracie na tv 4k czy podpinacie pod starsze tv? No niezbyt dobrze to wygląda jak nie ma patcha pod xox.

Nie każda gra która jest we wstecznrej dostaje patch?  Na pewno każda działa lepiej. Nie jest tak jakbyś podpiął pierwszego Xboxa z  Ninja Gaiden pod tv 4K. 

Niedawno grałem chwilę w Black i wszystko wyglądało bardzo dobrze na moim Oledzie 55"

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hubert249 napisał:

Nie każda gra która jest we wstecznrej dostaje patch?  Na pewno każda działa lepiej. Nie jest tak jakbyś podpiął pierwszego Xboxa z  Ninja Gaiden pod tv 4K. 

Niedawno grałem chwilę w Black i wszystko wyglądało bardzo dobrze na moim Oledzie 55"

No to włącz sobie takiego alan wake w 540p czy dead space w 720p. Widać, że jest porozciągane. Te z podbitą rozdzielczością to pewnie miodzio. Nawet podbicie tego do 1080 by pewnie dużo pomogło, bo grałem w the surge 1 i fallen order w 1080p i jest cymesik.

Odnośnik do komentarza
17 hours ago, funditto said:

Ja ze wstecznej grałem tylko w Skate 3, ale tam akurat chyba był patch podnoszący rozdzielczość 

Tak, skate 3 miał patcha dla XOX. 

 

Tutaj lista gier z X360 z oznaczeniem, która miała patcha:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_backward-compatible_games_for_Xbox_One#List_of_compatible_titles_from_Xbox_360

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Czoperrr napisał:

Tak, skate 3 miał patcha dla XOX. 

 

Tutaj lista gier z X360 z oznaczeniem, która miała patcha:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_backward-compatible_games_for_Xbox_One#List_of_compatible_titles_from_Xbox_360


Co ciekawe wg tej listy pierwszy Assassin ma dopałkę na XOX, jako jedyny z serii.

Co ta wersja posiada? Grał ktoś na xox?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, balon napisał:


Co ciekawe wg tej listy pierwszy Assassin ma dopałkę na XOX, jako jedyny z serii.

Co ta wersja posiada? Grał ktoś na xox?

Co mi po patchu jak ta gra się gameplayowo strasznie postarzała. Reszta nie ma patcha bo masz remastery na xone. Anyway nie warto w to obecnie grać. Próbowałem remaster trylogii ezio o strasznie się odbilem 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, blantman napisał:

Co mi po patchu jak ta gra się gameplayowo strasznie postarzała. Reszta nie ma patcha bo masz remastery na xone. Anyway nie warto w to obecnie grać. Próbowałem remaster trylogii ezio o strasznie się odbilem 

Ona była przestarzała od startu. Pamietam ten hype, tę grafę, parkur, wtapianie się w tłum, ale schematyczne i generyczne do bólu misje dobijały mnie nawet w 2007 r :/
Żeby nie było klimat miała zdecydowanie najlepszy i najbardziej gęsty jeżeli chodzi o skrytobójców oraz krucjaty templariuszy.
 


Ciekawy jedynie byłem co tam podbili. Szkoda życia aby znowu ogrywać takie gry jak tyle zaległości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...