Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam się szczerze że u mnie Xbox miał wlecieć na przetrzymanie, szybko nadrobić zaległości z Ona bo siedziałem pod kamieniem i oyebac. 

A ten cały ekostytem gier i wsteczna tak mi odpowiada że Xbox będzie moja główna konsola. Z nowymi grami wiadomo że jest kibel ale mimo to gram najwięcej w swoim życku :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szymek napisał:

Przyznam się szczerze że u mnie Xbox miał wlecieć na przetrzymanie, szybko nadrobić zaległości z Ona bo siedziałem pod kamieniem i oyebac. 

A ten cały ekostytem gier i wsteczna tak mi odpowiada że Xbox będzie moja główna konsola. Z nowymi grami wiadomo że jest kibel ale mimo to gram najwięcej w swoim życku :)

Też tak pisałem póki nie ograłem wszystko co mnie interesowało z passa. A teraz konsola stoi i zbiera kurz. Już nawet assassin's Creed valhalla chciałem kupować z tej posuchy :-D

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, RYXYQINOM napisał:

A apropo padów bo przydałby mi się drugi czy jakieś wynalazki współgrają z xsx? Szkoda mi trochę wydawać ponad 200 a będzie mi potrzebny raz na tydzień . Chyba że używany jakiś od X1 ech

kup starego pada do x1, można je kupić za mniej niż 200 zł nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ma_niek napisał:

Też tak pisałem póki nie ograłem wszystko co mnie interesowało z passa. A teraz konsola stoi i zbiera kurz. Już nawet assassin's Creed valhalla chciałem kupować z tej posuchy :-D

To chyba mało gierek Cię interesowalo :)

Mam tak że GP nie traktuje jak główne danie a tylko i wyłącznie jako dodatek do haraczu online. U mnie jeszcze jest kupa gierek do ogrania a to że sa w GP to tylko plus. Z gier które wpadly do abanamentu od premiery XsX nic nie ograłem (poza Dlc do G5) a dużo bardziej czekam na info co wylatuje z usługi :lapka:

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

IMO nie jest trudne - wiele z tych gier to naprawdę mocne średniaki i np. mając ochotę na horror wolałbym kupić sobie Residenta 2 czy SOMĘ niż ogrywać Blair Witch. To samo tyczy się masy innych gatunków. No i fakt, że największe hiciory mam już raczej ograne. XGP jest super jak ktoś ma pierwszy kontakt z Xboxem, ale w miarę na bieżąco nie powiem żebym był zachwycony. Poprzedni rok spędziłem głównie z grami z tej usługi (ograłem 12 z nich), ale dzisiaj już ciężko szukać mi czegoś w co zagrałbym z faktycznej chęci, niż z ciekawości.

 

P.S. bardzo fajnie usługę urozmaiciło EA Play i (z czasem) gry ZeniMax. Też bym kilka znalazł, ale to raczej kwestia na miesiąc-dwa grania, niż faktycznego grania tylko w gry z XGP.

Odnośnik do komentarza

Ja tak na dobrą sprawę połowę poprzedniej generacji nie grałem w gry, więc mam sporo do nadrobienia i mój punkt widzenia może być inny, ale i tak nie wyobrażam sobie jak mozna nie mieć co wybrać z gp. Paolo ty nie grałeś do niedawna tylko w wow? Też powinieneś mieć duży backlog. Serio to muszą być największe hiciory z dziesiątkami nagród branżowych, żeby warto było zagrać?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, 20inchDT napisał:

Paolo ty nie grałeś do niedawna tylko w wow?

 

Ej no, to powoli przestaje być śmieszne. :pawel: Poprzednią generację zacząłem na One w 2015, w okolicach premiery Wieśka 3 i do tego czasu miałem jeszcze 3DSa, PSVitę, PS4PRO i PC-ta. Z końcem stycznia 2021 stuknęło mi równo 25 lat jak gram w gry na każdym możliwym sprzęcie od Nintendo, Sony i MS-u, a i PC nie gardę. WoWik? No (zwietrzała już niestety) miłość życia, ale nie jest jedyną grą w którą gram. 

 

Reasumując: to co mam w backlogu (niezbyt dużym z resztą) to głównie gry na PS4 i Switch, na Xboxie ograłem chyba wszystko co już mnie interesowało, a multiplatformy które chcę ograć są i tak niedostępne w XGP.

Odnośnik do komentarza

Game pass to dla mnie dodatek z perełkami które się tam czasem pojawiają. Większość gier aaa które tam wpadają mam już ograne bo staram się być na bieżąco (desperados3, code vein czy pillarsy 2). Za to zawsze znajdę jakiegoś indyczka i nigdy nie ma miesiąca w którym między dużymi gramie nie odpale czegoś z game pass. A ja jestem raczej hardcorowym graczem i gram więcej niż przeciętny kowalski. Dlatego jak ktoś mi mówi że nie ma dla niego gier w game pass... nie potrafie tego zrozumieć. 

Spiritfarer, Astrologaster, Observation, Monster Sanctuary, Monster Train, Slay the Spire, crusader kings 3, wasteland 3, touryst, carrion, tell me why, deliver us the moon, Messenger, medium, donut county, tetris,  Hollow Knight, Dead Cells, wreckfest, Ori 2 czy doom eternal (nie moje klimaty gry aaa ale w game pass sprawdziłem) to tak z głowy pierwsze lepsze przypadki gierek z game pass w które grałem w ciągu ostatniego pół roku.... Mało?  A jak ktoś jeszcze nie kupuje dużej ilości gier na premierę jak ja to ma jeszcze więcej do sprawdzenia. Zaraz np cieszę się ze star wars squadrons specjalnie nie kupowałem mimo bycia fanem star wars bo wiedziałem że będzie w ea play/game pass :D 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście jak chcesz zagrać w konkretne tytuły z ps4 i switch to ich nie znajdziesz w gp. Może backlog to złe słowo, bo zakłada, że jakieś gry w nim umieśliliśmy. Po prostu nie wyobrażam sobie, że jak ktoś lubi np. metroidvanie/platformówki, a nie grał wcześniej w Hollow knight, dead cells czy guacamelee 2 to nawet ich nie sprawdzi w abonamencie, który i tak ma. Jak skończyliście najlepsze gry z gp na innych platformach to ok, ale w innym razie to po prostu nie lubicie aż tylu gatunków.

Odnośnik do komentarza

Z metroivanii (mojego ulubionego gatunku) Hollow Knight i Ori 1 ograne przed XGP, dwójka z XGP (świetny tytuł), a Guacamelee 2 nie odpalałem nawet, bo jedynka mi nie siadła (ten setting brrr...). Druga sprawa, że jeśli tej generacji mnie jakiś indyk interesował to go sobie brałem i to drób był moim głównym pożywieniem jeśli chodzi o ostatnie growe lata. No i chyba przez to mam obecnie parcie na jakieś AAA, a te mnie interesujące albo już ograłem albo nie ma ich w ogóle w XGP.

 

Wiadomo, że co miesiąc czekam co tam w passie wrzucą, ale to dla mnie jedynie uzupełnienie.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam dosyć specyficzny gust i nie jara mnie aż tak wiele gier z gamepassa jak Was, ale i tak trochę tytułów w ciągu ostatnich 12 miesięcy ograłem lub gram w nie teraz: Ori 2, Dirt 5, Wormsy, Tetris Effect, powroty do Forza Horizon 4 i Jedi Fallen Order, Wreckfest, Skate 3, Unravel 2, Grounded, Celeste, Halo Wars DE, Yooka Laylee & The..

Odnośnik do komentarza

Mi tez trudno zrozumiec jak nie można znaleźć coś do pogrania w Gamepassie, fakt tamta generacje przesiedziałem głównie na PS4, ale nie grałem tak duzo jak gram teraz na Xboxie, jestem całkowicie zafascynowany tym Xboxem i usługa GamePass, osobiscie boje się wchodzić do GamePassa żeby mi coś nowego w oko nie wpadło i żebym nie budował sobie jeszcze większego Backlogu, do tego ceny gier w Brazylii i wygoda związana z dystrybucja cyfrowa jest wspaniała.

PS5 miałem kupić jak się pojawia w normalnej sprzedaży ale całkowicie odpuściłem sobie ten temat, do momentu premiery jakiejś Slim/Pro i przynajmniej dwóch interesujących mnie gier.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znów wracamy do tego co pisałem wcześniej - jak ktoś nie miał Xboxa poprzedniej generacji to XGP to jest jak gwiazdka każdego miesiąca w roku. Mnie raczej już nic konretnego nie przyciąga i abonamentu nie mam. Co nie znaczy, że nie kupię go jak w danym miesiącu wpadnie coś na co czekam. :) 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, PanKamil napisał:

Jak ktoś nie mial xboxa(w tym 360) to game pass da na wstępie z 20 gier od ms. W druga stronę jak ktoś nie miał plejki 4 to kolekcja plusa da sztosiwq z ps4. Amen.

 

Da też dużo innych gier, które gdyby nie GP człowiek by się w ogóle nimi nie zainteresował plus jest dużo produkcji AAA od niezależnych developerów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...