Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Daddy napisał:

https://www.windowscentral.com/every-game-ps5-reveal-coming-xbox-series-x?amp

Prawie wszystkie gry z 26 lutego z imprezy plejki wyjdą również na XSX/SS   :) 

Liczę na Kena bo ta pozycja już od pierwszych zapowiedzi dla mnie to mały banderasik. 

 

 

Wszedleś w ogole w tego linka? To odnosnik do artykulu z poprzedniego roku

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

No wiadomo że marketingowe zapewnienia powinno się brać w cudzysłów, ale niedługo powinniśmy sami się przekonać nad czym oni tam pracują.

 

Wiadomo że Sony negocjowało czasową ekskluzywność Starfielda dla PS5 razem z Deathloopem i Ghostwire które wychodzą w tym roku, więc jest szansa że Starfield też wyjdzie w tym roku

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego ludzie mają tak ciśnienie na kolejną imprezę z kolejnymi zapowiedziami, Xbox Game Studios ma zapowiedziane więcej gier niż Sony czy Nintendo, teraz wypadałoby je wydać, a nie zapowiadać kolejne gry

Teraz, Daddy napisał:

@ASX a co się stało z Inside Xbox?

Anulowany

Odnośnik do komentarza
Cytat

There are always things we have in the works, but nothing coming soon that would feature game announcements or world premieres like this.


podsumowując: Microsoft od revealu XSX ciagle gadał o flopsach, mocy możliwościach, ale jakos o grach zapomnieli. Co więcej od tego czasu pokazali tylko jedną grę z nowego sprzętu która jest największą branżową wpadką od lat i nie dostarczyli nic na start. Teraz po 4 miesiącach dalej nie zamierzają nawet teasowac nowych gier, ani zgarnąć żadnego dealu. Jestem w stanie uwierzyć, że opchną tej generacji jeszcze mniej sprzętu niż za czasów One. Masakra co się tam odpyerdala.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Spokojnie, zaraz się rozkręci ;) Ja osobiście nie narzekam na brak gier, ale prawdą jest, że w świadomości przeciętnego gracza - Halo, to jedyna gra MSS na ten rok. Halo, które miało wystartować na premierę konsoli.

Jeśli mają jakieś Asy na 2021, to:

1. nie chcą popełnić błędu jak z Infinite,

2. nie chcą nakręcać hype - konsol i tak nie ma (globalnie).

Albo - uja mają. Zostaną nam krasnale i samolociki :D

 

Ja osobiście chciałbym, aby wszystkie gierki były ogłaszane na kilka miesięcy przed premierą. Uniknęlibyśmy większość wpadek. Jak np. przy C2077. 

 

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...