Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Game pass? Cudowna usługa! Od premiery XSX 'skończone' +/- 22 gry. Z czego 21 z abonamentu. Dla mnie nie było lepszego czasu w growym życiu. Ale ja mam spore zaległości. Tylko kto ich nie ma? Zdaje sobie sprawę, że są osoby co mają ograna większości interesujących gier na bieżąco. Ale nie rozumiem osób, które jak ja nie miały Xboxa lub mają duże zaległości i nie wybrały growego Eldorado :dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ciągu roku -/+

 

- 16 ukończonych gier z GP

- sporo dobrych gier odkrytych dzięki GP których bym nigdy nie kupił jak np: The Touryst, Plague Tale

- dużo zaoszczędzonej kasy z grami które planowałem sobie kiedyś kupić///sprawdzić a okazały się dla mnie paździerzami, np: schaboszczakowy dirt5, wasteland 3, darksiders genesis

 

 

Jak największe, najlepsze i najbardziej różnorodne first party fucking 23 studios zacznie wypuszczać te wszystkie sztosy to już wg. będzie :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie miałem żadnego xboxa, ale jestem już prawie zdecydowany żeby brać na wiosnę series x. To jak sobie pomyśle że będę mógł dzięki GP ograć te wszystkie exy i nie tylko z którym nigdy nie miałem do czynienia, to chyba mi starczy grania na bardzo długo :obama:

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Ciekawe czy ten shadow warrior 3 wjedzie w tym roku bo na razie zapowiada się co najmniej dobrze. Ciekawe też co z tym nowym fpsem Chmielarza? Dawno nie było żadnego info. Niby też planowana na 2021. Gdyby obie te gierki wleciały to ten rok może nie byłby taki zły. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...