Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

. Tylko dlaczego jest tak mało materiałow na ten temat? Ostatni gameplay jest z lipca 2020,

coś chyba słabo się interesujesz, na swoim kanale na YT regularnie wrzucają aktualizacje z prac nad grą z fragmentami rozgrywki, ostatni jest sprzed 2 miesięcy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
4 godziny temu, ASX napisał:

z tymi czasowymi exami to IMO dobrze że Microsoft nie próbuje odpowiadać $ony.

Na wojnie na czasowe gry eksluzywne między Sony a Microsoftem, najbardziej straciliby sami gracze, zmuszeni czekać kilka miesięcy na gry, które gdyby nie ingerencja zewnętrzna powinny być multiplatformowe jak np. Final Fantasy czy Deathloop.

Jeżeli sony wykupuje te czasowe eksy to imo ms nie powinien się cackać z multiplatformami w stosunku do gierek bethesdy jak Wolf, doom czy tes.

W końcu i tak każdy będzie je mógł ograć na laptoku z biedry. 

Odnośnik do komentarza

User Durr wrócił z mocnym przekazem :) ale po części się zgadzam. Exy napędzały konsole od czasów walki Segi z Nintendo. Jest w tym coś fajnego jak korpo przerzucały się na bomby growe. Argument o ograniczaniu gierek graczom (że cierpią z tego powodu :) ), ze względu na wydanie danego tytułu na jednej platformie jest obecnie deko śmieszny patrząc na ceny konsol do zamożności średnio rozwiniętego kraju, nie mówiąc o tych bardzo zamożnych. No chyba że patrzymy przez pryzmat dostępności sprzętu to wtedy faktycznie jest to realne ograniczenie :lapka:

Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

Exy napędzały konsole od czasów walki Segi z Nintendo.

 

Pierwszym system sellerem był Space Invaders na Atari 2600 :lapka: 

 

3 minuty temu, balon napisał:

Argument o ograniczaniu gierek graczom (że cierpią z tego powodu :) ), ze względu na wydanie danego tytułu na jednej platformie jest obecnie deko śmieszny patrząc na ceny konsol do zamożności średnio rozwiniętego kraju, nie mówiąc o tych bardzo zamożnych.

 

Z tym się nie zgodzę, patrzysz przez swój pryzmat, wielu ludzi nie stać na dwie konsole.  

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ukukuki napisał:

Z tym się nie zgodzę, patrzysz przez swój pryzmat, wielu ludzi nie stać na dwie konsole.  

Patrzę przez pryzmat swój, tego forum (tu wiele osób ma takie TV że by z 4-5 konsol za to kupili) i zamożności ludzi w takim UK czy DE. Ba jestem przekonany, że jak dla kogoś gierki to jest hobby, to wydać dla niego 5 tys zł raz na kilka lat na 2 konsole to nie jest misja niemożliwa. Ofc mówimy tu o osobach pracujących. 
Wydaje mi się, że znacznie częściej nie mają drugiej kosili bo nie lubią danego plastiku albo korpo...

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Po prostu sony nie ma skrupułów, licytuje te gierki na wyłączność i wali ich to, że na xboxie nie zagracie w nie. To biznes a nie jakieś sentymenty i klepanie się po plecach. Niech ms pokaże jaja w temacie gierek i ich wyłączności w swoim ekosystemie. 

Bo na razie to wygląda jakby sony chciało się napierdalać ale nie ma za bardzo z kim bo MS złapała sraczka i nie wyszedł do ringu. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
6 minut temu, Ma_niek napisał:

I co te Sony niby wylicytowalo? Deathloopa i ghostwira co za rok beda w game passie? Albo jakies smieci do call of duty? Jedyne co to ff16 wzieli sobie na rok pewnie. Microsoft jak bedzie chcial to wywali takie armaty ze nie bedzie co zbierac. A Sony z tym Ryanem bedzie zaciskac pasa i isc tylko w sprawdzone marki.

Jeszcze ff7 remake, Kena. ASX wrzucał, że Starfielda też licytowali jako eksa. Już tam uj, że to sporo gier aa ale wrażenie jest i coś tam robią żeby gry były. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 minutę temu, Moldar napisał:



Sony wykupuje roczne exy, a medium to z przypadku jest exem? Każdy kupuje, tylko jeden wydał już miliardy na nowe studia, które mają te exy robić.

Fajnie, że wydali miliardy ale co to dla mnie ma niby znaczyć jako gracza? Czy to kolejna karta przetargowa po nagrodach branżowych? Na razie nic z tych miliardów nie mamy. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Ma_niek napisał:

I co te Sony niby wylicytowalo? Deathloopa i ghostwira co za rok beda w game passie? Albo jakies smieci do call of duty? Jedyne co to ff16 wzieli sobie na rok pewnie. Microsoft jak bedzie chcial to wywali takie armaty ze nie bedzie co zbierac. A Sony z tym Ryanem bedzie zaciskac pasa i isc tylko w sprawdzone marki.

 

Czytałem gdzieś, że zdecydowana większość zysku z danego tytułu przychodzi z pierwszych miesięcy czy nawet tygodni jego sprzedaży. Oznacza to tyle, że taki deal opłaca się Sony, bo ludzie kupują konsole, a konsola = klient.

Odnośnik do komentarza
44 minutes ago, balon said:

No to grasz w to co najlepsze i na co masz ochotę, bez narzekania, że mała różnorodność czy że nie ma w co grać.

no to swoją droga, ja prędzej czy pózniej i tak kupię PS5 mimo ze 90% mojego czasu spędzam w multi i nie mogę już poświęcić na granie tyle co kiedyś

Odnośnik do komentarza

Tak jak lpcl napisał, sama prawda. Dopóki te miliardy dolarów i 23 czy nawet setka studiów nie przekłada się na gierki to jakoś nie rozgrzewa mnie to totalnie. Kurde, obecnie to nawet nie ma na co czekać oprócz Halo kiedyś tam jak wyjdzie, bo reszta gierek to minutowe CGI i nie wiadomo za bardzo, o co w nich chodzi w ogóle. Tak to my hajpu i jaranka nie wygenerujemy, panie kolego Philu.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Tak jak lpcl napisał, sama prawda. Dopóki te miliardy dolarów i 23 czy nawet setka studiów nie przekłada się na gierki to jakoś nie rozgrzewa mnie to totalnie. Kurde, obecnie to nawet nie ma na co czekać oprócz Halo kiedyś tam jak wyjfzie, bo reszta gierek to minutowe CGI i nie wiadomo za bardzo, o co w nich chodzi w ogóle. Tak to my hajpu i jaranka nie wygenerujemy, panie kolego Philu.

I te jarango półkami Phila. xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...