Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Update nie poprawił też niczego w kwestii kompatybilności QR, dodał za to labelkę informującą o wsparciu QR przez dany tytuł (analogiczną jak dla Auto HDR i FPS Boost) jednak uważał bym na nią - pojawia się ona także na tytułach, w których QR nie działa. Takie nieświadome "ubicie" gry w połowie drogi do save pointa mogło by być bolesne :D 

Odnośnik do komentarza

 

wrzucam w ramach ciekawostki, Xbox Game Studios zawarło partnerstwo TiMi Studios (bardzo dużym - 3000 pracowników, chińskim developerem gier moblinych).  Nie wiadomo czego dokładnie dotyczy ta współpraca, być może oznacza to przeniesienie hitów XGS (Halo, Forza, SoT, Gearsy) na rynek mobilny, a może tworzenie jakiś nowych autorskich gier, trudno powiedzieć na ten moment.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

bo w przypadku MS-u można spodziewać się - streamingu, padów, gier z boostem, zakupów studiów, tweetów phila chwalących konkurencje i eventów, ale gier spodziewam się jako ostatnich :reggie: 

 jeśli faktycznie anulują Halo Inifnite, Microsoft Flight Simulator, Gunk, Psychonauts 2, Evewild, Starfielda, Elder Scrolls, Avowed, State of Decay 3, Hellblade 2, Forze Motorsport, to chętnie przyznam ci rację i powiem że na Xboxie nie ma co spodziewać się gier

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
9 minut temu, ASX napisał:

 jeśli faktycznie anulują Halo Inifnite, Microsoft Flight Simulator, Gunk, Psychonauts 2, Evewild, Starfielda, Elder Scrolls, Avowed, State of Decay 3, Hellblade 2, Forze Motorsport, to chętnie przyznam ci rację i powiem że na Xboxie nie ma co spodziewać się gier

Ale dlaczego ciągle wymieniasz multiplatformy? Nie rozumiesz, że chodzi o gry eksluzywne, które zachęcą do kupna konsoli dla nich? Game Pass to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

Ale dlaczego ciągle wymieniasz multiplatformy? Nie rozumiesz, że chodzi o gry eksluzywne, które zachęcą do kupna konsoli dla nich? Game Pass to nie wszystko.

nie wiem Rozi czy to twój kolejny "błyskotliwy" trollink czy jesteś głupi, ale żadna z tych gier nie będzie ekskuzywna dla konsoli, ponieważ każdą z nich będzie można ograć też na PC i w chmurze. Imnaprawdę to bez znaczenia czy kupisz ich kawałek plastiku, xbox od jakiegoś czasu to nie tylko konsola ale cały ekosystem w którego centrum jest game pass

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Nie, nie jest to dodatek, przestańcie tak myśleć w końcu. Myślicie, że po co ja kupiłem Xboxa? Chciałem ograć Forzę Horizon, Sunseta, Gearsy, czy Cupheada. To nie multiplatformy decydują o wyborze konsoli przez core'owych graczy. Przyzwyczajenia też są istotne, ale c'mon - zobaczycie, że to olewanie hitów eksluzywnych odbije się Microsoftowi czkawką.

 

Inb4 wykresiki, tabelki i Game Pass.

Odnośnik do komentarza

Rozi, na miłość boską, kupujesz najczęściej z przyzwyczajenia. MS nie ma exów, ma gry 1st party - chcesz w nie zagrać kupujesz Xboxa lub PC, a kwit i tak idzie do MSu. W dupie mam czy ktoś ogra Gearsy 6 na PC jeśli sam mam zamiar ograć tę grę na XSX, z racji przyzwyczajeń konsolowych. Nie zmieniło by mi nic jeśli gra byłaby tylko na Xboxa.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Rozi, zrozum, że exy to zawsze tylko dodatek. Wygrywa reklama i przyzwyczajenia.

bzdura,

 

silne porfolio gier first party to coś kluczowego dla każdej platformy, zarówno dla Playstation, Nintendo i Xboxa, nie da się tego nadrobić reklamą czy przyzwyczajeniami.

 

Xbox potrzebuje mocnych gier first party które przyciągną miliony graczy do swojego ekosystemu, bez tego nie przetrwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...