Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, ASX napisał:

wymieniłeś 10 gier i piszesz że to niewiele? :obama: to co w takim razie powiedzieć o innych?

Może i sporo ale serio co tam jest takiego poteżnego żeby powiedzieć że E3 z takim lineupem będzie mocne? Połowa z tych gier nie miała by żadnych szans zaistnieć jak by nie GP. My tu o E3 mówimy. To ma być potężne pierdolnięcie, które pozamiata konkurencje a nie kolejny filmik z wydanego dawno temu na PC MFS czy gameplay z P2, które będzie grane przez 90% ludzi tylko dlatego, że wpadnie do GP. Jak Sony wrzuci gameplay z GoW 2 czy nowego Horizona to nikt nie bedzie o MS pamiętał.

 

Trochę się martwię bo jednak xboxa biorę w tej generacji na 100%. Po tym jak nadrobię zaległości chciałbym miec dostęp do nowych gierek AAA, które pokażą mi za co zapłaciłem. Jak bym chciał się bawić w jakies Psychonauts 2 to kupiłbym lapka z biedry. Po ostatnich zakupach MS ma naprawde potężny potencjał ale z jakiegos powodu wolą po raz kolejny przypominac ze wydali konsole za szybko, nie dali narzedzi developerom i, że świetnie umieją wrzucać tweety o projektach ktore są tak zajebiste, że aż nie wolno im o nich mówić głośno. Smutne to.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Jak Sony wrzuci gameplay z GoW 2 czy nowego Horizona to nikt nie bedzie o MS pamiętał.

tiaa xD

 

zacznijmy od tego że Sony nawet nie ma na E3 xd

 

po drugie od lat czytam podobne teksty, ile to było już tych gier które miały sprawić że nikt nie będzie pamiętał o xboxie? Nie zliczę nawet. A tymczasem xbox dalej istnieje i ma się chyba całkiem nieźle :dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

The Initiative to pewnie 2024 a jak już bawimy się w wróżenie z fusów z E3 u MS/Bethesdy:

 

- dokładne daty premier Halo Infinite, Ascent, Psycho 2, 12 minutes, MFS na Xa, Gunk i może Forzy

- zapowiedź 2-3 dużych gier od first party/xgs publishing

- gameplaye/ trailery z halo, forzy (ciężko wyrokować czy fm8 czy fh5) hellblade 2, starfield

- sporo gierek w id xbox

- gamepass z nowymi zapowiedziami

- znana japońska seria zawita na xboxy

- brak nowych przejęć i kojimbo  xD

 

plot twist, remedy robi dwie gry na epicka ale stawiam że $ony się dorzuci żeby aw2 był czasowo tylko na pc/plejsztejszon

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba być fanbojem aby jarać się Forzą czy Halo, bo te dwie gry zrobią furorę. Do tego dodaj jakieś grube zapowiedzi do XGP i kilka pomniejszych gier i jesteśmy w domu. To wszystko w drugiej połowie roku, więc ciasno i skoro już teraz ciężko o XSX to pojawią się jeszcze większe problemy z dostępnością.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

No dobra fanboje MS będą się jarać ale cała reszta?

wiesz jeśli nie widzisz dla siebie interesujących gier na xboxie to nie ma powodu kupować tej konsoli i ludzie którzy będą ogrywać Psychonauts, Flight Simulator, Forze Horizon, Halo Infinite, Starfielda to nie fanboje tylko normalni gracze.... co to za retoryka w ogóle :facepalm:

Odnośnik do komentarza

Ja liczę na po prostu fajną prezentację nadchodzących gier do game passa, liczę też na to że przynajmniej kilka tytułów pokaże też nextgenową moc nowych konsol. 

 

Tak jak wspomniałem Sony nie będzie na E3 więc mam też nadzieje że obędzie się bez głupich wojenek

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Ja liczę na po prostu fajną prezentację nadchodzących gier do game passa, liczę też na to że przynajmniej kilka tytułów pokaże też nextgenową moc nowych konsol. 

 

Tak jak wspomniałem Sony nie będzie na E3 więc mam też nadzieje że obędzie się bez głupich wojenek

Przecież Sony zrobi swoją konfę pewnikiem przed E3 jak rok temu. W zasadzie w jednym terminie z rozpoczęciem E3.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Jakim napisał:

Przecież Sony zrobi swoją konfę pewnikiem przed E3 jak rok temu. W zasadzie w jednym terminie z rozpoczęciem E3.

może zrobi, może nie to tylko twoje spekulacje, napisałem tylko zgodnie z prawdą, że oficjalnie nie ma ich na E3

 

a rok temu nie było E3 więc nie mogli zrobić konfy przed E3

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Trochę się martwię bo jednak xboxa biorę w tej generacji na 100%. Po tym jak nadrobię zaległości chciałbym miec dostęp do nowych gierek AAA, które pokażą mi za co zapłaciłem. Jak bym chciał się bawić w jakies Psychonauts 2 to kupiłbym lapka z biedry. Po ostatnich zakupach MS ma naprawde potężny potencjał ale z jakiegos powodu wolą po raz kolejny przypominac ze wydali konsole za szybko, nie dali narzedzi developerom i, że świetnie umieją wrzucać tweety o projektach ktore są tak zajebiste, że aż nie wolno im o nich mówić głośno. Smutne to.

 

Teaserek nowego Dooma z dopiskiem console exclusive zrobiłby robotę. W takiej sytuacji Sony będzie w dupie z wyścigami jak do tej pory a do tego dojdą jeszcze singlowe FPSy xD Na pewno o tym wiedzą, pytanie co planują aby to zmienić. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Sony ma swoją niszę w której się odnajduje, czyli trzecioosobowe gry akcji i na tym się skupią. Resztę można outsorce'ować.

 

Wydaje mi się ,że będą chcieli to zmienić w tej generacji. W sumie dali zielone światło na Returnal, remake DS już na starcie. Zaraz wleci Ratchet. Jeśli 2 otwarte światy będą przeplatana takimi gierkami będzie dobrze. Za czasów PS4 faktycznie open worldy zdominowały trochę rynek. 

 

jednak i tak nie mają studia które dobrze czuje się w FPSach i wyścigach arcade więc co by nie zrobili tej dziury nie załatają bez dodatkowych zakupów. 

Odnośnik do komentarza

Są w ogóle jakieś statystyki jak się sprzedają określone gatunki na poszczególne konsole? 

 

Tak jak np. ostatnio mieliśmy info o Village, że 80% wszystkich sprzedanych kopii w UK stanowiło PS4 i PS5 (wiadomo, historyczne konotacje z marką) - to jestem ciekaw jak to wypadało choćby przy grach Bethesdy czy generalnie FPS-ac.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Cedric napisał:

Tak jak np. ostatnio mieliśmy info o Village, że 80% wszystkich sprzedanych kopii w UK stanowiło PS4 i PS5 (wiadomo, historyczne konotacje z marką)

z tym że informacja ta dotyczy sprzedaży pudełkowej i rynku gdzie dominującą pozycje ma Plejstejszyn więc nie ma co wyciągać zbyt daleko idących wniosków na podstawie tej jednej premiery, tak tylko informuje.

Odnośnik do komentarza

Taki rozkład będzie mocno zależny od sprzedanej ilości konsol na danym rynku. Wątpię, żeby były jakieś większe odchylenia od tego parametru. Chyba ,że któryś z producentów będzie mocniej promował gierkę na swojej konsoli. Dlatego w sumie multiplatformy najlepiej sprzedają się na PC, baza graczy jest największa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...