Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam to co pisze Mysza, na xboxie od lat nie trzeba przejmować się takimi rzeczami, czy usuniesz gre czy wypadnie ona z game passa wszystkie zapisy i tak są trzymane w chmurze, o niczym nie trzeba pamiętać, niczego nie trzeba synchronizować ręcznie, wszystko działa miedzy konsolami, pc i chmurą (w grach z Play Anywhere) - magia, ty masz po prostu cieszyć się gierkami 

Todd Howard IT JUST WORKS - Imgur

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Słupek napisał:

na Twoją odpowiedzialność mogę odinstalować grę, nie tracąc sejvów? ;)

 

bo właśnie w ustawieniach konsoli, jest to tak opisane jakby wszystko się usuwało. no ale jak i tak wszystko leci do chmury, to si.


 

Jest pytanie czy usunąć z konsoli czy wszędzie. Jak z konsoli, to potem jak odpalisz gre będzie synchronizacja z chmury i cały progres będziesz miał. 
Jak wszędzie, to po odpaleniu gry zaczynasz od zera. Osiągnięcia tylko będziesz miał. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Mam nadzieję, że ta zajawka to tylko potwierdzenie tego, że już od roku klepią na tym UE5 a nie że dopiero teraz się za to biorą. Jak nie to faktycznie pogramy sobie na wersji XX(X?) w te gierki. xd

:shotgun:

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

The Coalition wyciśnie dużo z tego silnika, ale nie ukrywam, że najbardziej intryguje mnie wersja na XSS. Zobaczymy na ile sprawdzi się teza o hamulcowym, a na ile obietnice o 1440p/60 na maluchu.

 

Dobra panowie, to jak z tymi "bombami w tym tygodniu" zapowiadanymi na zeszły tydzień? :rotfl:

 

Odnośnik do komentarza

Nie będzie nic do E3 bo nic nie mają. Pytanie czy na E3 coś naprawdę dużgo będzie. Jak się okaże że znowu jakies rendery na 2025 to beki nie będzie końca. Pasuje pokazać gameplay chociażby połowy tego co do tej pory żyło jako CGI. Oby na samej konfie oszczędzili nam gadania o nowinkach technicznych, które tweetują od miesięcy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, pawelgr5 napisał:

Nie będzie nic do E3 bo nic nie mają. Pytanie czy na E3 coś naprawdę dużgo będzie. Jak się okaże że znowu jakies rendery na 2025 to beki nie będzie końca. Pasuje pokazać gameplay chociażby połowy tego co do tej pory żyło jako CGI. Oby na samej konfie oszczędzili nam gadania o nowinkach technicznych, które tweetują od miesięcy.

 

Będzie Psychonauts 2, MFS, Halo Infinite, The Ascent, 12 minutes, The Gunk i może coś konkretniej o Starfield. Kilka informacji nt. Hellblade 2, Everwild, Crossfire X campagn. Generalnie coś o czym dawno wiedzieliśmy, dla mnie raczej niewiele i niezbyt zaskakująco. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Będzie Psychonauts 2, MFS, Halo Infinite, The Ascent, 12 minutes, The Gunk i może coś konkretniej o Starfield. Kilka informacji nt. Hellblade 2, Everwild, Crossfire X campagn. Generalnie coś o czym dawno wiedzieliśmy, dla mnie raczej niewiele i niezbyt zaskakująco. 

wymieniłeś 10 gier i piszesz że to niewiele? :obama: to co w takim razie powiedzieć o innych?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...