Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
19 minut temu, ProstyHeker napisał:

O aktualizacje się nie martwię, chyba ani razu nie widziałem, żeby konsola się update'owała. Bardziej problemów ze stabilnością się obawiam - nie było problemów?

Nie specjalnie pamiętam, żeby były jakieś większe problemy. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wredny napisał:


Nieee, ja mam tego Play & Charge Kit i sobie bardzo chwalę - takie rozwiązanie jest dla mnie idealne :wub:

 

XBOX Play&Charge.jpg

Tak wrócę do tego na moment - wiesz, że Play&Charge oznacza, że możesz jednoczesnie grać i ładować? ;) Oczywiście jeśli masz taką opcję i odpowiednio długi przewód USB, żeby nie siedzieć z nosem w ekranie. Najlepiej jest po prostu raz na tydzień podłączyć przewód do konsoli i pada do niego, bo każdy port USB w konsoli jest aktywny i napięcie podaje cały czas niezależnie od tego, czy konsola jest włączona czy nie. 

Odnośnik do komentarza
37 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Hmm korzystam z normalnych baterii (XOS) i info o baterii to jakieś 2-3h dodatkowego grania (jak nie lepiej). Coś się w tej kwestii zmieniło na Seriesach czy akumulatorki mają tak późny zapłon?

u mnie podobnie ale bardziej 1-2h, a gram na akumulatorkach 

Odnośnik do komentarza

U mnie może z 15-20 minut pociągną od momentu wyskoczenia komunikatu, ale mam tanie energizery 1300 mah. Jak gram codziennie, to na niecały tydzień stykną. Przy najbliższej okazji kupię w Ikei te ichne Ladda, podobno spoko są i całkiem niedrogie.

 

A ten program insiderów zostawię jak mam, wszystko śmiga aligancko.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Słupek napisał:

- jak przesłać sejvy do chmury (i później je ściągnąć?) w sensie mam zainstalowane gry z płyty i cyfrowo, chciałbym je usunąć ale nie stracić progresu.

 

- jak gra wylatuje z gejmpasa, to sejvy idą się walić? czy zostają, jak później ewentualnie kupi się dany tytuł

- Sejwy do chmury same się przesyłają i same się ściągają, gdy odpalisz tę samą grę na tej samej czy innej konsoli. Jak usuniesz grę i sejwy z dysku konsoli te sejwy dalej pozostaną w chmurze.

 

- Sejwy zostają, nic się nie wali.

 

Z tego co się orientuje tylko na Xboxie 360 trzeba ręcznie wysłać sejwy do chmury, tak to od czasów Xboxa One wszystko z automatu przesyła się do chmury. Wszystko za darmo, nie trzeba mieć golda czy innego abonamentu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...