Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, ASX napisał:

Dokładnie taki jest ich plan, dzięki chmurze nie będą musieli porzucać bazy ponad 50 milionów konsol a jednocześnie będą mogli robić gry nie hamowane przez poprzednią generacje

 

Jak dla mnie była to najmocniejsza część tej bieda-prezentacji. Przez chwilę można było zobaczyć jak będzie wyglądać przyszłość gamingu ;) bo zapowiedziane tytuły nie wprowadzają żadnej rewolucji w branży. To jest to samo co było wcześniej tylko, że trochę z lepszą grafiką, innymi lokacjami czy trasami ;) Generacja dopiero za rok albo dwa pokaże pazur, a tymczasem to solidnym krokiem milowym jest granie w chmurze. Przynajmniej dla mnie. Aż muszę to wypróbować jak to zadziała na XSX.

 

Forma tej bieda-prezentacji mi się nie podoba - gadające głowy piejące z zachwytu i robiące wyćwiczone pozy. Jak dla mnie brakuje tutaj luzu ;) i tej spontaniczności, która kiedyś towarzyszyła mojemu hobby. Oglądając ten stream czułem jakby traktowano graczy jak małe dzieci albo idiotów - "wrum, wrum".... :facepalm:  Mogli już tam sobie gadać w czasie puszczania gameplayu, a nie zajmować tym prezentacji. Nie wiem czy to ja się zestarzałem czy tak zmieniła się grupa docelowa albo tak to wygląda w USA i na zachodzie. Jak dla mnie w złym kierunku to idzie, bo coraz więcej tego typu newsów widzę na PPE.

 

Psychonauts 2 na wielki plus ale tutaj nie było dla mnie żadnego zaskoczenia. Z ciekawości sprawdzę SoD2, bo to już drugie darmowe duże DLC do tej gry.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.08.2021 o 08:23, Donatello1991 napisał:

Parę pytanie odnośnie bestii SX . Czy to normalne, że wydobywa się z niej tyle ciepła? Wczoraj po sesji z konsolą dosyć mocno grzało przez górę. Rozumiem, że tam jest odprowadzane ciepło, ale czy aż tak? Druga sprawa to czy właśnie ten " komin" po sesji przykrywacie czymś, żeby nie dostawał się tam kurz?

 

Ja wczoraj zrobiłem tak prowizrokę w razie czego.

235135788_524439415335637_2952729624012916416_n.jpg

 

 

Refleks level pro

Teraz to zobaczyłem. Przypomniały mi się lata 90 i pilot zafoliowany :banderas:

 

To musi być trolling.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie pewnie z okazji gamescomu coś nie tak z konsolą. 

Po pierwsze nie chciała w ogóle zalogować drugiego użytkownika.

Po drugie jak chciałem aby konsola się ponownie uruchomiła to czarny ekran i nic nie dało się zrobić, tylko wyłączenie  przyciskiem na konsoli (kilka razy).

28 minut temu, iluck85 napisał:

 

 

Refleks level pro

Teraz to zobaczyłem. Przypomniały mi się lata 90 i pilot zafoliowany :banderas:

 

To musi być trolling.

Trolling, bo monitor /telewizor nie zakryty, a też może tam dostać się kurz.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

wracając jeszcze do wczorajszego "show" to myślę że xbox musi jeszcze dużo popracować nad formatem swoich prezentacji bo włączając streama 90 min. nikomu nie chce się oglądać kilkuminutowych wywiadów z twórcami gier które ich nie interesują czy materiałów z history channel o konstrukcji trebuszy. Dodam jeszcze że te wywiady wypadają strasznie nienaturalnie i czuć że są oskryptowane.

 

trochę to dziwne bo ich konferencje na E3 są z roku na rok lepsze, mają fajne tempo i skupiają się na pokazywaniu jednej gry za drugą, bez zbędnego gadanka.

 

Sama zawartość dupy nie urwała, Wszyscy wiemy że Forza Horizon zapowiada się zajebiście i nic w tej kwestii się nie zmieniło, był Dying Light 2, Gunk, gierki z Humble Games i zapowiedź portu Cruasader Kings III do Game Passa.  Zawiodła prezentacja  Age of Empires IV trebuszy, Rozczarowało mnie że nie było Halo, nie jestem marketingowcem i nie znam się na tym, ale jeśli faktycznie Halo pojawi się na dzisiejszej konferencji to nie wiem czy to dobry ruch żeby wysłać swoją grę na inną prezentacje, zamiast skupić się na tym by twoja konferencja była jak najlepsza.

 

Generalnie gdyby wyciąć nudne wywiady i duperele w stylu nowy skin do statku w SoT, skrócić to wszystko do 40 min i skupić się na fajnej prezentacji Forzy, AoE i Halo + to co widzieliśmy, to mógłby wyjść z tego całkiem solidny mięsisty pokaz, a tak niestety niesmak pozostał :reggie:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Wam to zawsze będzie mało nie tak i ogólnie źle, od E3 MS cały czas bombarduje. Miejsce musi być na wszytsko nawet na te nudne gadki, może akurat fanów tych gier to zwyczajnie to interesuje.

Przeciez to gamescome wiadomo, czego można było się spodziewać zresztą sami studzili hype, że nic nadzwyczajnego tam nie będzie. 

 

Dla mnie jedyny minus to brak Halo a reszta jak na GC nawet OK.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.08.2021 o 08:23, Donatello1991 napisał:

Parę pytanie odnośnie bestii SX . Czy to normalne, że wydobywa się z niej tyle ciepła? Wczoraj po sesji z konsolą dosyć mocno grzało przez górę. Rozumiem, że tam jest odprowadzane ciepło, ale czy aż tak? Druga sprawa to czy właśnie ten " komin" po sesji przykrywacie czymś, żeby nie dostawał się tam kurz?

 

Ja wczoraj zrobiłem tak prowizrokę w razie czego.

235135788_524439415335637_2952729624012916416_n.jpg

 

Co to kurwa jest xdddd

 

sorki, chłopaki, że odkopałem, ale byłem mocno do tylu i dopiero się zorientowalem

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...