Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Hum napisał:

A co z nimi nie tak? U mnie zawsze działa.

Nie aktualizują mi się gry i zanim padnie zdanie żebym sprawdził ustawiania to odpowiem  od razu - tak wszystko mam poustawiane wszystko tak jak należy, nawet robiłem przywracanie ustawień fabrycznych i ustawiałem od nowa. Hard resety nie pomagają. Po wybudzeniu konsoli z instant on muszę ręcznie aktualizacje włączyć. Jedyne co się aktualizuje prawidłowo z automatu w instant on to OS konsoli, a aktualizacje gier wiszą sobie żeby ręcznie je wystartować :reggie:

8 minut temu, Banan91PL napisał:


U mnie równiez fajna sprawa , ogólnie ms wygrywa poki co w tej generacji

Co to ma do rzeczy?

Odnośnik do komentarza

Może chodzi o to, że apka ma do niektórych gier troche nietrafione notyfikacje. MSF sporej liczbie ludzi był sygnalizowany do ściągania a wyszło troche słabiej bo dopiero z tydzien przed premierą była opcja dla każdego. Wiadomo, że day 1 i tak jest na dysku ale to po prostu irytuje jak dostajesz info ze mozesz a potem okazuje się że dupa.

Odnośnik do komentarza

U mnie nie działa i znam kilka osób którym też nie działa i jest to znany problem. To samo miałem na XOX. Najczęściej zdarza się to osobą które były lub dalej są w programie insajderów. Ja się z niego wypisałem jeszcze za czasów premierowego XO bo mnie wkurwiały updaty co drugi dzień :/

 

Jak widać problem występuje od dawna i nie tylko na Seriesach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...