Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Panowie, czy ktoś z was korzysta z atmos for Xbox? Podobno efekty są piorunujące jeśli chodzi o jakość audio, ale może ktoś podzieli się wrażeniami jak to faktycznie wygląda?

 

powiem za wczasu - mam standardowe słuchawki stereo od Corsaira

Używam na ss arctis 7x i dupy nie urywa. Wiadomo jest bardziej przestrzennie i pozycjonowanie lepsze niż w stereo, ale konkurencja że swoim 3d audio imo wypada lepiej.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, creatinfreak napisał:

Używam na ss arctis 7x i dupy nie urywa. Wiadomo jest bardziej przestrzennie i pozycjonowanie lepsze niż w stereo, ale konkurencja że swoim 3d audio imo wypada lepiej.

Wszystko chyba zależy od słuchawek. Ja mam oba sprzęty konkurencji i dla atmos lepiej działa. Ale to może też kwestia że sluchawki od X są wydogniejsze, lepiej tłumią dźwięki i mają mocniejszy bass. Tyle że z dźwiękiem to tak jak z gustem.

takich Grerasach 5, Metro czy Orim robiło różnice. Problem ze chyba mało gier wspiera tego atmosa tak naprawdę :/

Najlepiej sprawdzić listę obsługiwanych gier. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

No to ja na przykład po podłączeniu Nova Pro i ustawieniu Atmosa czułem, że czegoś brakuje, dźwięk był jakiś taki cichy, przytłumiony, nie robił szału kompletnie, i wtedy postanowiłem sprawdzić DTS Headphone:X, miałem jeszcze triala i to było to! Dźwięk czyściutki, przestrzenność dużo lepsza, nic nie przytłumione. 

Także kwestia słuchawek, bo na Arctis 9x Atmos dla słuchawek był okej. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Szymek napisał:

Wszystko chyba zależy od słuchawek.

Bardziej od gry. Zarówno na XSX jak i PS5 są gry, które mają kapitalnie brzmienie oraz efekty przestrzenne w słuchawkach np Gearsy 5 lub Returnal (tu chyba jak narazie największy efekt wow, np deszcz to masakryczny efekt)

Odnośnik do komentarza

Słuchawki i VSS to temat rzeka ale powiem tylko, że większość osób po prostu ma to źle ustawione i np. ma włączony VSS zarówno w konsoli jak i w samych słuchawkach, a to albo się włącza jedno albo drugie, nigdy w obu sprzętach na raz bo wtedy jest dwukrotnie dźwięk przetwarzany niepotrzebnie. Jak włączasz VSS w konsoli to słuchawki powinny być ustawione na zwykłe stereo.

Odnośnik do komentarza
15 hours ago, pawelgr5 said:

Ktoś ma SH Homecoming we wstecznej? Jest teraz promka i zastanawiam się nad kupnem. Tylko pytaniejak to dziala. Wiem ze SH COllectiontrzeba omijać ale Homecoming też podobno ma swoje problemy.

SH HD był gnojony bo skopano konwersje genialnych gier. Homecoming to po prostu średniak.

Odnośnik do komentarza

Czy jest jakaś stronka która obserwuje promocje na Xbox Store i gdzie można zrobić sobie wishlist razem z wysyłaniem notyfikacji o promocji?

 

Niby sam Xbox Store ma taka opcje ale żadnych notyfikacji o promocji rzeczy która dodałem do listy nie dostaje ani na xboxie ani na aplikacji ani na emailu. Wam to działa?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MaZZeo napisał:

Czy jest jakaś stronka która obserwuje promocje na Xbox Store i gdzie można zrobić sobie wishlist razem z wysyłaniem notyfikacji o promocji?

 

Niby sam Xbox Store ma taka opcje ale żadnych notyfikacji o promocji rzeczy która dodałem do listy nie dostaje ani na xboxie ani na aplikacji ani na emailu. Wam to działa?

Może to będzie działać? https://www.trueachievements.com/n26546/full-xbox-store-integration-including-price-tracking-and-alerts

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, MaZZeo napisał:

O dziękuję bardzo, o to chodziło.

 

Aczkolwiek nadal jestem ciekaw dlaczego sam Xbox Store z poziomu konsoli nie wysyła mi notyfikacji mimo tego ze dalej wszystko na ON.

dekudeals.com

psprices.com

Odnośnik do komentarza

Xbox jak i PlayStation wydają swoje gry na konsolach i pc. PlayStation co prawda z opóźnieniem, ale jednak. Nintendo tylko wydaje na swoją konsole, a szkoda bo to zawsze większą baza graczy. Konsolowcy i tak kupią konsolkę, a pececiarze mieliby wszystko w jednym.

Odnośnik do komentarza

Do innych japońskich firm powoli dochodzi, że odcinanie się od PC albo od posiadacza określonej platformy to idiotyzm i uniemożliwia rozwój często niszowych IP. Zrozumiało to Sony wydając gry na PC i zrozumiała to Sega/Atlus zaczynając wydawać swoje japońskie IP na PC I Xboksa.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...