Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

I tu pada kolejne magiczne słowo: "monetyzacja", która jest silniej kojarzona z gaasami, niż z innymi modelami biznesowymi nawet jeśli często mija się to z prawdą. Osobiście nie lubię gaasów za generowanie sztucznego fomo, które czasami jest aż przesadnie wytłuszczone i atakuje od pierwszych chwil po włączeniu danej gierki (SUPER SKÓRKI UNIKAT TYLKO DWA DNI POTEM JUŻ NIE BĘDZIE, ZAGRAJ W TRYB KTÓREGO NIE LUBISZ 20 RAZY ŻEBY ZDOBYĆ), a to już zależy od umiejętności studia. IOI Interactive np. robi to dobrze w swoich Hitmanach i elementy gaasowe są tam świetnie zrealizowane w formie Elusive Targets (zabójstw, do których ma się jedno podejście). Świadomość "tylko jednej próby" generuje dodatkową adrenalinę i podkręca skupienie na maksa, przy okazji dając tonę frajdy przy stosunkowo niewielkiej modyfikacji bazowego gameplayu. Ostatnio wleciała też jakaś nowa darmowa mapa, studio ma pomysł na grę i rozwija ją w określonym kierunku komunikując to graczom bodajże z miesiąca na miesiąc - taka gra-zasługa to rzadko spotykana topka wsparcia,o której nie wspomina się zbyt często.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, ASX napisał:

No Infinite to jak na razie porażka na całej linii jeśli chodzi o wsparcie, nową zawartość po premierze, czy monetyzacje, co jest dziwne bo to przecież gra od tego samego wydawcy co gry Rare i Playground

 

Ale w Rare czy Playground nie siedzi Bonnie, która tam chyba tylko paznokcie maluje.

 

Każdym studiem zarządza kto inny, jedni lepiej inni gorzej.

Odnośnik do komentarza

A to dla mnie nie jest taki rasowy zasług, pod tym pojęciem raczej widzę gierki z jakimiś itemkami do zdobycia, mechanikami dorzucanymi z upływem czasu i tak naprawdę dopiero formującymi gliniany bloczek, którym jest gra na premierę. Może i to odbija od oficjalnych definicji, ale z tym mi się kojarzy ten magiczny skrót.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, A_Bogush napisał:

Fajna sprawa, ale ciekawe jak z opóźnieniem. Ale chyba lepiej już podpiąć PC do telewizora. Szkoda w ogóle, że MS zrezygnował przy XSX ze streamingu z konsoli na PC, który był na Xbox One.

A zrezygnował? Bo na telefon dalej można  streamowac. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, ASX napisał:

myślę że jest to opcja dla tych leniwych którzy nie mają PC pod TV i nie chcę im się odłączać, przenosić, a potem znowu podłączać całej budy

 

obecnie i tak mnóstwo gier jest w XCloud, więc można bezpośrednio na apce w TV albo konsoli :lapka:

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, SnoD napisał:

Jutro chyba Quake Con, ciekawe czy wyskoczą z remasterem 2 części

Byłoby zajebiście, mam CIEPLUTKIE wspomnienia z Kłeniem 2 na konsoli i możliwość, że znów bym w niego zagrał na XSX powoduje znane i przyjemne uczucie swoistego mrowienia w mosznie.

Odnośnik do komentarza

Panowie, czy ktoś z was korzysta z atmos for Xbox? Podobno efekty są piorunujące jeśli chodzi o jakość audio, ale może ktoś podzieli się wrażeniami jak to faktycznie wygląda?

 

powiem za wczasu - mam standardowe słuchawki stereo od Corsaira

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Panowie, czy ktoś z was korzysta z atmos for Xbox? Podobno efekty są piorunujące jeśli chodzi o jakość audio, ale może ktoś podzieli się wrażeniami jak to faktycznie wygląda?

 

powiem za wczasu - mam standardowe słuchawki stereo od Corsaira


To po prostu spatial audio, w porównaniu do innych takich rozwiązań jest ok, ale imo z tymi piorunującymi efektami to bym nie przesadzał. Zwykłe kino domowe 5.1 zrobi lepsze wrażenie, ale jeśli mówimy tylko w kontekście słuchawek, to jest ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...