Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, easye napisał:

Tak Pc to przeciez pewniak, szczegolnie po tych wsyztskich premierach w 2023, gdzie zadna gra NIE DZIAŁA XD


Akurat oni robią to na swoim starym silniku, więc będzie dobrze. Z resztą, żaden ze mnie PCMR, więc wrzucę high w FHD i 3060Ti wypluje spokojnie te 60 klatek. Akurat większe mam zaufanie do tej gry niż Forspoken robione przez studio krzak czy innego Jedi.

Odnośnik do komentarza

Po tym wywiadzie miałem wrażenie, że Phil albo trochę zszedł z tonu i trochę się poddał albo faktycznie się nauczył, że nie ma co rzucać słów na wiatr i lepiej działać poprzez czyny. Ale też było widać, że jest pewien, że w końcu dowiozą i chciałby się podzielić informacjami o kolejnych projektach. Mówiąc już o Showcase nie chciał aż tak nakręcać hypu, jak to było co roku, wspomniał o kilku nowych grach, o grach, które już były zapowiadane (Przy okazji wspomniał o Hellblade obok Forzy i Starfielda, więc może będzie zaskoczenie na ten rok), więc mam nadzieję, że po prostu tym co pokażą w tym roku zabiorą nam powody do narzekania, natomiast niestety "poczekajcie do E3" powtarza się już co roku. Osobiście nie narzekam aż tak bardzo na ofertę MS, bo mam w co grać posiadając 3 główne platformy, ale to na Xboxie gram najwięcej i też oczekuję od nich więcej, szczególnie patrząc przez pryzmat posiadanych studiów i garnuszka z niekończącym się hajsem.

 

Podoba mi się, że mają świadomość, że są trzecią siłą na rynku i próbują znaleźć swoją niszę, ale nie kupuję tego, że nie mogli w tej generacji konkurować z Playstation i że dostarczanie dobrych gier by nie zmieniło sytuacji. Przed premierą było dużo entuzjastycznych wypowiedzi o sprzęcie, też tu na forum. Dostarczyli jeszcze tanią alternatywę w postaci eSki. Do tego ograniczona dostępność Playstation była szansą do wykorzystania i jeśli nie do prześcignięcia to chociaż do zbliżenia się do konsoli Sony. Ale właśnie zabrakło tych gier, szczególnie na premierę, a teraz znów mieliśmy długi okres posuchy (2022 rok). Natomiast ten rok już zapowiada się bardzo dobrze: HiFi Rush, Forza, Starfield (może ewentualnie Hellblade) + wydali jeszcze oczywiście Minecraft Legends i osławiony Redfall. I gdyby te 2 ostatnie tytuły prezentowały wyższą jakość to taka oferta jest już całkiem zadowalająca.

 

Mam nadzieję, że XSX będzie trochę jak PS3 i w końcu te wszystkie gry 1st party zaczną wychodzić, a sama sprzedaż też poleci w górę. Tylko oby zdążyli przed końcem generacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Serio, jeszcze nie skończyłem, ale Knur chyba czyta moje posty na forumku, bo jebany uderza we wszystko na co narzekam. :cool:

Co mu zostało tak na prawdę? Od lat są zapowiadane fikołki growe na X, a teraz wychodzi szrot Redfall więc nie pozostaje nic innego jak posypać głowę popiołem i pokajać się przed graczami, wydaje mi się, że to marketingowe zagranie ze strony Phila, bo część graczy pewnie pomyśli, że chłop faktycznie zrozumiał błędy i teraz będzie tylko lepiej.
Teraz brakuje mi jeszcze jednego, że za tydzień Phil da kolejny wywiad i powie coś w stylu " po niezbyt udanej premierze Redfall, z której i tak jesteśmy dumni bo włożyliśmy sporo pracy, zrozumieliśmy gdzie popełniliśmy błąd i wyciągniemy należyte wnioski z tej sytuacji, aby Xbox dostarczał graczom niezapomniane chwile z najlepszymi grami" :kaz:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Rtooj napisał:

Jesteś pewien?

Bo spojrzałem na ten trailer, i to że kamera jest za plecami nie oznacza że to był  gameplay. Rzucanie dzidą też raczej było w cutscenkach. Nie mówię że nie będzie rzucania dzidami, ale nawet ruszanie gałką do przodu nie jest pewne.

Tak, rozumiem że trudno w to uwierzyć, ale to był gameplay a nie trailer lub cutscenka

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, pawelgr5 said:

Za malo wiadomo o tych grach zeby powiedzieć ze cos bedzie na 100%. W ogole ktos widzial tego Indiane? Hellblade 2 ma potwierdzone ze zdalniony gameplay jedynki zostal mocno zmieniony?

To był żart z mojej strony, Indianę to nie wiem czy kiedykolwiek zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Proszę oswiećcie mnie w kwestii zakupów za granicą- nigdy tego nie robiłem. Disco Elysium- PL 185 zł, ARG 70 zł, EGP 45 zł. Jest opcja kupić w innych krajach i będzie działało, czy nie kombinować i po prostu zapłacić więcej za przywilej bycia Polakiem?

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, second said:

Proszę oswiećcie mnie w kwestii zakupów za granicą- nigdy tego nie robiłem. Disco Elysium- PL 185 zł, ARG 70 zł, EGP 45 zł. Jest opcja kupić w innych krajach i będzie działało, czy nie kombinować i po prostu zapłacić więcej za przywilej bycia Polakiem?

Jest do tego dedykowany temat o cebuli. Kody z Argentyny zadziałają po wbiciu na Microsoft.com/redeem po połączeniu się przez VPN. FreeVPN ma Argentynę i działa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tego całego malowania padów. Kogoś naprawdę jara to, że ma padzika w żółtym kolorze? Ja na swoje nigdy nie patrzę w czasie grania, a jedyny moment, kiedy je widzę to jak wyciagam je z szuflady, żeby włączyć konsole, więc zabawka w kolorki zupełnie mnie nie dotyczy. Rozumiem jakby to był jakiś Elite z nowymi funkcjami, ale kolor? WTF? 

Odnośnik do komentarza

Też tego za bardzo nie rozumiem, ale ludzie mają różne pasje i niektórzy kupują takie rzeczy jak specjalne edycje padów, specjalne edycje konsol czy gier, które zawzywczaj rożnią się od edycji zwyklej tylko okładką, dodaniem jakiś cyfrowym dupereli i ceną. A skoro jest popyt to pojawia się też podaż na sprzedawanie tego typu rzeczy.

 

Ale IMO dyskusja wokół tych padów została nadproporcjonalnie rozdmuchana i akurat to że Xbox sprzedaje pady w różnych opcjach kolorystycznych nie jest żadnym problemem, prawdziwym problemem był np.  brak dużych gier w 2022 r. czy stan w jakim wyszedł Redfall. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...