Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Xboxowe pady to nadal poziom niżej niz DS. Miałem tylko jednego pada w PS3 i PS4 i do dzisiaj działają świetnie, natomiast ten z XSX już ma wyraźnie zużyty lewy analog i zaczął mi skrzypić lewy trigger. To samo miałem z padem XO do PC oraz padami z X360 i Xbox Classic. 

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Wg. mnie największą zaletą padów od Xa, to te wyśmiewane na forum bateryjki. 

Kuźwa jaka to wygoda jest... mam 2 komplety akumulatorków z czego zawsze jeden naładowany gdzieś w pobliżu, gdy te w padzie padną (a to w moim przypadku około 2 tyg grania) robie szybki swap i gram dalej. 

 

Teraz gdy gram na PS4, to ciągle jestem uwiązany tym sznurem jak jakieś bydle przy budzie:(

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Pady to kwestia przyzwyczajenia, zawsze mi się na padach Sony grało dobrze, a dual sense robi fajną robotę i jest dla mnie mega wygodny, ale całą generację przesiedziałem na X360 i pad też był spoko. Jedyna rzecz co mi przeszkadzała to po jakimś czasie ta klapka z bateriami się obluzowała i co chwilę mi pada rozłączało :)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście masz rację akumulator zawsze może być lepszy. W padzie do X miałem 2 zestawy akumultorków eneloop i zawsze byłem gotów. Natomiast czasu mam co raz mniej więc jak machnę teraz sesję 3 godzinną to święto lasu, więc wiem, że po 4 dniach pada trzeba podłączyć, a jak wyskakuje mi info. że urządzenie ma bardzo niski poziom baterii i ikona miga to jeszcze ze 2 godzinki pociągnie :)

Odnośnik do komentarza

Wymienianie bateryjek jak mogę mieć 2 DS zawsze na dedykowanej ładowarce i używane na przemian? Lol

 

Pad rozładowany albo kończę grać -> odkładam na jedyne słuszne miejsce czyli charger i ew. biorę drugiego. To nie średniowiecze żeby paluszkami żonglować albo (o zgrozo) kabel przypinać :)

 

 

  • beka z typa 4
  • This 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Wymienianie bateryjek jak mogę mieć 2 DS zawsze na dedykowanej ładowarce i używane na przemian? Lol

 

Pad rozładowany albo kończę grać -> odkładam na jedyne słuszne miejsce czyli charger i ew. biorę drugiego. To nie średniowiecze żeby paluszkami żonglować albo (o zgrozo) kabel przypinać :)

 

 

no tak, trzeba tylko kupić drugiego pada za 300 zł i charger, jak człowiek 21 wieku. i najlepiej trzymać go na fotelu, żeby nie wstawać do niego specjalnie jak do jakiegoś żonglowania płytami

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, ASX napisał:

Słaby wbudowany akumulator w padzie to nie problem mówię wam, wystarczy tylko kupić drugiego pada, dedykowaną ładowarkę i wymieniać pada gdy pierwszy się rozładuje :)

 

 

Przecież sam masz trzy pady, chcesz czwartego więc gdzie problem w wyjęciu drugiego pada? Jak kupisz czwartego pada od X to musisz mieć już 8 PALUSZKÓW minimum. Dobrze mieć do każdego po kolejne dwa na zamianę a to już 16 akumulatorków :)

Edytowane przez PanKamil
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...