Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ASX napisał:

Znowu się chyba naczytałeś jakiś fanboyów plejki na Twitterze

 

 

Przeciez tutaj dyskusja toczyla sie tez o calkowitym wycofawniu się ms z UK, czytaj ze zrozumieniem. Śmieszne jest jednak to, że piszesz mi o fanbojach a wstawiasz tą pichinichi:pawel: Florian tez nie wiem czy jest normalny bo wstawia 100 twittow dziennie i wszystkie sa tylko i wylacznie o tej sprawie.

 

Dla mnie takie dywagacje, że ms może się wycofać dla xboxa( który jest dla nich małym procentem zyskow) z UK jest absurdalne.

Edytowane przez PanKamil
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Ktoś wierzy, że CMA coś jeszcze tutaj ugra i zatrzyma fuzję przyklepaną przez większość państw świata, w tym samą Unię Europejską? :kekw: Po prostu będą wydawać swoje gry przez jakąś spółkę-córkę i np. bez streamingu w UK i tak sobie MS rozwiąże sprawę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

-Starfield 

- Forza Motorsport 

-Sensua 2

- nowy trailer Fable bez daty 

- pół miliona indyków/ rogalików w Game Pass 

-trailer Indiany Jonesa 

- teaser Gears 6 

 I coś od ID Software 

Nie zdziwiłbym się również gdyby przywalili jakimś mocnym exem od Japończyków może From, może Sega. 

Tak będzie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Daddy said:

MS ma świetną okazję by po tragicznym pokazie Sony wjechać na białym rumaku 11 czerwca.....z tym że znając życie i greenberga ustawiającego pokazy spadną zanim na niego wejdą + dalej trwająca telenowela z ABK która dusi pewne ogłoszenia. 

 

 

:obama:

Nie ma Phantom Blade a to najciekawsza gra z pokazu :(

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, SnoD napisał:

Jeden pokaz Gears 6 w stylu Hivebusters, by zdmuchnął to co Sony "pokazało". Ale pewnie 11 czerwca wcale lepiej nie będzie i pierdyliard projektów w powijakach.


To i tak lepiej niż Sony, bo jak XBOX wreszcie pokazałby jakieś gameplaye z Hellblade 2 czy State of Decay 3 plus ewentualnie jakiś wyścig (z pełnym HUDem, nie reżyserowane ujęcia) z Forzy Motorsport to dla mnie byłoby to więcej warte niż ten śmieszny Spiderman na końcu pokazu niebieskich - JEDNA gra first party - XBOX ma szansę to przebić na luzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...