Skocz do zawartości

The Last of Us - HBO


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ellie? Yebać. Joel? Yebać. Bill? Ye..., a nie, wróć, pana Offermana to ja będę zawsze szanować :drakeyeah:

 

A tak poważnie to ja mam problem tylko ze scenariuszem. A nawet z reżyserią. No serio ale po trailerze mam wrażenie, że dostajemy adaptację 1:1. A czy to dobrze? Kwestia gustu i podejścia. Z perspektywy gracza, który jedynkę ograł kilka razy niespecjalnie widzi mi się oglądać sceny przerywnikowe w wersji live action. Jedynka była robiono przy pomocy mo-cap'u więc cinematic experience wyebane na wyżynach. To nie jest gierka z okresu psx-a, ani też adaptacja statycznego komiksu. 

A właśnie. W temacie The Boys były pretensje, że czepiam się fundamentalnych zmian jakich dopuścili się twórcy na dziele Ennisa więc dziwi mnie troszkę, że wszystkim pasuje tutaj scenariusz i reżyseria TLoU.

Wiadomo, że dla kogoś kto nie grał lub ograł dawno i niewiele pamięta to będzie pewnie sztos zwłaszcza, że to HBO ale ja jednak wolałbym inny scenariusz. Może wątek Joela między wstępem, a spotkaniem Ellie, może Tommy'ego, może Tess lub Marlene albo i Billa. No coś świeżego po prostu. O sam poziom techniczny to się nie martwię. HBO [nie licząc appki] to znaczek jakości jak ongiś u nintendo.

 

Sony nie ma talentu do swoich projektów filmowych i tv. Ostatnio widziałem Anczarted do obiadu i 4/10. Easter eggi wątpliwej jakości, wymiksowania 3 i 4, bieda green screena oraz parkur Hollanda rodem z The Office nie pomagają. Pan :banderas:to nie wiem po co. Wyglądało to trochę jakby w pewnym momencie zabrakło hajsu więc "dziękujemy panie Banderas, a teraz do widzenia".

Nathan Fillion uratowałby ten film :gigabeta:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja polubiłem tą aktorkę po występie w Grze o Tron. 

 

Ogólnie całe szczęście ,że za ekranizację odpowiada HBO patrząc po tym co dzieje się z wiedźminem na Netfixie czy Władcą Pierścieni na amazon. Do tego tegoroczny serial Ród Smoka produkcji HBO wypadł znakomicie. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...