Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Wooyek napisał:

Był właśnie jakiś szybki update na PS4, wróciły stare zlecenia, tych nowych już nie ma.

Po całonocnej sesji z ziomkami stwierdziliśmy, że teraz trzeba się dużo bardziej nabiegać za pieniędzmi - przed patchem zawsze coś wypadało ze skrzyni, a teraz może jakieś drobne wypadną z co czwartej. Ten kontrakt Most Wanted nabierał w tym przypadku większego sensu, a teraz ani siana na mapie ani kontraktu. Wcześniej spokojnie przez 5 minut dało się uzbierać 9k na wskrzeszenie dwóch ziomków, na mniejszym ryzyku niż kontrakt, a teraz nie jest to takie oczywiste. 

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza

Walnąłem sobie jeden mecz grabieży i sprawdziłem jaki wyglądał xp w grau no i potrzebowałem 800 xp by wbić 11 lvl. Po meczu który skończył się na 1 miejscu i zrobieniu 4 kontraktów i 5 killach wbiło mi równo 11 xd a powinno nabić ponad 2k. Yebać takie granie, reinstal nie pomoże, bo to pewnie wina po stronie serwera.

Odnośnik do komentarza

Czy występuje u kogoś problem z dobieraniem składu do pełna?Zazwyczaj wybieram trójki, ale od dwóch dni gdy gram tylko z jednym ziomkiem nie dobiera nam trzeciego gracza do składu. W opcjach wypełnianie drużyny mam zaznaczone.Przed patchem zdarzyło się tak może raz na 10 gier , ale od tej pory ani razu nie zagraliśmy (+20 prób)w pełnym składzie. Jak jesteśmy w party trzyosobowym to gramy bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza

Mi się zdarza, że sam jestem a wybieram trójki. Nie wiem czemu mnie nie dodaje do żadnego teamu, ani nikogo nie przydziela. No i jak wyłączam crossplay to zawsze znajduje gre z gorszym pingiem.

 

edit. Czy mi się tylko wydaje, czy Oden wczesniej miał możliwość podłączenia tylko trzech dodatków a teraz można full jak przy reszcie broni?

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Plugawy napisał:

 

 

edit. Czy mi się tylko wydaje, czy Oden wczesniej miał możliwość podłączenia tylko trzech dodatków a teraz można full jak przy reszcie broni?

Wydaje mi się, że Oden niczym nie różni się od innych strzykawek. Jest pięć dodatków. Ma się rozumieć, że każda z broni (w tym również Oden) ma na samym początku jak ją zaczynamy rozwijać tylko np 1-3 dodatki, aby po niedługiej chwili kiedy cały czas nią gramy i trzaskamy kille liczba dodatków wzrosła do 5 max.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MW 2019 tak szybko nie szczeźnie. Dlaczego? Z trzech powodów. Po pierwsze nowego CoD-a robi Treyarch, które swoje najlepsze lata ma dawno za sobą. Od czasu genialnego BO2 staczają się po równi pochyłej i to bardzo. Po drugie na domiar złego dostali rok mniej na przygotowanie nowej odsłony po wypipaniu/odsunięciu Sledgehammer. Ten Vietnam, o ile to jest to nie może się raczej na tyle udać, aby można było w to długo grać. I po trzecie Infinity Ward (pomijając ostatni patch) odwaliło z MW2019 kawał naprawdę doskonałej roboty. Gra jest wybornie i wzorcowo  wciąż wspierana i co ważne: gracz prawie nic do tego nie dokłada. Kiedyś za mappacki śpiewali sobie chory szmal, a teraz wysupławszy zaledwie 39 zydli na pierwszy sezon można wciąż na okrągło w to grać. W samej grze jest też cały czas co robić, albowiem twórcy wciąż dodają za free coraz to nowe mapy, pukawki, wyzwania itp. No i jest darmowy Warzone. Szybki zgon tego czegoś? Nie sondzę... 

Odnośnik do komentarza

No tak ale liczyłem ze będą miejscówki jak w pierwszym black ops jak Kuba, Rosja itd a nie ze tylko Wietnam i tyle 

Btw wczoraj wygrałem swoje pierwsze solo w BR, emocje pod koniec takie ze myślałem ze się porobie 

 

milem 7 zabitych i jeden kontrakt zrobiony 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wooyek napisał:

https://charlieintel.com/call-of-duty-warzone-will-be-updated-to-support-ps5-and-xbox-series-x/60450/

 

No klocku ciągle nie można wyłączyć crossplay'a czy coś się zmieniło? 

Nie można wyłączyć, co gorsza również do "zwykłego" Multi (nie Warzone) w zasadzie też musi być crossplay włączony. Nawet przy włączonym CP graczy wyszukuje teraz bardzo długo. Gdybym chciał zagrać z samymi xboxiarzami to bym się na grę w ogóle nie doczekał. Czyżby na xboxie było tam mało graczy w CoD-a? Bzdura! To ten ostatni nieszczęsny update wszystko dokumentnie schrzanił. Na szczęście wbiłem wczoraj setny, ostatni level karnetu trzeciego sezonu. Do pełni szczęścia brakuje mi już tylko nabić 155 stopień, a mam 152. Wbiję i robię sobie odbój z CoD-em. Jak mnie kiedyś najdzie ochota na 4-ty sezon to mam nadzieję, że te grube niedogodności zostaną przez deva do tego czasu zlikwidowane...

Odnośnik do komentarza

Znowu zamieszali z playlistą, zamiast grabieży jest krwawa forsa. Różni się tym, że z trupów wypada dużo więcej kasy i generalnie nie opłaca się za bardzo robić kontraktów po mapie czy zbierać skrzynek, tylko polować. Niby fajnie, bo dużo się dzieje, ale z drugiej strony słabe jest to, że byłem z drużyną pierwszy, dogrywka więc ponad milion $ i w niecałe 2 minuty straciliśmy 600.000, a każdy zginął raptem 2 razy w tym czasie, bo wszyscy się rzucili jak reksio na szynkę :/ Jakby nie mogli zostawić zwykłej grabieży i dodać tego, bez sensu to mieszanie playlistą.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bartg napisał:

Znowu zamieszali z playlistą, zamiast grabieży jest krwawa forsa. Różni się tym, że z trupów wypada dużo więcej kasy i generalnie nie opłaca się za bardzo robić kontraktów po mapie czy zbierać skrzynek, tylko polować. Niby fajnie, bo dużo się dzieje, ale z drugiej strony słabe jest to, że byłem z drużyną pierwszy, dogrywka więc ponad milion $ i w niecałe 2 minuty straciliśmy 600.000, a każdy zginął raptem 2 razy w tym czasie, bo wszyscy się rzucili jak reksio na szynkę :/ Jakby nie mogli zostawić zwykłej grabieży i dodać tego, bez sensu to mieszanie playlistą.

w krwawej forsie własnie opłaca się robić kontrakty bo za nie jest więcej hajsu niż w normalnej grabieży

Odnośnik do komentarza
Znowu zamieszali z playlistą, zamiast grabieży jest krwawa forsa. Różni się tym, że z trupów wypada dużo więcej kasy i generalnie nie opłaca się za bardzo robić kontraktów po mapie czy zbierać skrzynek, tylko polować. Niby fajnie, bo dużo się dzieje, ale z drugiej strony słabe jest to, że byłem z drużyną pierwszy, dogrywka więc ponad milion $ i w niecałe 2 minuty straciliśmy 600.000, a każdy zginął raptem 2 razy w tym czasie, bo wszyscy się rzucili jak reksio na szynkę  Jakby nie mogli zostawić zwykłej grabieży i dodać tego, bez sensu to mieszanie playlistą.

To już nie jest tak, że jak uzbierasz bańkę to masz ją już zapewnioną? Tak było. Mogłeś stracić później już tylko to co miałeś powyżej miliona.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...