Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

Mam setup M4 zbliżony do tego - https://i.imgur.com/Abz9D50.png

Wywaliłem tłumik na rzecz atutu amunicja łamliwa, czy jak to tam zwał, i wrzuciłem celownik z podczerwienią, który ma jeszcze z boku kolimator. Potestuję jeszcze Theoretically Ideal Build z tego wątku.

Kałaszek ma fajną siłę rażenia, ale przez moje betonowe paluchy nie potrafię okiełznać odrzutu na średnim dystansie :reggie:

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Bartolinsky napisał:

Pany, jak to wygląda z levelowaniem broni? W pełniaku na multi są te same bronie jak w Warzone? Domyślam się, że jeśli tak to maksowanie tam broni jest zdecydowanie szybsze. Wyczytałem, że najlepiej grać w Grabież i nabijać tam, ale nie ma co ukrywać jak się gra solo to ten tryb to rak w ch.uj xd Jedynie raz miałem ogarniętą ekipę i szybko porobiliśmy kilka kontraktów, ale większości gierek dobiera mi dzbanów co myślą, że grają w deathmatch.

Może bym się skusił na pełną wersję, bo ogólnie grywa się bardzo spoko.

 

btw. jakie bronie polecacie do sprawdzenia?

Odnośnie broni to temat rzeka, który był wielokrotnie poruszany w obu wątkach. Pogmeraj trochę, a na pewno coś znajdziesz. Swoista trudność z wyborem polega na tym po pierwsze, że jest ich dość dużo, a po drugie aby w pełni rozpoznać co dana pukawka sobą reprezentuje to musisz mozolnie odkrywać poszczególne jej elementy takie jak lufy, kolby, owijki, celowniki i atuty dużo przy tym miksując i eksperymentując. Ja to dopiero teraz po wyplatynowaniu shotgunów oraz snajperek i karabinów coś tam mogę na ich temat powiedzieć, ale to wymaga bardzo dużo poświęconego czasu. Aha, to co mi np odpowiada wcale nie musi odpowiadać Tobie. Każdy ma swoje indywidualne preferencje, doświadczenie, wrodzone predyspozycje i skill. Po prostu jak znajdziesz jakąś fajną konfigurację w danej pukawce to nią graj pamiętając jednocześnie o tym, że -co oczywiste- nie każda broń nadaje się do poszczególnych map. Ja np nigdy nie wziąłbym SMG lub obrzyna na Euphrates Bridge i analogicznie snajperka średnio się spisze na Shipment.

Innymi słowy, jak masz łeb i ch.j to kombinuj;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Bartolinsky napisał:

Pany, jak to wygląda z levelowaniem broni? W pełniaku na multi są te same bronie jak w Warzone? Domyślam się, że jeśli tak to maksowanie tam broni jest zdecydowanie szybsze. Wyczytałem, że najlepiej grać w Grabież i nabijać tam, ale nie ma co ukrywać jak się gra solo to ten tryb to rak w ch.uj xd Jedynie raz miałem ogarniętą ekipę i szybko porobiliśmy kilka kontraktów, ale większości gierek dobiera mi dzbanów co myślą, że grają w deathmatch.

Może bym się skusił na pełną wersję, bo ogólnie grywa się bardzo spoko.

 

btw. jakie bronie polecacie do sprawdzenia?

 

Potwierdzam AK, M4A1 i Grau, bo te wymaksowałem, ale własnie w tej kolejności polecam, AK (z dodatkami na kompensację odrzutu) najlepszy.

 

Co do lvlowania to darmowy weekend multi był niezły na to, może jeszcze powtórzą, ale w Grabieży tez nie idzie źle. Ja ten tryb własnie do levelowania używam i do trenowania potyczek. Jezeli robisz kontrakty (w BR też) to wystarczy sekundę przed końcem kontraktu (np zajmowania flagi) zmienić na broń która chcesz wylevelować i dostaniesz EXP własnie na tą broń.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale mi dobrze siadła grabież, w dwójkach już w ogóle :obama: Jak zwykle BR po 2-3 meczach mam dość, tak grabież czysty miód. Raz, że grasz swoimi buildami, dwa oczywiście respy, trzy masz konkretny cel do zwycięstwa i na tej ogromnej mapie praktycznie nie ma kamperów. A nawet jak są to i tak nie zdejmą Cię z kilometra jednym strzałem, no miodzio.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
FAL wbiłem na 67 lvl i co to za broń o jezu:banderas: teraz chciałem maksować Grau, ale coś mi się nie odblokował jeszcze i tak się zastanawiam czy jest darmowa czy tylko z karnetem bojowym można ją dostać. Jak to wygląda?

Na pewno można było ją odblokować jakoś w multi. Miałem ją dużo wcześniej niż pierwszy wykupiony karnet. Swoją drogą polecam, mam wymaksowaną. Teraz próbuje wymaksować AK-47 i Ram-7.

FAL to ta broń co pojedynczymi pociskami wali?
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Koleś88 napisał:

FAL to ta broń co pojedynczymi pociskami wali?

Ta jest. Potężna spluwa. 

 

Teraz czytam to faktycznie Grau był dostępny przy 15 lvl w sezonie drugim i dzisiaj w trybie Warzone jest praktycznie niemożliwy do zdobycia. No nic, wezmę się za M13 bo chyba prezentuje się najciekawiej z karabinów szturmowych.

Odnośnik do komentarza

Tylko Warzone na ten moment. On był za friko przy wbiciu 15 lvl w karnecie bojowym w drugim sezonie, a dzisiaj jest dostępny za 25x zabicie pięciu typów w minutę i dlatego w warzone jest ciężki do zdobycia.

Kusi kupić pełniaka, ale z drugiej strony dzisiaj mnie jarają jedynie battle royale, więc nawet nie wiem czy bym z gierki skorzystał.

Odnośnik do komentarza

Waitam,

mam taki problem :) Gram w COD'a na PS4 i posiadam headset BigBen - jednak nie działa mi mikrofon. Gram z kumplem  on na PC i nie słyszy mnie wogóle - ale ja go słysze doskonale. Mikrofon w ustawieniach na konsoli jest bo mam możliwość ustawienia sobie czułości. Wie ktoś co może być tego powodem?! w ustawieniach mam oczywiście włączony "czat między platformowy" :)

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Bartolinsky napisał:

Też wam na plejce nie zalicza expa po skończonym meczu? Ani w broni ani w randze. Kiedy pokazuje tabelke na koniec meczu to nie wrzuca mnie do menu głównego tylko po czasie wywala okienko że połączenie zostało zerwane :/ ten patch popsuł pewnie.

No coś jest nie halo z naliczaniem, bo tylko co drugi mecz mi wchodziły punkty.

Odnośnik do komentarza
Też wam na plejce nie zalicza expa po skończonym meczu? Ani w broni ani w randze. Kiedy pokazuje tabelke na koniec meczu to nie wrzuca mnie do menu głównego tylko po czasie wywala okienko że połączenie zostało zerwane  ten patch popsuł pewnie.

To samo mam. W multi MW normalnie nalicza a na br czy grabieży nic.
Odnośnik do komentarza

Dziś grałem kilka grabieży, expa na broń normalnie mi naliczało, bo levelowałem Rama. Expa do rangi nie wiem, mam 155, więc dalej i tak nie idzie. 

W ogóle o czym gadacie, że usunęli kontrakt z polowaniem, przecież normalnie jest i dodali ten drugi co cała mapa na Ciebie poluje jak się go podniesie. 

 

Dobra sprawdziłem, na solo jest, nie ma w 3 i 4 osobowych. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...