Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

 

Fajny filmik, lehu łapie te ku.rwy bez honoru. 

Fajnie, że zapowiedzieli support na nowych konsolach, bo grałbym jak wściekły w next genowego Warzone, ale z czasem będzie coraz więcej tego gó.wna, żeby pewnie ostatecznie był to jeden wielki festiwal cheaterów. Na PS4 spoko, bo mogę to wyłączyć, ale chcę kupić klocka na premierę :nosacz2:

 

Nie rozumiem, dlaczego tego nie rozdzielą, czemu przez PC mają cierpieć konsolowcy. Niech PCtowcy się tam sami w tym babrają. 

 

Poza tym, wydaje mi się, że crossplay w nowej generacji, może być zdecydowanie bardziej popularny, ale jeśli Microsoft stwierdzi, że na swoich platformach granie Xboxa z PC to nie opcja, tylko przymus jak teraz w Warzone to trochę mam w du.pie takie granie online. :nosacz2:

 

Już nawet nie mówię, jak zapowiadany był ten crossplay przez Infinity Ward, pady z padami, myszy z myszami, wszystko elegancko. A jest totalny rozpi.erdol, do tego jeszcze cheaterzy. :facepalm:

 

O proszę, opinia z pierwszej ręki, kopałbym po czole glanem. Od 0:58 gadają z typem. 

 

 

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wooyek napisał:

 

Fajny filmik, lehu łapie te ku.rwy bez honoru. 

Fajnie, że zapowiedzieli support na nowych konsolach, bo grałbym jak wściekły w next genowego Warzone, ale z czasem będzie coraz więcej tego gó.wna, żeby pewnie ostatecznie był to jeden wielki festiwal cheaterów. Na PS4 spoko, bo mogę to wyłączyć, ale chcę kupić klocka na premierę :nosacz2:

 

Nie rozumiem, dlaczego tego nie rozdzielą, czemu przez PC mają cierpieć konsolowcy. Niech PCtowcy się tam sami w tym babrają. 

 

Poza tym, wydaje mi się, że crossplay w nowej generacji, może być zdecydowanie bardziej popularny, ale jeśli Microsoft stwierdzi, że na swoich platformach granie Xboxa z PC to nie opcja, tylko przymus jak teraz w Warzone to trochę mam w du.pie takie granie online. :nosacz2:

 

Już nawet nie mówię, jak zapowiadany był ten crossplay przez Infinity Ward, pady z padami, myszy z myszami, wszystko elegancko. A jest totalny rozpi.erdol, do tego jeszcze cheaterzy. :facepalm:

 

O proszę, opinia z pierwszej ręki, kopałbym po czole glanem. Od 0:58 gadają z typem. 

 

 

Jaki (pipi)a znowu przymus? Wyłączasz crossplay i grasz tylko z xbotami. 

Ja myślę dokładniej odwrotnie, będzie taki hejt, że Warzone bedzie miał opcję consolle crossplay. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, chris85 napisał:

Jaki (pipi)a znowu przymus? Wyłączasz crossplay i grasz tylko z xbotami. 

Ja myślę dokładniej odwrotnie, będzie taki hejt, że Warzone bedzie miał opcję consolle crossplay. 

 

No to się właśnie zdecydujcie, bo właściciele xboxów dają różne informacje. Czego masz przykład pod twoim postem. 

Odnośnik do komentarza

Ehhh, wrzucili spowrotem gułag do solo :/ po co? od razu tempo gry spadło, znowu jest więcej czekania na granie niż grania, znowu zamiast grać to się czeka na przeciwnika w gułagu. No i jak zwykle nowy patch, więc problemy techniczne, nie mogę normalnie grać dzisiaj bo lagi i disconnecty. 

Odnośnik do komentarza

Bo to jest patch do podstawki i przy okazji do Warzone, wiec zawiera wszystko co dodali do MW (mapy itd). Aczkolwiek i to nie tłumaczy absurdalnego rozmiaru, bo taki patch z 2 mapami powinien ważyć z 5gb w porywach. Gdzieś dobry komentarz widziałem, że to jest taktyka Activision, żeby wykosić konkurencję z dysku - doslownie. Jeszcze kilka miesięcy i gra dobije do 500gb...

Odnośnik do komentarza

A ja jestem w szoku, że w 2020 są miejsca gdzie ludzie odpuszczają jak Szymek, bo patch będzie ściągał się 2 tygodnie, przecież to tylko 20GB. A ostatnio rozmawiałem z gościem który mieszka od 20 lat w Niemczech i uważa, że Polska ma wch.uj lepiej rozwinięta infrastrukturę niż nasi sąsiedzi, nie wiem w takim razie jak Ci ludzie tam funkcjonują w dziesiejszych czasach. Nie wyobrażam sobie tego. :blink:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...