Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, _Forum_ napisał:

 

Tytul bylby wtedy: Residence Evil: Village a po Polsku: Rezydent Zla: Wioska. Residence=Rezydencja, Resident=Rezydent. W koncu mogliby zmienic Polski tytul bo co ma rezydencja z (w doslownym tlumaczeniu) mieszkancem kraju?

@Josh ładnie Ci chłopak wyjaśnił, teraz już wszystko jasne powinno być.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że nie cross gen. FPP zwiastuje raczej VR więc gierka powinna latać w 60 fps jak RE7. Duży ekwipunek ala RE4 zwiastuje duuużo zbieractwa. Póki co prawie same plusy, tylko ten Chris tępy koks co dzięki mocom dragon balla miotał kulami skalnymi psuje wiarygodność całej opowieści. Oby pojawił się tylko kilka razy na chwilę i wypad do action action (pipi) gierek ala RE5 - tam pasuje.

Odnośnik do komentarza

W RE4 niech sobie robią co chcą, ale Capcom w RE7 pierwszy raz dla mnie sprawił, że ten świat był wiarygodny choć to dalej walka z potworami to jakoś tak poważniej i prawdziwiej. Fajnie jakby 8 część nie zbaczała z tego toru. A te wszystkie karateki niech  kiszą się we własnym sosie tj. w swoich odrębnych grach tak będzie najspójniej.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony przyznaję Ci rację: Siódemka to pierwszy Resident od dawna, który podszedł do tematu horroru poważniej i przy tym faktycznie straszył. Oczywiście spora w tym zasługa tego, że zrezygnowano w nim z Chrisa "rozpierniczam wielkie głazy w pył" Redfielda oczy Leona "skaczę po ścianach i walę każdego po pysku z półobrotu" S. Kennedy'ego. Szkoda tylko, że w to miejsce władowali gościa totalnie bez charakteru, z nieciekawym wyglądem i w sumie takiego, którym nie chce się grać. Poprzedni bohaterzy przynajmniej się czymś wyróżniali, natomiast Ethan przypomina mi losowo wygenerowanego Simsa, to chyba najmniej charakterystyczny bohater w całej serii (to już nawet młotek z Gun Survivor był ciekawszy). Oby tym razem przedstawili go ciekawiej. No i fajnie by było jakby tym razem nie przyklejał sobie uciętej nogi na super-glue :dynia:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może przeszedł na ciemna stronę mocy :Coolface:

Musze przyznać, ze robi wrażenie ten nowy Residencik. Klimat 4 połączony z 7 ładnie nam namiesza w głowach. Jako przeciwnicy będą Vampiry tym razem(takie odniosłem wrażenie, po tym jego ryku), czy to tylko nasz prześladowca ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, MEVEK napisał:

Jako przeciwnicy będą Vampiry tym razem(takie odniosłem wrażenie, po tym jego ryku), czy to tylko nasz prześladowca ?

Ta laska w białej sukni chyba jest wampirem. W jednej ze scen z trailera trzyma usta całe we krwi przy nadgarstku Ethana.

 

W ogóle cała seria rozeszła się w ponad 100 milionach egzemplarzy. Brawo Capcom.

Odnośnik do komentarza

Jest też chyba wilkołak. Patrząc po tym co wcześniej mówiono o gierce to może i zombiaki wraz plagą tez sie znajdą.

Ogólnie bardzo mi się podoba, że kombinują z tą marką. Przejście na fpp dobrze im zrobiło.

Teraz tez wiocha to idealne połączenie 4 i 7. 

Gdzie bylo tez ze planowali ma styczeń, ale korona przesunęła pewnie o pare miesięcy.

 

Jedyny problem to w sumie bohater, który jest średnio wyrazisty. Ale może go trochę rozwiną.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Najtmer napisał:

kurde, czemu chris znowu wyglada jak opuchniety od wódy steryd w plaszczyku? 

 

Albo posłuchali zdenerwowanych fanów i dlatego wrócili do poprzedniego modelu Redfielda albo... nigdy od tego modelu nie odeszli, a ten Mireczek z końcówki RE7 to wcale nie był Chris :notsure:

 

Godzinę temu, wodny1988 napisał:

Ta laska w białej sukni chyba jest wampirem. W jednej ze scen z trailera trzyma usta całe we krwi przy nadgarstku Ethana.

 

 

 

Boję się, że znowu przekombinują jak w Siódemce :/ Tam jakieś zjawy, a tutaj motywy rodem z Van Helsinga. Wolałem jednak, kiedy RE w miarę trzymało się logiki (wirusami można było wytłumaczyć większość dziwnych rzeczy) i nie atakowało zjawiskami nadprzyrodzonymi. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Josh napisał:

 

Albo posłuchali zdenerwowanych fanów i dlatego wrócili do poprzedniego modelu Redfielda albo... nigdy od tego modelu nie odeszli, a ten Mireczek z końcówki RE7 to wcale nie był Chris :notsure:

 

 

Boję się, że znowu przekombinują jak w Siódemce :/ Tam jakieś zjawy, a tutaj motywy rodem z Van Helsinga. Wolałem jednak, kiedy RE w miarę trzymało się logiki (wirusami można było wytłumaczyć większość dziwnych rzeczy) i nie atakowało zjawiskami nadprzyrodzonymi. 

A ja się strasznie jaram i na razie o nic się nie martwię. Wioska koks, zamek i ten domek z laskami- może wampirami koks2, oby gra miała większe replayability niz siodemka, no i niech nie odpyerdola tradycyjnie pierwsza połowa super lokacje i gameplay, a potem jakaś obesrana wyspa/laboratorium/statek i odechciewa się grac

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja się straszliwie jaram, z jednej strony nie lubię odchodzenia od Umbrelli i Raccoon, z drugiej obecna propozycja jest bardzo klimatyczna. Jedyne, co mnie rzeczywiście uwiera, to że po trailerze gierka wygląda na wielką ze sporą ilością materiału, a potem się okaże, że pierwsze przejście to 5h, które wolałbym żeby było speedrunem po 10 przejściach.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, XM. napisał:

no i niech nie odpyerdola tradycyjnie pierwsza połowa super lokacje i gameplay, a potem jakaś obesrana wyspa/laboratorium/statek i odechciewa się grac

 

Czyli schemat większości Residentów. RE0, RE1, RE2 (no, ale tam laboratorium było akurat spoko), RE3, RE4, RE5, RE7 i w pobocznych odsłonach podobnie (chyba tylko w Revelations 1 i 2 ostatnie lokacje były najlepsze). Mogliby się w kuźwa w końcu nauczyć :/ Jak w RE8 zrobią Nest 3, to pierdzielnę uninstall. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...