Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Faka napisał:

Podali kiedy jest premiera? Ja tylko mam nadzieję, że nie odwalą lipy, jak z RE3 Remake, mam na myśli czas grania, bo to była tragedia. Tak gdzieś z 12-15 godzin było by spoko.

Ty Faka a Ty coś czaisz z tej serii że tak pytasz?

 

Jeśli nie czaisz to:

 

1. RE3 był krótki bo orginał był krótki oraz pierwotnie RE3 Remake był w produkcji jako część składowa RE2 Remake ale w pewnym momencie został oddzielony i wydany jako standalone + żeby troche złagodzić bój dupy fanów dodano RE Resistance

2. RE8 jest kontynuacją RE7 i spokojnie myśle można się spodziewać podobnego czasu gry - z mały przesunięciami w jedną lub drugą strone

 

:lapka:

Odnośnik do komentarza

Akurat czajenie nie ma tutaj nic do rzeczy. RE3 powinno być znacznie dłuższe, bo ucięto wiele nawet względem oryginału, gdzie w RE2 rozszerzono lokacje. Tłumaczenie, że to większy dodatek za sto procent ceny na premierę to jakiś żart. Gra jest dobra, ale krótka.

 

Wystarczy taki czas jak w RE7, który za pierwszym podejściem zajął mi niecałe 10h. Jaram się. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zdziwie się jesli bedzie to coś dłuższego niż 8-10h. Ale jeśli będzie to tak dobre jak pierwsza połowa Re7 to liga. 

Podoba mi sie też to eksperymentowanie z klimatem, teraz jakieś wilkołaki wampiry. Miła odskocznia. Tym bardziej że ostatnie dwa rimejki skupiały się na zombiakach, a w produkcji Re4 Remake. 

Myślę ze Village będzie bardzo dobre 

Odnośnik do komentarza

Nie no, taki pakiet na premierę RE 2+3 Remake za 300 zł jeszcze byłoby ok i nikt by już nie narzekał w sumie, a tak za pełną cenę tej trójki to jednak strzał w stopę. Taki THPS 1+2 miał masę contentu, a kosztował tylko 159 zł. Można? Można. Przede wszystkim pazerność przemówiła za Capcom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...